صفحه 13 از 13 اولاول ... 3111213
نمایش نتایج 481 تا 487 از 487

نام تاپیک: دانلود پروژه یک وب سایت به صورت رایگان

نقل قول: دانلود پروژه یک وب سایت به صورت رایگان

این دیگه چه اروری هست؟

The directive contains duplicate 'enableviwestate' attributes

نقل قول نوشته شده توسط Saber_Fatholahi مشاهده تاپیک
    سلام به اساتید گرامی
    احتراما من یه سایت طراحی کردم که یه پروژه ساده است با امکانات زیر
    نوع بانک اس کیو ال 2005
    تکنولوژی آجاکس
    زبان برنامه نویسی C#‎‎‎‎‎‎‎.Net 2005
    ,...
    جهت نمایش زیبایی فرم ها از اینترنت اکسپلورر 7 استفاده نمایید
    امکانات:
    فروم
    مدیریت کامل مقالات
    مدیریت کامل اخبار
    نظر سنجی
    لینک ها
    و...
    در ضمن توی این پروژه تا تونستم از بعضی خاصیت های اجاکس که همه می خوان استفاده کردم امیدوارم مفید واقع بشه
    ما رو هم دعا کنین.
    در ضمن اگه اشکالی هست رفعش کنیم و اونو دوباره اپلود کنین روی سایت
    دوستان این پروژه توی این آدرس هم آپلود شده اگه نتونستین از این سایت دانلود کنین از این آدرس دانلود کنین
    آقا سلام
    تشکر از زحماتی که می کشید
    تو سیستم من موقع اجرا پیام webconfig می ده مشکل کجاست؟
    متشکر

با سلام
    من این پروژه رو دانلود کردم ولی فایل مستر اونو پیدا نمیکنه میشه بگید باید چکار کنم تا بتونم طراحیشم ببینم

با سلام
    با تشکر از شما ، این برنامه روی سیستم من اجرا نمیشه و error

<%@ Page enableViewState="false" language="C#‎" Inherits="FredCK.FCKeditorV2.FileBrowserConnector" AutoEventWireup="false" %> رو میده

منتظر تایید آدرس ایمیل

Error 119 Could not load file or assembly 'Validators, Version=1.0.0.0' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified. (D:\My Programming\ASP.NET\Final Forum Project\web.config line 57) D:\My Programming\ASP.NET\Final Forum Project\SiteAdmin\admin.master 6
    اين خطا را زمان load ميدهد چطوري بايد حل شود؟

منتظر تایید آدرس ایمیل

Server Error in '/msrefah.ir' Application.

Configuration Error

Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: Could not load file or assembly 'Validators, Version=1.0.0.0' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.

Source Error:

Line 54: <pages>Line 55: <tagMapping>Line 56: <add tagType="System.Web.UI.WebControls.CompareValidato r" mappedTagType="Sample.Web.UI.Compatibility.Compare Validator, Validators, Version=1.0.0.0"/>Line 57: <add tagType="System.Web.UI.WebControls.CustomValidator " mappedTagType="Sample.Web.UI.Compatibility.CustomV alidator, Validators, Version=1.0.0.0"/>Line 58: <add tagType="System.Web.UI.WebControls.RangeValidator" mappedTagType="Sample.Web.UI.Compatibility.RangeVa lidator, Validators, Version=1.0.0.0"/>
    Source File: J:\msrefah.ir\web.config Line: 56

Assembly Load Trace: The following information can be helpful to determine why the assembly 'Validators, Version=1.0.0.0' could not be loaded.

=== Pre-bind state information ===LOG: User = HAJ-3299-SARI\UserLOG: DisplayName = Validators, Version=1.0.0.0 (Partial)LOG: Appbase = file:///J:/msrefah.ir/LOG: Initial PrivatePath = J:\msrefah.ir\binCalling assembly : (Unknown).===LOG: This bind starts in default load context.LOG: Using application configuration file: J:\msrefah.ir\web.configLOG: Using machine configuration file from C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\conf ig\machine.config.LOG: Policy not being applied to reference at this time (private, custom, partial, or location-based assembly bind).LOG: The same bind was seen before, and was failed with hr = 0x80070002.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

This Topic Has Expired
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3111213

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •