نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: نحویه کار این صفحهایی که نوشتم درست است ؟ (ورود و خروج به سایت همراه با سورس )

کاربر دائمی آواتار as13851365
    محل زندگی
    لیبدرا

Thumbs up نحویه کار این صفحهایی که نوشتم درست است ؟ (ورود و خروج به سایت همراه با سورس )

من زیاد در طراحی سایت وارد نیستم و به تازگی به کمک دوستان شروع به یادگیری و ساخت سایت کردم !

من سورس کدهای مربوط به کنترل پنل سایت رو در این قسمت قرار دادم حالا می خواهم بدونم آیا نحویه کار من درست است یا نه ؟

یعنی من برای این که با سیشن ها کار کنم در یک فایل مسیر سیشن رو تنظیم کردم و سیشن رو استارت کردم و در هر کجا که نیاز باشه تا سیشن رو استار کنم فقط این فایل رو include می کنم !

این سورس کد برای تازه وارد ها هم خیلی کاربرد دارد ( هر چند خودم در ابتدای راه هستم ! )

در ضمن من برای وصل شدن به بانک و غیره هم دستورات خود را در یک فایل ذخیره می کنم بعد در جا که نیاز باشه فایل رو پیوست می کنم آیا این روش اصولی است یا نه ؟

khaterat.rar

نقل قول: نحویه کار این صفحهایی که نوشتم درست است ؟ (ورود و خروج به سایت همراه با سورس )

آره درسته
    این کاری که کردی ( include کردن ) اتفاقا کار خیلی خوبیه .

کاربر تازه وارد آواتار mhmmdshirazi
    محل زندگی
    tehran

نقل قول: نحویه کار این صفحهایی که نوشتم درست است ؟ (ورود و خروج به سایت همراه با سورس )

include کردن کار خوبیه ولی استفاده از سیشن نه خودت cookie بنویس خیلی راحته.

محل زندگی
    لیبدرا

یعنی هیچ مشکلی نیست !!!

آیا در نحویه دسترسی به متغییر ها هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد !

مثلا من در فایل a.php متغییر X رو مقدار بدم و در فایل b.php مقدار این متغییر رو اضافه کنم و در فایل asle.php هر دوی این فایل ها رو پیوست کنم و در مرورکر فایل asle.php رو اگه اجرا کنم هیچ مشکلی پیش نمی آد!

محل زندگی
    لیبدرا

include کردن کار خوبیه ولی استفاده از سیشن نه خودت cookie بنویس خیلی راحته.
    مگه سیشن هایی که استفاده کردم مشکلی دارن ؟؟

آیا در بکار گیری سیشن ها من دچار اشتباه شدم ( اگه به سورس کد نگاه کنید بگید ممنون می شم )

کاربر دائمی آواتار mdssoft
    محل زندگی
    تهران / ساری

خوبه
    فقط باید حواست باشه قبل از هر خروجی اون فایل رو include کنی

محل زندگی
    لیبدرا

Thumbs up نقل قول: نحویه کار این صفحهایی که نوشتم درست است ؟ (ورود و خروج به سایت همراه با سورس )

نقل قول نوشته شده توسط mdssoft مشاهده تاپیک
    خوبه
    فقط باید حواست باشه قبل از هر خروجی اون فایل رو include کنی
    من درست منظور شما رو متوجه نشدم.
    کدام فایل رو می گید ! اگه در کدها مشکلی هست بکید ممنون می شم !

و اگر کمی واضحتر توضیح بدید که دیگه خیلی آقایی می کنید

کاربر تازه وارد آواتار mhmmdshirazi
    محل زندگی
    tehran

خوبه من کلا می گم cookie از سیشن بهتره ولی سورس تو اشکالی نداره.

نقل قول نوشته شده توسط mhmmdshirazi مشاهده تاپیک
    خوبه من کلا می گم cookie از سیشن بهتره ولی سورس تو اشکالی نداره.
    شما با کوکی ها نسبت خونوادگی دارید؟ (جدی نگیرید)
    برید بحثی رو که در مورد کوکی شد بخونید شاید نظرتون برگشت

کاربر دائمی آواتار shahriyar3
    محل زندگی
    تهران

منم با آقا وحيد موافقم
    كوكي رو اگه هش هم بكني بازم كلي ميشه توش دست برد
    خيلي خطر داره

کاربر دائمی آواتار zoghal
    محل زندگی
    همدان

و من هم

مخلص آقا وحید

محل زندگی
    لیبدرا

آقا من نمی دنم که دوباره چرا دارید بحث کوکی رو انجام می دید !!!

از 11 تا پست سه چهارتاش درباره نحویه کدنویسی بود بقیه که .....

من می خوام بدونم با این روشی که من کد ها رو نوشتم در آینده با مشکلی مواجه می شم یا نه ؟

مثلا یک هاستی پیدا بشه که فایل ها رو Include نکنه و یا نشه از فایل اصلی به متغییر های داخل فایل include شده دسترسی داشت و یا امنیت include کردن کم باشه و هنگام نمایش صفحه یهو خود فایل نمایش داده بشه و کاربر با دانلود فایل مشکلی برام ایجا کنه و یا هزارو یک دردسر دیگه که آدم وقتی می شنوه نمی دونه بخنده ( برای ساده بودن کد های هک شده ) و یا گریه کنه ( برای سایت خودش ) !!!

نقل قول نوشته شده توسط as13851365 مشاهده تاپیک
    آقا من نمی دنم که دوباره چرا دارید بحث کوکی رو انجام می دید !!!

از 11 تا پست سه چهارتاش درباره نحویه کدنویسی بود بقیه که .....

من می خوام بدونم با این روشی که من کد ها رو نوشتم در آینده با مشکلی مواجه می شم یا نه ؟

مثلا یک هاستی پیدا بشه که فایل ها رو Include نکنه و یا نشه از فایل اصلی به متغییر های داخل فایل include شده دسترسی داشت و یا امنیت include کردن کم باشه و هنگام نمایش صفحه یهو خود فایل نمایش داده بشه و کاربر با دانلود فایل مشکلی برام ایجا کنه و یا هزارو یک دردسر دیگه که آدم وقتی می شنوه نمی دونه بخنده ( برای ساده بودن کد های هک شده ) و یا گریه کنه ( برای سایت خودش ) !!!
    مشکلی نداره و include هم جز core php هست و همیشه وجود داره. تنها در یک صورت هست که ممکنه دچار هک بشید. در صورتی که include کردن شما استاتیک نباشه و داینامیک باشه و مثلا با استفاده از یک متغیر GET یک فایل رو include کنید
    بهتره وارد phpsec.org بشید و بیشتر در مورد امنیت مطالعه کنید که بحث خیلی مهمی هست

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •