نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: تغيير IP , user در شبكه بدون اجازه admin

کاربر دائمی آواتار Afshin160
    محل زندگی
    تهران

Question تغيير IP , user در شبكه بدون اجازه admin

سلام...
    من در زمبنه شبكه كاملآ مبتدي هستم لطفا" من را راهنمايي كنيد...:
    من در شركتي كار ميكنم كه هم به اينترنت وصليم و هم دو تا سرور دارد ... والبته براي وصل شدن به اينترنت بايد ip و يه سري آدرس هاي ديگر را در يه پنجره Networking وارد كنيم ... كه من آن آدرسهارا هم دارم ...و اگه اين كار را كنم به اينترنت وصل مي شم ولي admin شبكه گفته كه اجازه ورود به اينترنت را نداريد .. و اگه وصل شيم در جايي ip , نام كامپوتر و جايي كه رفتيم ثبت مي شود ....
    حال من با توجه به اينكه ip , password ده تا از user ديگه را دارم آيا ميتونم به اينترنت وصل شوم و كسي متوجه اتصال من با ip ,user خودم نشود...

متشكرم

نقل قول: تغيير IP , user در شبكه بدون اجازه admin

Bastegi dareh ke ba chi daeh control mikoneh shayad ham dareh faghat hamin joori migeh
    az tanha jaee ke mitooneh befahmeh az rooye computer name (Shayad ham MAC address)

کاربر دائمی آواتار Afshin160
    محل زندگی
    تهران

سلام ..
    نگاه كنيد ما يه دومين سرور داريم و يه Macfee و يه برنامه حسابداري تحت شبكه ولاغير.......
    ولي log اتصال در جاي ثبت ميشه ...
    توجه من user name و password ده تا از كار برها را دارم........

مدیر بخش آواتار whitehat
    محل زندگی
    شیراز

حال من با توجه به اينكه ip , password ده تا از user ديگه را دارم آيا ميتونم به اينترنت وصل شوم و كسي متوجه اتصال من با ip ,user خودم نشود
    شما باید ببینید چگونه اشتراک اینترنت بین سیستم ها بر قرار می شود. معمولا نرم افزارهایی که این کار را می کنند و یوزر و پسورد از شما می خواهند همگی IP شخص وارد شده به همراه بعضی از مشخصات کامپیوتر شما را ثبت می کنند
    @hghyami: دوست عزیز لطفا از زبان فارسی برای زدن پست استفاده کنید
    آخرین ویرایش به وسیله whitehat : شنبه 23 شهریور 1387 در 11:14 صبح
    To follow the path:
    Look to the master
    Follow the master
    Walk with the master
    See through the master
    Become the master

Ba arz poozesh man farsi nadaram, chon iran zendegi nemikonam va sar karemoon ham Farsi nadarim

@hghyami: فارسی بنویسید، وگرنه پست هایتان پاک می شود. برطبق قوانین سایت، همه کاربران موظف به تایپ فارسی هستند، مهم نیست که سایر کاربران می تونند پنگلیش بخوانند یا نه، مهم اینه که شما به قوانین سایت احترام بزارید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

بله والا برای من پینگیلیش هم سخت هست ولی سای میکنم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •