نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: استفاده از Replication Monitor Group در دلفی

استفاده از Replication Monitor Group در دلفی

سلام
    ms sql 2000 یک بخشی داره برای مانیتور کردن replication هایی که بر قرار می کنه، اسمش هست
    Replication Monitor Group. به نظرتون من چه طوری می تونم از این ماژول توی دلفی استفاده کنم؟
    ممنونم

نقل قول: استفاده از Replication Monitor Group در دلفی

سلام
    من خودم پیاده سازی نکردم ... وقت نمی کنم .... اگه شد به ما هم بگو ... اما .....
    دنبال این بگرد ... "SQL-DMO" برای پیاده سازی در محیط برنامه نویسی باید از این ابزار به علاوه یک سری SP های مخصوص استفاده کرد ...
    مثال تو انترنت زیاده اگه با دلفی پیدا کردی لطف کن تو همین تاپیک بزار ...
    منم میگردم ... .

You can also implement, monitor and maintain replication using programming interfaces such as Microsoft ActiveX® controls for replication, SQL-DMO, and scripting of Transact-SQL system stored procedures.

خواستن ، توانتستن است !!!

چشم، راه پیدا شد می گم

توی این ادرس
    C:\Program Files\Microsoft SQL Server\80\Tools\Binn\Resources\1033
    یک ddl هست به این اسم sqlmmc.rll.
    اگر در کتابخونه دلفی اضافه بشه دو تا کامپوننت توی اکتیو ایکس ها اضافه می کنه، اما مشکل اینه که نمیدونم چه طوری میشه ازشون بهره برد. ضمنا SQL-DMO برای کار برای دیتاهاست، من میخوام از کنسول منتیجمنت اس کیو اس استفاده کنم.

اگر در کتابخونه دلفی اضافه بشه دو تا کامپوننت توی اکتیو ایکس ها اضافه می کنه، اما مشکل اینه که نمیدونم چه طوری میشه ازشون بهره برد
    توی راهنمای SQL Server توضیح داده شده. برای کار باهاش در اینترنت هم مثال های مختلفی برای دلفی وجود داره.

ضمنا SQL-DMO برای کار برای دیتاهاست، من میخوام از کنسول منتیجمنت اس کیو اس استفاده کنم.
    SQL-DMO یک رابط برنامه نویسی کامل هست، خود کنسول مدیریتی SQL Server هم از این رابط برای انجام عملیات های مختلف استفاده میکنه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •