صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 91 از 91

نام تاپیک: فروشگاه آنلاین موبایل با سورس(دانلود کن!)

کاربر دائمی آواتار jingiliboyz
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: فروشگاه آنلاین موبایل با سورس(دانلود کن!)

یه سوال دوستمان از grid برای نشان دادن بخش ها استفاده کردن اگه یه بخش خودش زیر مجموعه بخوره مثلا گوشی نوکیا به دو بخش لمسی و غیر لمسی بخواد تقسیم بشه اونوقت تکلیف چیه ؟
    آخرین ویرایش به وسیله jingiliboyz : یک شنبه 11 بهمن 1388 در 14:13 عصر

محل زندگی
    تهران

نقل قول: پروژه فروشگاه آنلاین موبایل با سورس برنامه (دانلود کن!) به همراه مستند سازی کامل

دوست عزیز یا دوستان شما که این برنامه رو دانلود کردید میشه یه راهنمایی کنید که من چطور میتونم gridview که این دوستمون توی صفحه اول قرار داده رو شخصی سازی کنم یعنی template اونو ویرایش کنم چون تا اونجایی که من یادم میاد توی vs2005 وقتی روی edittemplate gridview کلیک می کردیم تمام محتویات gridview میتونستیم ببینیم مثلا من میخوام کنترول image که دوستمون توی gridview قرار داده رو بزرگتر کنم ولی وقتی edittemplate رو میزنم هیچی روی صفحه نمیبینم که بخوام تغییر بدم حتی لینک سبد خرید رو هم نمیبینم ولی وقتی برنامه run میشه دیده میشه میشه راهنمایی کنید ؟ دوم اینکه یه توضیح بدید این folder به نام _vti_cnf با اون همه کد چه کاری توی برنامه انجام میده مرسی اگه راهنمایی کنید

Question نقل قول: فروشگاه آنلاین موبایل با سورس(دانلود کن!)

سلام اگر درمورد ديتا بيستون توضيح بدين ممنون ميشم
    desinggreen@yahoo.com

نقل قول: پروژه فروشگاه آنلاین موبایل با سورس برنامه (دانلود کن!) به همراه مستند سازی کامل

نقل قول نوشته شده توسط jingiliboyz مشاهده تاپیک
    دوست عزیز یا دوستان شما که این برنامه رو دانلود کردید میشه یه راهنمایی کنید که من چطور میتونم gridview که این دوستمون توی صفحه اول قرار داده رو شخصی سازی کنم یعنی template اونو ویرایش کنم چون تا اونجایی که من یادم میاد توی vs2005 وقتی روی edittemplate gridview کلیک می کردیم تمام محتویات gridview میتونستیم ببینیم مثلا من میخوام کنترول image که دوستمون توی gridview قرار داده رو بزرگتر کنم ولی وقتی edittemplate رو میزنم هیچی روی صفحه نمیبینم که بخوام تغییر بدم حتی لینک سبد خرید رو هم نمیبینم ولی وقتی برنامه run میشه دیده میشه میشه راهنمایی کنید ؟ دوم اینکه یه توضیح بدید این folder به نام _vti_cnf با اون همه کد چه کاری توی برنامه انجام میده مرسی اگه راهنمایی کنید
    دوست عزيز از gridview tasks گزينه edit templates را انتخاب كنيد سپس در dropdownlist‌ مربوط به display بايد Column[0] را اتخاب كنيد. فكر كنم شما از كادر display اين گزينه را انتخاب نميكرديد واسه همين اشيا داخل template‌ را نمي ديديد.

نقل قول نوشته شده توسط imanblueboy مشاهده تاپیک
    سلام اگر درمورد ديتا بيستون توضيح بدين ممنون ميشم
    desinggreen@yahoo.com
    در مورد ديتابيسش فكر كنم در فايل document مربوط به پروژه كه درهمين تاپيك قرار دادن توضيح دادن. ميتونيد از اون فايل استفاده كنيد. قسمتي از اون فايل در مورد مهندسي نرم افزار پروژه هم هست مثل use case هاي مربوطه.

محل زندگی
    تهران

مرسي مشكل حل شد

کاربر جدید
    محل زندگی
    مريوان

با سلام دوست عزیز برنامه تون رو دانلود کردم و خیلی کار قشنگی بود منتها وقتی سایت رو ران میکنم مشکلی نداره ولی وقتی صفحه اصلی رو میزنم یا میخوام عضو بشم اطلاعاتم وارد پایگاه داده نمشه Error میده چیکار کنم فایل پایگاه داده رو به سایت بشناسم؟
    این Error رو میده
    Cannot open database requested in login 'DBOnlineShop'

کاربر تازه وارد آواتار mandbigS
    محل زندگی
    تبریز

دوستان عزیز سلام ... من تازه کارم ... لطف می کنید به من بگی چرا این سایت رو run می کنیم سمت چپ صفحه browser میاد ؟ و چطور میشه اون رو به وسط انتقال داد ؟

سلام.
    من بر خلاف خود پروژه به مستند سازي اين پروژه به عنوان يه پروژه نرم افزاري نمره قبولي نمي دهم چون كليه مراحل ساخت يك نرم افزار به غير از مرحله پياده سازي داخلش رعايت نشده است.
    مثلا:
    1- بر اساس چه مدلي ساخته شده است.( ترتيبي ، نمونه اوليه و حلزوني و ... )
    2-متريك هاي پروژه
    3- امكان سنجي پروژه
    4-تحليل نيازمنديها ، تحليل ريسك ، نحوه تست يا آزمون پروژه و ...
    5- اصول تحليل و طراحي شي گرايي

البته قابل ذكر هستش كه مستنداتي از اين قبيل شايد به عنوان يك پروژه دانشجويي براي دوره كارداني مورد قبول واقع بشه ولي براي دوره كارشناسي خير.

ببخشيدا اين نظر شخصي من بود.

نقل قول نوشته شده توسط mandbigS مشاهده تاپیک
    دوستان عزیز سلام ... من تازه کارم ... لطف می کنید به من بگی چرا این سایت رو run می کنیم سمت چپ صفحه browser میاد ؟ و چطور میشه اون رو به وسط انتقال داد ؟
    1- به اندازه صفحه نمايش و نوع مرور گرتون بستگي داره.
    2- بهتره داخل پروژه مثلا محتواي جداول (مثلا گريد ويو ) را انتخاب و اون را وسط چين كني.

يك راه حل براي اينكه كاربر وقتي login كرد از ورودش در ساير صفحات سايت مطلع شود :

1- در بالاي تمامي صفحات پروژه دو تا Lable قرار بديم. و Visible اونها را False كنيم.
    2- در صفحه ورود براي رويداد button ورود به سايت يك session مثلا با نام "name" ايجاد كنيم تا محتواي txtusername.text را درون خودش ذخيره كند. مطابق زير :

Session.Add("name", txtUserName.Text);

كه در صورت معتبر بودن كلمه كابري و رمز عبور ، كلمه كاربري در session ذخيره مي گردد.

3- حال در تمامي صفحات سايت از كد زير استفاده مي كنيم :

lable1.visible=true;
    lable2.visible=true;
    Label1.Text = Session["name"].ToString();
    Label2.Text = "خوش آمديد";

صفحه 3 از 3 اولاول 123

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •