نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: ADO و Delphi 2007

کاربر دائمی آواتار rezamahdizadeh
    محل زندگی
    تهران

ADO و Delphi 2007

در فرمهايي كه قبلا با Delphi 7 درست كرده ام و از كامپوننتهاي از خانواده ADO مانند TADOConnectionو TADOTable استفاده كرده ام با باز شدن اين فرمها با Delphi 2007 خطاي پيدا نشدن كلاس مربوط به آن كامپوننتهايي كه از خانواده ADO بودند مواجه مي شود و با ignore كردن حذف مي شوند. آيا Delphi 2007 اين كلاسها و در واقع اين كامپوننتها را ندارد؟

کاربر دائمی آواتار SYNDROME
    محل زندگی
    تهران

با سلام

نقل قول نوشته شده توسط rezamahdizadeh مشاهده تاپیک
    در فرمهايي كه قبلا با Delphi 7 درست كرده ام و از كامپوننتهاي از خانواده ADO مانند TADOConnectionو TADOTable استفاده كرده ام با باز شدن اين فرمها با Delphi 2007 خطاي پيدا نشدن كلاس مربوط به آن كامپوننتهايي كه از خانواده ADO بودند مواجه مي شود و با ignore كردن حذف مي شوند. آيا Delphi 2007 اين كلاسها و در واقع اين كامپوننتها را ندارد؟
    وجود دارد.
    در Palette به نام dbgo قرار دارد.
    یکی از اشکالات دلفی 2007 این است که در بعضی مواقع با نصب کامپونتهای دیگر ADO قابل استفاده نیست.
    اگر کامپونتی نصب کرده اید پاک کنید و سپس دلفی را اجرا کنید و ببینید dbgo را در Paletteدارد.
    اگر باز هم نداشت شاید دلفی 2007 شما ناقص است.
    موفق باشید

محل زندگی
    تهران

نقل قول: ADO و Delphi 2007

من کامپوننتهایی ساخته ام و در فرمهای خود در دلفی 7 از آنها استفاده کرده ام و امکان عدم استفاده از آنها وجود ندارد در ضمن dbgo نیز وجود دارد من چکار کنم؟

!
    متوجه نشدم كه بلاخره دلفی 2007 با كامپوننتهایی كه خودت نوشتی مشكل داره يا با كامپوننتهای dbGo؟

محل زندگی
    تهران

با نصب كامپوننتهاي خود كه در بعضي از آنها در قسمت uses بنا به ضرورت از ADODB استفاده كرده ام در CodeGear 2007 بر خلاف Delphi7 به مشگل برخوردم در دلفي 7 همين كامپوننتهاي خودم بدون هيچ مشگلي نصب شده بودند. كافيست در اينترنت اين عبارت را جستجو كني
    It contains unit ADODB which is also contained in package

کاربر دائمی آواتار SYNDROME
    محل زندگی
    تهران

با سلام

من هم مشکل شما را دارد.
    فکر کنم یکی از Errorهای دلفی 2007 است که در بعضی از موارد من هم با آن برخورد کرده ام.
    من خودم چند بار نصب می کنم تا مشکل فوق بر طرف شود.
    موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •