صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 92

نام تاپیک: کارشناسی ارشد IT

نقل قول: کارشناسی ارشد IT

نقل قول نوشته شده توسط manvaputra مشاهده تاپیک
    حالا واقعا رفتن به رشته آی تی اینقدر مهمه که به خاطرش حاضرید از هفت خان رستم بگذرید؟؟؟
    salam hamunoptra!
    hale shoma?
    bale vaghean arzesh dare ke 7 khan ke sahle az 70 khanam bashe migzarim.age gozashtim ke hich age na ham baz khoshhalim ke talashemoono kardim.

salam hamunoptra!
    سلام دوست عزیز اولا hamunoptra درست نیست من و پوترا درسته اگه حرف من باعث شده به تریشه قبای شما بر بخوره به این معنی نیست که شما به خودت اجازه بدی مسخره کنی!
    آخرین ویرایش به وسیله manvaputra : یک شنبه 26 آبان 1387 در 15:39 عصر
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

دوست من سلام.من قصد مسخره کردن نداشتم. اگه باعث بد فهمی شد معذرت میخوام. گویا اسمتونو اشتباه خوندم.ضمنا hamunoptra اسم یه شهر در مصر باستان بوده است.

من یه سوالی رو خیلی وقته پرسیدم ولی هنوز هیچ کسی جوابی نداد ، البته یکی دیگه از دوستان هم اینو پرسید اونم اینکه : آیا دکتری گرایشهای IT به خصوص گرایش شبکه توی ایران ارائه میشه ؟ اگه کسی میدونه لطفاً اسم گرایش و دانشگاه رو بگه .با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول نوشته شده توسط behzadi_eng مشاهده تاپیک
    من یه سوالی رو خیلی وقته پرسیدم ولی هنوز هیچ کسی جوابی نداد ، البته یکی دیگه از دوستان هم اینو پرسید اونم اینکه : آیا دکتری گرایشهای IT به خصوص گرایش شبکه توی ایران ارائه میشه ؟ اگه کسی میدونه لطفاً اسم گرایش و دانشگاه رو بگه .با تشکر
    من اطلاعات درستی ندام، فقط یکی دوسال پیش شنیدم که دکترای شبکه تو ایران وجود نداره. اینو به نقل از کسی شنیدم که خودش دانشجوی ارشد شبکه بود. ولی فکر کنم سایر گرایش ها باشه.

با سلام به همه ی دوستان
    مدتیه که این بخش کمی سوت وکور شده ، از همه ی دوستان میخوام تا دوباره اونو رونق بدن تا همه ی کسایی که می خوان ارشد شرکت کنن از تجارب بقیه ی دوستان بهره بگیرن . بخصوص اگه کسی نکاتی راجع به تست زدن و مرور مطالب بگه ممنون میشم. با تشکر

از دوستان اگه کسی بگه چطور میشه تو درس هوش مصنوعی درصد خوبی زد به من که خیلی لطف کرده.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

یه مطالعه ی عمیق و تمرین. تا می تونید نمونه سوال حل کنید تا راه بیفتید. برای کنکور آزاد یادتون باشه الگوریتم ژنتیک و فازی و شبکه عصبی هم میاد

نقل قول نوشته شده توسط Itist82 مشاهده تاپیک
    سلام
    من دانشجوی ارشد آی تی گرایش امنیت شبکه دانشگاه مالک اشترم. من اصلا از مباحث امنیت خوشم نمی اومد و فکر نمی کردم این رشته تو این دانشگاه همهش کامل مربوط به امنیت باشه، دوستان لطفا دقت کنن توی انتخاب رشته و دانشگاه. چیزی رو برید که دوست دارید.
    موفق باشید
    لطفا ایمیل خود را برای من ارسال کنید
    متشکرم
    123at456@gmail.com

کاربر جدید آواتار goodnews
    محل زندگی
    تهران

سلام
    از بين دوستان كسي هست كه بتونه راجع به سرفصل هاي مطالعاتي رشته IT اطلاعاتي به من بده ؟ منظورم از سرفصل تيتر منابع نيست . منظورم فصل هاييه كه از هر مبحث بايد خونده بشه
    ضمنا يه خواهش ديگه هم دارم : اگر مقدوره چارت درسي هر كدوم از اين گرايش ها كه در دسترس هست رو اينجا بگذاريد ممنون ميشم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول نوشته شده توسط goodnews مشاهده تاپیک
    سلام
    از بين دوستان كسي هست كه بتونه راجع به سرفصل هاي مطالعاتي رشته IT اطلاعاتي به من بده ؟ منظورم از سرفصل تيتر منابع نيست . منظورم فصل هاييه كه از هر مبحث بايد خونده بشه
    ضمنا يه خواهش ديگه هم دارم : اگر مقدوره چارت درسي هر كدوم از اين گرايش ها كه در دسترس هست رو اينجا بگذاريد ممنون ميشم
    در مورد فصل ها اطلاعات درست ندارم و بعیده کسی هم داشته باشه، هر سال ممکنه از یه جا سوال بدن.
    در مورد چارت من مال امنیت رو داشتم که توی یکی از پست های قبلیم توی همین تاپیک گذاشتم. برید صفحات اول پیداش می کنید
    موفق باشید

برای ساختمان داده کی منبع خوبی میشناسه؟
    پوران پژوهشو دارم که اصلا خوب نیست.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول نوشته شده توسط kiani_behzad مشاهده تاپیک
    کتابای مقسمی حرف نداره. هر چی. من که خوندم فول شدم.

کاربر جدید آواتار goodnews
    محل زندگی
    تهران

كسي از دوستان مي دونه كه براي زبان و مديريت بايد از چه منابعي استفاده كنيم ؟
    راستي يه لينك براي سرفصل هاي مطروحه توي هر رشته پيدا كردم . اميدوارم براتون مفيد باشه
    http://motaleat.sanjesh.org/index.ph...d=31&Itemid=27

آره کتابای مقسمی واقعا خوبه عالیه.
    اما در مورد زبان و مدیریت و هوش از رو چی بخونیم؟

کاربر دائمی آواتار bijibuji
    محل زندگی
    تهران

سلام
    من دانشجوی ارشد آی تی گرایش امنیت شبکه دانشگاه مالک اشترم. من اصلا از مباحث امنیت خوشم نمی اومد و فکر نمی کردم این رشته تو این دانشگاه همهش کامل مربوط به امنیت باشه، دوستان لطفا دقت کنن توی انتخاب رشته و دانشگاه. چیزی رو برید که دوست دارید.
    موفق باشید
    درسهاتون در چه زمینه ایه؟ می شه یکمی باز کنید . ممنون

محل زندگی
    تهران

Question نقل قول: کارشناسی ارشد IT

در مورد چارت من مال امنیت رو داشتم که توی یکی از پست های قبلیم توی همین تاپیک گذاشتم. برید صفحات اول پیداش می کنید
    موفق باشید
    لطف شما لا اقل در این Thread بر کسی پوشیده نیست.
    خیلی وقت می ذاری و جواب کامل می دی واقعا" از طرف همه تشکر مخصوص می کنم.
    اما متأسفانه اون فایل دانلود نمی شه.
    اگه بتونی مججد آپلود کنی ممنون می شم.
    ضمنا اگر کارنامه خودتون رو یا اگه دارید و مقدوره کارنامه دوستان که می شناسید رو بذارید یا حداقل درصد ها رو بگید مشعوف می نمایید.
    آخرین ویرایش به وسیله bijibuji : یک شنبه 11 مرداد 1388 در 13:26 عصر

محل زندگی
    تهران

کتاب خوب برای درس ساختمان داده

نقل قول نوشته شده توسط kiani_behzad مشاهده تاپیک
    کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم ها از پوران پژوهش نوشته هادی یوسفی بخق یکی از بهترین کتابها در این زمینه است. ترکیبش با کتاب درس و کنکور ساختمان داده ها از گسترش علوم پایه و نوشته حمیدرشا مقسمی میتونه ایده آل و بی نقص باشه.

بعد از مطالعه عمیق این دو کتاب کمی تست زدن می تونه درصد این درس رو تا حد خوبی افزایش بده.

اما کتاب پارسه در این میون به نظر من یه جور قوت قلبه. خوندن اون کار رو از همه جهت تموم می کنه. مثالها و تستهای سالهای قبل رو کاملا به جا آورده و خوندش خسوسا بعد از دو کتاب اول توصیه بزرگان ساختمون سازی ( انبود سازی) در شهر داده هاست.

محل زندگی
    تهران

دروس گرایش امنیت اطلاعات - امیرکبیر

من یه لینک پیدا کردم...
    لینک

سلام. من بازم اومدم. بعد از این که تو ارشد امسال به در بسته خوردم بازم می خوام سال دیگه شرکت کنم!! البته فقط تو آی تی!! راستی کسی می دونه که با چه رتبه ای می شه تو امنیت اطلاعات قبول شد؟؟

راستی پیش پیش از پاسخهاتون ممنون!

کسی می دونه که اوضاع رشته IT اونور آب چطوره؟؟؟

آهان وضعیت کاری امنیت اطلاعاتم اگه می دونید لطفا توضیح بدید.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط mehran_titanium مشاهده تاپیک
    سلام. من بازم اومدم. بعد از این که تو ارشد امسال به در بسته خوردم بازم می خوام سال دیگه شرکت کنم!! البته فقط تو آی تی!! راستی کسی می دونه که با چه رتبه ای می شه تو امنیت اطلاعات قبول شد؟؟
    زتبه شما چند شده بود و با چه درصدهای؟ کنکور 88 شرکت کرده بودید؟ تصویر کارنامه رو اگه بذارید ممنون می شم. ضمنا فکر می کنم باری داشنگاه شریف و امیرکبیر برای امنیت نیاز به رتبه زیر 30 دارید.

یه ساله دارم پست می دم هنوز بیست تا نشده!!

محل زندگی
    تهران

اوضاع رشته IT

کسی می دونه که اوضاع رشته IT اونور آب چطوره؟؟؟
    اوضاع رشته IT فقط اونور آب عالیه. ایران تعریفی نداره، البته اگر خلاصه اش کنیم در شبکه و امنیت.
    تجارت الکترونیکی که هنوز در ایران جک ساله

مگه شریف امنیت داره؟؟ فقط امیر کبیره که اونم 6 نفر میگیره! رتبم 1580 شد!!

محل زندگی
    تهران

یه ساله دارم پست می دم هنوز بیست تا نشده!!
    ادامه بده، موفق می شی. مطمئن باش..

محل زندگی
    تهران

مگه شریف امنیت داره؟؟ فقط امیر کبیره که اونم 6 نفر میگیره! رتبم 1580 شد!!
    شاید من اشتباه کردم. مطمئن نبودم. اما امیرکبیر رو مطمئن هستم. با چه درصدهایی؟ می شه لطفا تصویر کارنامه بذارید؟

زبان 17
    مشترک 13
    مدیریت سفید
    پایگاه 0
    معماری 48
    هوش سفید!!!
    به به چه درصدهایی!!

شده چت روم!!

من بالاخره بیست تا پست دادم!!!!

محل زندگی
    تهران

زبان 17
    مشترک 13
    مدیریت سفید
    پایگاه 0
    معماری 48
    هوش سفید!!!
    به به چه درصدهایی!!
    زبان انگلیسی ******************* 17
    دروس مشترک ******************* 13
    اصول و مبانی مدیریت ************ سفید
    پایگاه داده ******************** سفید
    سیستم عامل***************** ؟؟؟؟؟؟
    هوش مصنوعی **************** سفید
    معماری کامپیوتر ****************** 48

اینم ببینید بدک نیست.

عامل 33 شدم

کاربر دائمی آواتار mehdi_turbo
    محل زندگی
    Half Of The World

سلام

اقاي mehran_titunum
    لطف كنيد تمام مطالبتون را در يك پست ارائه كنيد كه علكي يا الكي اين تاپيك كه عنوان جالبي داره شلوغ نشه
    يكي مثل من كه مي خام زود به نتيجه برسم مجبور نباشم 20 تا صفحه يكي يكي بيام جلو
    شما اگر انصاف داشته باشي براي اينكه تعداد پستات زياد بشه نبايد همينطور مطالب فاقد بار ارزشي را به تاپيك اضافه كنيد با اين كار از ارزش كاري دوستان قبلي كم مي شود

البته من كوچيك شما هم هستم ولي هر موقعه كه لازم باشه به دوستان يه سري انتقاد مي كنم اميدوارم كه به ديده اصلاح بنگريد و نه به ديده اقماز يا اغماز

در كل پست جالبي بود من با گرايش IT اشنا شدم و منابع را هم تقريبا كامل بچه ها بيان كردن
    از همگي متشكرم

ولي با اين تعداد داوطلب زياد و اين ظرفيت محدود دانشگا ها مطمئنم كه 2 برابر تلاش بيشتر نسبت به نرم افزار لازم داره تا قبول شي !

دوستان من دانشجو ترم آخر IT هستم و دارم برا ارشد میخونم و خیلی از منابع رو هم دیدم به یه سری نتایج رسیدم که میخوام نظر شما رو بدونم راجع به هر کدوم.
    فقط یه لطفی کنین اگه واقعا مطمئن هستین یه چیزی رو بگین نه اینکه فقط شنیده باشین از اینو اون.
    1- دروس زبان و مدیریت منبع درست حسابی نداره. چی پیشنهاد میکنین؟ البته زبان منبع مهم نیست باید مطالب تخصصی زیاد خوند و دامنه لغات رو افزایش داد. اما در مورد مدیریت من شنیدم جزوه امیر کبیر خوبه اما خودم ندیدم پس مطمئن نیستم. کی اطلاع داره؟
    2- گسسته منبع چی پیشنهاد میکنین؟
    3- هوش تست خوب چی خوبه؟
    راستی در جواب اون دوستمون بگم که شریف امنیت نداره. امیر کبیر و مالک اشتر داره.

اينجا يك سوال شده بود در مورد كار خارج از كشور. اينور داستانش فرق ميكنه تقريبا به كل. بستگى داره كه ميخواى چى كار كنيد و كجا كار كنيد. اينجا به صورت كل مصرف ويندوز شديد بالاست و mahsoolati مثل exchange/Sharepoint خيلى استفاده ميشه. چيزهاى ديگه مثل Virtualazation هم خيلى الان محبوب شده. اينجا مَثَل اگر فر كنيم كه بخواى براى ساپورت كمپانى كار كنيد معمولا به چند صورت هست. تو ساپورت كمپانى شما ۴ level داريد كه به ترتيب زير هست
    ۱. Level ۱ ساپورت كه basic هست و معمولا چيز هاى ebtedaee رو دنبال ميكنند و natooneh پاسش ميدن مرحله بدى
    ۲. Level ۲ كه پيشرفته تر هست و اگر level ۱ natooneh پاسش ميدن اينجا
    ۳. Level ۳ كه خوب ديگه توضيح نياز نيست بدم
    ۴. بعدش ميشه seniour ها كه ديگه معمولا آخرين خط هست و معمولا هم با مشكلات گروه ۳ سر كله ميزنند و هم modirat هم به gardaneshoon هست. البته كمپانى با كمپانى فرق داره.

ديگه اينكه معمولا اگر شما ميگى من takhasoosam تو exchange هست يعنى اينكه بايد همه چيز رج به exchange رو بدونى. خيلى مهم هست براشون كه طرف بدونه و اينكه بر عكس ايران كه همه ماشاالله achar فرانسه هستن اينجا بر عكس هست. وقتى ميرى مصاحبه و ميگى من achar farnseh هستم يا استخدام نميشى يا بايد ثابت كنى كه هستى و آيا براى اون كار نياز هست يانه.

یه پیشنهاد دیگه:
    اگه دوستان موافقن تو همین بخش یا یه بخش دیگه به سوالات ارشد هم جواب بدیم. هرکی هر سوالی رو بلده میتونه با دلیل جواب بده و بقیه هم نظر بدن.

سؤالات ارشد يعنى چى؟؟

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •