نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: مشکل در نصب C#‎

Angry مشکل در نصب C#‎

سلام

زمانی که نصب میشه یه چند درصدی هم جلو میره این ارور رو میده ! چکار باید بکنم ؟ نکنه از خودسی دی باشه ؟

نقل قول: مشکل در نصب C#‎

ويروس. من خودم قبلا اين مشكل رو داشتم. كار يه ويروس هست. حتی اگر نصب هم بشه، برنامه هایی كه باهاش می نويسی، اجرا نميشند و همين ارور رو ميدن.

نقل قول نوشته شده توسط Armin060 مشاهده تاپیک
    ويروس. من خودم قبلا اين مشكل رو داشتم. كار يه ويروس هست. حتی اگر نصب هم بشه، برنامه هایی كه باهاش می نويسی، اجرا نميشند و همين ارور رو ميدن.

ویروسم کجا بود ؟ نود 32 اپدیت شده پس چکارست ؟ مطمئنی ؟ حالا چه کار باید کرد ؟

من كه ويندوزم رو عوض كردم، بعد يه اسكن كامل كردم با Kasper آپديت و بعد دوباره وينوزم رو عوض كردم. سيستم پاك پاك شد.

سلام اقا اصلا مشورت کردم گفتن شما بهتره با 2005 شروع کنی چون منبع یادگیری بیشتری باهاش هست یکی از دوستان هم گفت ممکنه ماله ورژن ویندوزت باشه

کاربر دائمی آواتار afsharm
    محل زندگی
    http://paysa.ir

برای یادگیری نیازی نیست با نسخه‌های قدیمی‌تر کار کنید. بهتر است با همین ۲۰۰۸ کارتان را ادامه دهید. چون منابع آموزش مقدماتی موجود برای ۲۰۰۵ به راحتی در ۲۰۰۸ هم جواب می‌دهند. ضمنا منابع اوریجینال خیلی معتبر و خیلی زیادی برای ۲۰۰۸ وجود دارد.

حل شد باید ورژن ویندوز حداقل سرویس پک 3 باشه

چی حداقل سرويس پك 3 باشه. من خودم قبلا ها رو همين سرويس پك 3 نصب كردم. يك ويروس هست. كوتاه هم نميام. چون اين ويروسه

به جان خودم ویروس نبود ببین بعد این قضیه من یه بار ویندوزم رو عوض کردم ( پک 2 ) بعد دوباره نصب نشد و بعد از اون بود که پک 3 رو نصب کردم و نصب شد این خطاها خیلی شبیه هم هستن اگر نگاه کنی چند عدد در هم ضرب شدند شاید عدداش متفاوت بوده

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •