نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: کامپوننت ساده ضبط صدا و پخش آن یا audacity???

کاربر دائمی آواتار pesare_ariyayi
    محل زندگی
    ملودی شهر باران

Unhappy کامپوننت ساده ضبط صدا و پخش آن یا audacity???

کامپوننتی که احتیاج دارم, قصد دارم ازش برای ضبط صدا و ذخیره ی اون تو دیتابیس استفاده کنم و همینطور می خوام قابلیت پخش هم داشته باشه.
    متئصفانه اونایی رو که پیدا کردم واسه net. نبودن و اگر بودن خیلی خیلی پیچیده.
    مثلاً من audacity رو دانلود کردم ولی چند تا خطا موقع اجراش می ده و پروژه هاش هم خیلی نامنظم هستن, لااقل من ازشون سر در نمیارم و من از 1 میلیون امکانات این کامپوننت دوتاش رو می خوام!!! اگه می شه یا یک کامپوننت ساده بهم معرفی کنید, یا طریقه ی کنار اومدن با خطاهای audacity و استفاده از متد های ضبط و پخش صدا رو توی این کامپوننت بهم بگید.
    خطاها:
    Warning 1 Command line warning D9035 : option 'Wp64' has been deprecated and will be removed in a future release cl FileDialog

Error 2
    fatal error C1083: Cannot open include file: 'wx/defs.h': No such file or directory d:\smaples\codes\audacity-src-1.3.5-beta\lib-src\filedialog\filedialog.h 30 FileDialog

Warning 3 The following environment variables were not found:
    $(WXWIN) Project FileDialog

Error 4 fatal error C1083: Cannot open include file: 'wx/defs.h': No such file or directory d:\Smaples\codes\audacity-src-1.3.5-beta\win\configwin.h 60 Audacity

Warning 5 The following environment variables were not found:
    $(WXWIN) Project Audacity

کاربر تازه وارد آواتار maalimom
    محل زندگی
    مازندران

نقل قول: کامپوننت ساده ضبط صدا و پخش آن یا audacity???

سلام از یک dll باید استفاده کنی تو یا هو مسنجر با من تماس بگیر تا برای شما send کنم

موفق باشید

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •