نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: فرستادن متن به اینترنت

کاربر دائمی آواتار shytonak
    محل زندگی
    بندرعباس

فرستادن متن به اینترنت

سلام دوستان.دوستان هیچ کس نمی دونه چطور یک سری متنو به یه جا تو اینترنت منتقل کنم.تورو خدا کمک کنید مشکلم حل شه بد گیر کردم.جاش مهم نیست فقط وارد یه جا بشه که یشه از اینترنت به اون متن ها دسترسی داشت یعنی برنامه یک سری اطلاعاتو یه جا بریزه.تو میل باشه که خیلی خوبه اما از فرستادن میل هیچی سر در نیاوردم

VIP آواتار Sajjad.Aghapour
    محل زندگی
    اهل کاشانم .. روزگارم بد نیست

نقل قول: فرستادن متن به اینترنت

منظورتون از ریختن متن همون آپلود فایل حاوی متنه دیگه؟
    Close your eyes, take a deep breath, click your heels three times, and say, "There's no better thing than Inversion of Control and Dependency Injection, generic specialization, the decorator pattern, chains of responsibilities, and extensible software."

محل زندگی
    بندرعباس

بله دوست عزیز من یه فایل متنی دارم میشه یه کمک کنید بگید چیکار کنم

محل زندگی

من چون خیلی احتیاج به آپلود فایل در ftp داشتم از این مثال استفاده کردم.امیدوارم به درد شما هم بخوره !!!
    http://www.codeproject.com/KB/IP/SimpleFTPDemo.aspx
    Close your eyes, take a deep breath, click your heels three times, and say, "There's no better thing than Inversion of Control and Dependency Injection, generic specialization, the decorator pattern, chains of responsibilities, and extensible software."

محل زندگی
    بندرعباس

مرسی دوست عزیز میشه یه راهنمایی کنید بگید چه سرور FTp شما استفاده کردید.اگه کد برنامه تونم که فایلو آپلود میکنه بزارید ممنون میشم

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط shytonak مشاهده تاپیک
    سلام دوستان.دوستان هیچ کس نمی دونه چطور یک سری متنو به یه جا تو اینترنت منتقل کنم.تورو خدا کمک کنید مشکلم حل شه بد گیر کردم.جاش مهم نیست فقط وارد یه جا بشه که یشه از اینترنت به اون متن ها دسترسی داشت یعنی برنامه یک سری اطلاعاتو یه جا بریزه.تو میل باشه که خیلی خوبه اما از فرستادن میل هیچی سر در نیاوردم
    ببین این نمونه رو برات نوشتم.البته خودم هم امتحان کردم و اون اروری که گفتی رو نمیده.ببینش اگه مشکلی داشت بگو.......
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •