نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: کمک فوری netbeansوsql server توسط 3کنترل Entity manger,Query,Query result

Exclamation کمک فوری netbeansوsql server توسط 3کنترل Entity manger,Query,Query result

توی یه تاپیکه دیگه به اسم "کمک فوری netbeansوsql server " به روش سنتی این کار به نتیجه خوبی رسیدیم
    اما دنبال کار با کنترلهای که netbeansداره هستم و برای این کاره و اسمشون هم تو عنوان تاپیک هست
    لطفا اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین
    مرسی کلی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: کمک فوری netbeansوsql server توسط 3کنترل Entity manger,Query,Query result

نقل قول نوشته شده توسط alih210 مشاهده تاپیک
    توی یه تاپیکه دیگه به اسم "کمک فوری netbeansوsql server " به روش سنتی این کار به نتیجه خوبی رسیدیم
    اما دنبال کار با کنترلهای که netbeansداره هستم و برای این کاره و اسمشون هم تو عنوان تاپیک هست
    لطفا اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین
    مرسی کلی
    اگر منظورتون JPA هست و دوست دارین با toplink ORM کار کنید. می شه یک کمکی کرد. اما netbeans رو شما می تونید وارد سایتش بشین اونجا ‌help داره. می خونید طرز استفاده رو یاد می گیرید. توی این اینجا به جرات می گم که کسی نیست که بتونه در مورد toplink ORM کلا JPA کمکتون کنه چی برسه با netbeans , controller. شاید کسی باشه که اینجا در مورد Hibernate ORM کمکتون کنه ولی بازم netbeans جای حرف داره

نقل قول: کمک فوری netbeansوsql server توسط 3کنترل Entity manger,Query,Query result

انقدرام کار با این 3 کتنرل Entity manger,Query,Query result سخت نیست که جو میدن
    فقط من یه منبع خلاصه و جامع میخوام همین

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط alih210 مشاهده تاپیک
    انقدرام کار با این 3 کتنرل Entity manger,Query,Query result سخت نیست که جو میدن
    فقط من یه منبع خلاصه و جامع میخوام همین
    آره بابا کاره ۷ ۸ دقیقست
    Pro EJB 3 - Java Persistence API [Apress 2006].pdf

یکی از دوستان کتابی رو معرفی کرد که کتاب خوبیه که درباره کلاسهایی که خواستم توضیحات خوبی داره
    که اینجا اپلود کردم
    http://www.4shared.com/file/63684905...PIMay2006.html
    کار با کنترلها هم تو محیط ویژوال هم به زودی پیدا میشه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •