نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: علت پیغام Invalid Argument در اکسس

علت پیغام Invalid Argument در اکسس

بانک اکسس من پیغام ( Invalid Argument (error 3001 میده و اجازه اضافه کردن رکورد رو نمی ده حتی اگه بخوام رکوردهای قبلی رو تغییر بدم با دادن این پیغام ،از دستکاری جلوگیری میکنه. اولش فکر کردم ویروسی ولی الان مطمءنم ویروسی نیست
    آیا علتش حجیم بودن بانک یا علت دیگه ای داره؟

کاربر دائمی آواتار مهدی قربانی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: علت پیغام Invalid Argument در اکسس

سلام
    دوست عزيز اين پيغامي كه شما دريافت مي كنيد در اصل بر مي گرده به قرار گرفتن غير صحيح آرگومانهاي يك تابع كه البته فكر مي كنم يا در يكي از رخدادهاي After Update فيلدها و يا After Update , After Insert فرم توليد ميشه ، نهايتاً توصيه مي كنم اگر مشكل حل نشد نمونه فايلتون رو اينجا بذاريد تا بررسي بشه .

ممنونم آقا مهدی
    من در بانک هیچ کد نویسی انجام ندادم
    بانک من حجیم و نمی تونم نمونه فایل رو قرار بدم اما توضیح در مورد بانک اینکه تعدادی از جدوا رو به همراه داده هاش از clipper (تحت محیط فاکس پرو) به اکسس تبدیل کردم اما جدول اصلی که ورود داده ها توش صورت می گیره جدید طراحی شده و دادرای 80 فیلد که 15 تای آن از نوع ole object (تصویر) هستند جالب اینک وقتی حجم بانک من به 2GB میرسه با این پیغام روبرو میشم. خواهشا" در صورت داشتن آگاهی راهنماییم کنید.
    متشکرم

کاربر دائمی آواتار مهدی قربانی
    محل زندگی
    تهران

سلام
    خوب دوست عزيز خودتون به ايراد كار اشاره كرديد ، حداكثر حجم قابل قبول براي بانك اكسس 2 گيگا بايت هست كه با توجه به افزايش حجم و همينطور استفاده از فيلدهاي متعدد Ole‌ يقيناً مشكل بوجود اومده بي ارتباط به اين موارد نيست .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •