صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 78 از 78

نام تاپیک: سئوالاتی در آنالیز و طراحی

کاربر دائمی آواتار Elham_gh
    محل زندگی
    Tehran

نقل قول: سئوالاتی در آنالیز و طراحی

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_m1360 مشاهده تاپیک
    یه سوال دیگه، چرا باید معماری یه نرم افزار رو توی design model نشون بدیم؟ منظورم اینه که لزوم این کار چیه؟ دقیقتر بگم، وقتی صحبت از نمایش معماری در مدل میشه، باید با دیدن مدل هم طبق یه روش مشخص، بشه معماری رو تشخیص داد اما این موضوع به نظر نمیرسه خیلی مهم باشه به خصوص اینکه معماری سیستم قبل از بحث طراحی تعیین تکلیف شده و در طراحی ما تصمیم داریم به چگونگی پیاده سازی بپردازیم. البته طراحی سیستم متاثر از معماری اون هست اما بهتر نیست معماری سیستم درSoftware Architecture Document بیان بشه؟
    با تشكر از جواب cups_of_java

شما به لايه هاي معماري تون در Sequence diagram نياز داريد.
    شما نياز داريد مشخص كنيد كه كلاسي كه ايجاد كرديد مربوط به كدوم لايه است.
    غير اينه؟

کاربر تازه وارد آواتار mehdi_m1360
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Elham_gh مشاهده تاپیک
    با تشكر از جواب cups_of_java

شما به لايه هاي معماري تون در Sequence diagram نياز داريد.
    شما نياز داريد مشخص كنيد كه كلاسي كه ايجاد كرديد مربوط به كدوم لايه است.
    غير اينه؟
    من فکر میکنم اینکه طراحی یک سیستم تحت تاثیر معماری اون باشه با اینکه ما توی طراحی معماری رو نشون بدیم متفاوته!

توی همین معاری چند لایه هم درسته که در بیشتر نمودارهای sequence لایه ها رو در نطر میگیریم اما من فکر نمیکنم کسی باشه که بتونه بگه که یه نمودار sequence صحیح و یا نمودار class یا هر چیز دیگه ای توی طراحی باید معرف معماری ما باشه.

معماری سیستم تاثیر خودشو توی طراحی میزاره اما معکوس اون یعنی شناخت معماری از طریق بررسی طراحی سیستم ( که همون نشون دادن معماری توی طراحیه) معمولا امکان پذیر نیست.

محل زندگی
    Tehran

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_m1360 مشاهده تاپیک
    من فکر میکنم اینکه طراحی یک سیستم تحت تاثیر معماری اون باشه با اینکه ما توی طراحی معماری رو نشون بدیم متفاوته!

توی همین معاری چند لایه هم درسته که در بیشتر نمودارهای sequence لایه ها رو در نطر میگیریم اما من فکر نمیکنم کسی باشه که بتونه بگه که یه نمودار sequence صحیح و یا نمودار class یا هر چیز دیگه ای توی طراحی باید معرف معماری ما باشه.

معماری سیستم تاثیر خودشو توی طراحی میزاره اما معکوس اون یعنی شناخت معماری از طریق بررسی طراحی سیستم ( که همون نشون دادن معماری توی طراحیه) معمولا امکان پذیر نیست.
    دوست عزيز،
    من منظورم نشان دادن معماري در مستندات طراحي نيست. سئوال من هم اينچنين مطرح نشد.
    شما در معماري خيلي چيزها رو مشخص مي كنيد. لايه هايي كه در معماري مشخص مي شوند، اثرشون در مستندات طراحي نشون مي دهند. سئوال اينه چطور اونها مدل شده و نشون دداده مي شوند.

کاربر تازه وارد آواتار mehdi_m1360
    محل زندگی
    تهران

تا اونجا که من میدونم حرفی از مستندات نزدم! گرچه توی مستندات طراحی ما مدل رو مطرح میکنم و اساسا تفاوت قائل شدن بین این دو آنهم از این جنس با هم چندان جالب به نظر نمی رسد.

اما در مورد خود سوال،
    نکته اول اینکه به نظر میرسه بحث بر روی معماری چند لایه از آن نوعی است که در Net. مطرح میشود، با همان Facadeها و کلاسهایی که تحت الگوی MVC به هم مرتبط میشوند. در واقع ما از قبل الگوی خود را انتخاب کرده ایم.

با توجه به این موضوع، معمولا در نمودارهای Sequence (همچنان که فرمودید) و علاوه بر آن در نمودارهای کلاس (البته تا حدودی) میتوان این معماری را نشان داد. طبیعتا بخشهای مربوط به View و Control در لایه View دیده میشوند(البته من انتقال Control به Business را هم دیده ام که فکر نمی کنم منطقی باشد). و لایه Model مربوط به Business و Data Access میشود. از کلاسهای بخش Common معمولا به عنوان عامل انتقال اطلاعات میان لایه های مختلف استفاده میشود (همان Entityها).
    نمودارها Sequence به وضوح شامل 4 ستون میشوند که میتوان آنها را در نمودار به وسیله Box ها و یا Comment مشخص کرد و احتمالا واضح ترین بخش برای مدل کردن معماری همان قسمت است.
    اما در حاشیه باید بگم که با این تکنیک و با این معماری و استفاده از Net. عملا الگوهای دیگه رو از دست میدیم که البته کم کاربرد هم نیستند. دلیل اینکه نمودارهای Sequence در این سبک از طراحی مدام معماری را گوشزد میکنند نیز همین عدم استفاده از سایر الگوهاست. چرا که تعیین الگویی که طی آن یک جریان فرعی و یا اصلی قرار است کامل شوند در کنار بررسی کلی رفتار کلاس ها وظایف اصلی نمودارهای sequence هستند و در این صورت در خیلی مواقع نمودارهای Sequence وارد لایه های پایینی نمیشوند (به خصوص وقتی ما نیاز داریم لایه ها را به صورت فیزیکی هم جدا نماییم).

سلام من تازه به این جا اومدم
    میخواستم اگر لطف کنید یکی منو راهنمایی کنه
    من چه طوری باید تجزیه و تحلیل سیستم را یاد بگیرم

کاربر دائمی آواتار cups_of_java
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط bfarhad مشاهده تاپیک
    سلام من تازه به این جا اومدم
    میخواستم اگر لطف کنید یکی منو راهنمایی کنه
    من چه طوری باید تجزیه و تحلیل سیستم را یاد بگیرم
    به طوری کلی با جستجو در گوگل (و ویکی پدیا) خیلی مطلب پیدا می کنید. کتاب های مرجع هم در هر دانشگاهی شناخته شده است.
    ۱. مطالعه کتاب های مرجع مربوط مثل کتاب Modern System Analysis and Design (اجباری نیست)
    ۲. تمرین روی تحلیل سیستم (اجباری نیست)
    ۳. یاد گیریه شی گرایی
    ۴. مطالعه کتاب های تحلیل و طراحی شی گرا (معروفترین این ها کتاب آقای Booch هست! ) + یاد گیریه UML
    (برای جستجو از Object Oriented Analysis and Design استفاده کنید)
    ۵. تمرین! آشنایی نحوه کار با روش های به روز تر که عمومن چابک (Agile) هستند.

از تحليلگران و طراحان محترم دعوت ميكنم آگهي استخدام در لينك زير را مشاهده نموده و در صورت علاقمندي رزومه خود را ارسال كنند.
    http://www.barnamenevis.org/sh...d.php?t=171570

با تشكر

لطفا جواب رو زود بگيد و ترجيحا mail كنيد : Raha.e84@gmail.com
    توضيحات اوليه :
    سيستم كتب نفيس(خطي و سنگي ) رو در نظر بگيريد.اين دو نوع يه سري فيلد هاي مشترك دارند كه اونها رو توي يك جدول گرفتم.موند غير مشترك ها.حالا يه جدول واسه سنگي و يه جدول واسه خطي گرفتم تا غير مشترك ها رو توش بذارم.مشك اينجاست كه نمي دونم چي رو كليد بگيرم؟

آيا شماره بازيابي كتاب رو كه منحصر به فرد هست و توي فيلد هاي مشترك كليد گرفتم بيارم توي هر دو تا زير مجموعه و اونجا هم كليد بگيرم ؟ ميشه؟

کاربر دائمی آواتار masoud_z_65
    محل زندگی
    Tehran-SHiraz

با سلام
    من توی تاپیک تحلیل انبارداری این سوال رو که مشکلم بود پرسیدم ولی چون که شما اساتید اصلا تحویل نمیگیرید گفتم اینجا بپرسم تا جوابمو بگیرم...ممنون میشم کمکم کنید:
    در قسمت primary actor بعضی مواقع مثل use case لیست خریدها پیش میاد که 2تا یا بیشتر actor داریم(انباردار و مدیر سیستم)
    میخواستم ببینم اصلا همچین چیزی میشه؟؟
    چطور؟

در ضمن تاپیک انبارداری رو هم کمکم کنید

محل زندگی
    Tehran-SHiraz

بچه هایی که به تحلیل علافه دارن و استادن خواهشا توی تحلیل انبارداری کمکم کنید شدیدا به کمکتون احتیاج دارم
    ممنون

محل زندگی
    Tehran

نقل قول نوشته شده توسط elnazii مشاهده تاپیک
    توضيحات اوليه :
    سيستم كتب نفيس(خطي و سنگي ) رو در نظر بگيريد.اين دو نوع يه سري فيلد هاي مشترك دارند كه اونها رو توي يك جدول گرفتم.موند غير مشترك ها.حالا يه جدول واسه سنگي و يه جدول واسه خطي گرفتم تا غير مشترك ها رو توش بذارم.مشك اينجاست كه نمي دونم چي رو كليد بگيرم؟

آيا شماره بازيابي كتاب رو كه منحصر به فرد هست و توي فيلد هاي مشترك كليد گرفتم بيارم توي هر دو تا زير مجموعه و اونجا هم كليد بگيرم ؟ ميشه؟
    گمان كنم شما Data model مد نظرتون باشه.
    شما يك جدول كتيبه داريد كه كليد اون مثلا KatibehID است.اين جدول شامل تمام مشتركات است. 2 تا جدول داريد براي خطي و سنگي كه كليد هر دوي اونها باز همان KatibehID است. يعني اين جداول ارتباط 1 به 1 دارند.
    (در حقيقت اين پياده سازي همان generalization است)

محل زندگی
    Tehran

نقل قول نوشته شده توسط masoud_z_65 مشاهده تاپیک
    با سلام
    من توی تاپیک تحلیل انبارداری این سوال رو که مشکلم بود پرسیدم ولی چون که شما اساتید اصلا تحویل نمیگیرید گفتم اینجا بپرسم تا جوابمو بگیرم...ممنون میشم کمکم کنید:
    در قسمت primary actor بعضی مواقع مثل use case لیست خریدها پیش میاد که 2تا یا بیشتر actor داریم(انباردار و مدیر سیستم)
    میخواستم ببینم اصلا همچین چیزی میشه؟؟
    چطور؟

در ضمن تاپیک انبارداری رو هم کمکم کنید
    اول من يك سئوال!:منظورتون از primary actor چيه؟ اين اصطلاح رو از كجا خونديدن؟

بعدشم جواب شما. هيچ اشكالي نداره يك use case توسط چند actor اجرا بشه.مثل شكل زير(اگه سئوالتون رو درست فهميده باشم)
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه  

محل زندگی
    Tehran-SHiraz

اول من يك سئوال!:منظورتون از primary actor چيه؟ اين اصطلاح رو از كجا خونديدن؟

بعدشم جواب شما. هيچ اشكالي نداره يك use case توسط چند actor اجرا بشه.مثل شكل زير(اگه سئوالتون رو درست فهميده باشم)
    درس نرم 2 خوندم
    use case text
    یک فایل آموزشی و مثال از use case text دارم از استاد خودم آقای سیفی پور هست
    اگه مربوط به این تاپیک میشه تا بزارم

ممنون

محل زندگی
    Tehran

نقل قول نوشته شده توسط masoud_z_65 مشاهده تاپیک
    درس نرم 2 خوندم
    use case text
    یک فایل آموزشی و مثال از use case text دارم از استاد خودم آقای سیفی پور هست
    اگه مربوط به این تاپیک میشه تا بزارم

ممنون
    اين چند تا پيغام آخرم ربطي به ابن تاپيك نداشت :)
    اما لطف مي كنيد مطلبي رو كه گفتين در يك تاپيك جديد بگذاريد

محل زندگی
    Tehran-SHiraz

اين چند تا پيغام آخرم ربطي به ابن تاپيك نداشت :)
    اما لطف مي كنيد مطلبي رو كه گفتين در يك تاپيك جديد بگذاريد
    فکر نکنم کار درستی باشه برا یک مطلب به ایم کوچیکی 1 تاپیک جدید بزارم ایشالا هرجا بحث use case ها شذ همونجا خواهم گذاشت
    ممنون

Artifactهای موجود در نظم­هاي 9 گانه­ي متدلوژي RUP چیست و مختصر توضیح در مورد هر یک؟
    من قبلا هم این سوال رو مطرح کردم ولی نمیدونم چرا پاک شد...!!!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول نوشته شده توسط elnazii مشاهده تاپیک
    توضيحات اوليه :

البته من به اندازه کسی که اول جواب داد اطلاعات ندارم فقط اینو که گفتید یاد استاد پایگاه داده ام افتادم. ایشون می گفت ما در تحلیل گاهی اتربیوت های مشترک رو توی یه موجودیت می ریزیم و بعد موجودیت های دیگه ای ازش ارث می برن که خاص مدل های شی گرایی هم نیست. اما در طراحی معمولا اگه دلیل خوبی وجود نداشته باشه اون اتربیوت های مشترک رو عینا در تمام موجودیت های فرزند تکرار می کنیم و روابط یک یه یک رو حذف می کنیم. استاد ما اعتقاد داشتن که در طرح نهایی پایگاه داده عمدتا فقط و فقط باید روابط یک به چند دیده بشه و فقط به خاطر یک سری دلایل خاص ممکنه بذاریم بعضی از یک به یک ها باقی بمونن، مثلا یکی اینکه حجم جدول زیاد بشه و روی کارایی کوئری بخواد تاثیر منفی بذاره و دوم اینکه ادغام نکردن جداول باعث بشه معنی اونا واضح تر باشه و اگه ادغام کنیم یه خورده همه چیز گنگ بشه.

در موردکلید، شما خیلی راحت هر زمان و هر جایی می تونید یه اتربیوت از خودتون بسازید (البته بیشتر در فاز طراحی) و مثلا اسشمو بذارید شماره کتاب، و اونو به عنوان کلید در نظر بگیرید. مثلا یه عدد که یکی یکی زیاد می شه. DBMS ها هم اینو پشتیبانی می کنن. غصه نداره که عزیزم!!
    البته باز به خودتون بستگی داره، می تونید همونی رو که گفتید هم، اگه مطمئنید منحصر به فرده، در نظر بگیرید. اما از من که یه خورده تو زندگیم برنامه نویسی کردم اگه می شنوید همون که گفتم خیلی خیلی بهتره، مخصوصا موقع کد زدن.

با در نظر گرفتن معماری چند لایه برای پیاده سازی یک پروژه
    آیا تصمیم در خصوص استفاده از Service Application ها و پیامد آن طراحی
    لایه Service به حجم برنامه بستگی دارد؟
    اگر جواب مثبت است چه معیارهایی برای تشخیص بزرگی برنامه وجود دارد؟

موضوع سرویس معمولا به معماریهای پشتیبانی کننده از سرویس منجر میشه که در اونا معماری مشخصه. استفاده از مفهوم سرویس علاوه بر اندازه به نوع مساله بستگی داره. ممکنه مساله کوچیک باشه ولی به سرویس احتیاج داشته باشه. ممکنه هم بر عکس مساله ای بزرگ باشه اما به سرویس احتیاج نداشته باشه. خیلی وقتها مفهوم سرویس به دلیل اسمی که داره مورد استفاده قرار می گیره.
    برای بزرگی برنامه معیارهای متفاوتی وجود داره. از بعد طراحی، میشه از تعداد موارد کاربری متعارف و پیچیدگی اونا حدسی در مورد اندازه زد. تعداد زیر سیستمها (بسته بندی منطقی در سطح سیستم) استفاده کرد.

کاربر دائمی

سلام دوستان من در حال انالیز کردن سیستم رستوران و کافی شاپ هستم، میخوام برنامه اونو بنویسم برای پروژه پایان ترم ولی هر چی گشتم چیز بدرد بخوری گیرم نیومد اگر اطف کنید کی راهنمایی کنید ممنون میشم

کاربر جدید آواتار behrooz123
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: سئوالاتی در آنالیز و طراحی (یه سوال طراحی پایگاه داده)

با سلام
    میشه یه جدول در نظر گرفت که ازدواج رو نشون بده . و بعد هم با تریگر ها رابطه رو پیاده سازی کرد داد. یعنی اینکه توی جدول ازدواج کلید جدول فرد ذخیره بشه و در قسمت بعدی کلید همسرش- واسه اینکه فرزندان هم رو بتونیم دخیره کنیم میتونیم یه فیلد در نظر بگیریم و رابطه رو اونجا بنویسم . در اصل اسم جدول عوض میشه و میشه جدول خویشاوندان .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://TranslateYar.ir

یک سوال داشتم :
    من همینطور که دارم پروژم رو تکمیل می کنم متوجه می شم که خیلی از قسمت های ریزی که تحلیل کرده بودم ناقص بود و خیلی از چیز ها رو تحلیل نکرده بودم(مثلا توابعی برای کار با دیتا گرید). با این حساب به این نتیجه رسیده ام که یک تحلیلگر باید تا آنجا که می تواند ریز شود و تمام توابعی که در سطح برنامه نویسی با آن مواجه می شود را در تحلیل خود لحاظ کند. با این حساب نتیجه می گیریم که یک تحلیلگر باید در بالاترین مرتبه بسیار برنامه نویس قدری باشد.

آیا کسی موافق است؟

محل زندگی
    Tehran

نقل قول نوشته شده توسط mahdikoochooloo مشاهده تاپیک
    یک سوال داشتم :
    من همینطور که دارم پروژم رو تکمیل می کنم متوجه می شم که خیلی از قسمت های ریزی که تحلیل کرده بودم ناقص بود و خیلی از چیز ها رو تحلیل نکرده بودم(مثلا توابعی برای کار با دیتا گرید). با این حساب به این نتیجه رسیده ام که یک تحلیلگر باید تا آنجا که می تواند ریز شود و تمام توابعی که در سطح برنامه نویسی با آن مواجه می شود را در تحلیل خود لحاظ کند. با این حساب نتیجه می گیریم که یک تحلیلگر باید در بالاترین مرتبه بسیار برنامه نویس قدری باشد.

آیا کسی موافق است؟
    دوست عزیز
    یک تحلیلگر و طراح خوب از روز اول تحلیلگر و طراح نیست. باید سابقه ارتباط با مشتری، پشتیبانی، برنامه نویسی داشته باشه و مسلما در این زمینه ها خوب باشه.طراحی که نمی دونه چه طور کد زده می شه، نمی دونه ابزار برنامه نویسی چه تکنیک ها و ابزاری را پشتیبانی می کنه، نمی تونه طراحی خوبی انجام بده.

کاربر دائمی آواتار ehsanocx
    محل زندگی
    گرگان

سلام. وقتتون بخیر.میشه نمودار و تجزیه و تحلیل مربوط به یک ویدئو کلوپ رو برام بذارید. ممنون میشم

کاربر جدید
    محل زندگی
    اهواز

Class Diagram برای نشان دادن کلاسها و حالتهای ایستای کلاس استفاده میشه و از یک سری کلاس کنترلی یا Boundry برای کنترل استفاده میشه. به نظر من برای کنترل شروط قید شده توسط Elham از رابطه Extend در نمودار UC استفاده میشه و از اونجا که شرطها درون متدها مدل و پیاده سازی میشن و هر یوزکیس یک یا چند متد را مدلسازی میکند، پس شرطها تو UC diagram مدل میشود.

سلام به همگی

ببخشید چند تا سوال دارم.

من یکی از دوستام یک پروژه رو برام آورده که فقط یه سری مستندات هستش راجع به اینکه این پروژه چی هستش و با چه پلت فرمی نوشته شده و اینکه پایگاه داده ما چی هستش یصورت کلی.

در ضمن این پروژه یک سایت آنلاین برای فروش موبایل هستش یا به عبارت دیگر یک فروشگاه اینترنتی موبایل که در محیط ASP.NET نوشته شده.

حالا این پروژه رو برای من آورده می گه استاد به من گیر داده گفته این پروژه ناقص و نمودار UML نداره.این بنده خدا هم اصلا این چیزا رو بلد نیست.تازه کدش رو هم خودش همشو ننوشته .دیگه از من خواهش کرده براش انجام بدم.

حالا می خواستم ببینم با این شناختی که من دارم و یه سری کلیات که در این جزوه بهش اشاره شده ، من از کجا شروع کنم و چه تحلیل هایی باید انجام بدم تو محیط نرم افزار Rational Rose .

اگر ممکن هستش دوستان بنده رو راهنمایی کنند.درضمن من کدهای پروژه رو ندارم و دسترسی هم بهشون ندارم.

من الان تو یه شرکت کار می کنم که دارن یه نرم افزار می نویسن و همش می گن که این نرم افزار پروتوتایپ...می خوام بدونم این یعنی چی؟
    اصلا چرا اول باید پروتوتایپ باشه؟...یا مرحله بعدی چیه؟

سلام دوستان. من اولین روزی است که این سایتو میبینم. بنده دنبال نرم افزار رشنال رز که uml2 را پشتیبانی کند هستم ولی هر چی در اینترنت جستجو کردم پیدا نکردم ورژن 7 را هم دارم ولی uml2 را پشتیبانی نمی کند. اگه لینکشو بزارید خیلی ممنون میشم.
    با تشکر

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط sabaaaaaa مشاهده تاپیک
    من الان تو یه شرکت کار می کنم که دارن یه نرم افزار می نویسن و همش می گن که این نرم افزار پروتوتایپ...می خوام بدونم این یعنی چی؟
    اصلا چرا اول باید پروتوتایپ باشه؟...یا مرحله بعدی چیه؟
    پروتوتایپ یه نسخه اولیه یا با امکانات کمتر و مهمتر اون نرم افزار نهایی هستش. مثل یه پوسته نازک که همه امکانات رو نداره ولی چند کارکرد مهم نرم افزار رو داره.
    دلیل پروتو تایپ زدن در اول داستان اینه که تضمین بشه اون چیزی که میخوایم نهایتن بسازیم همون چیزیه که کاربر میخواد!
    مخصوصن در مورد واسط کاربریش (GUI) یه اینترفیس های ساده درست می کنیم که به کاربر نشون بدیم تا ببینه و بتونیم تایید کنیم اون چیزی که فهمدیم از خواسته هاش درسته یا نه
    یه دلیل دیگه اینکه که ریسک های تکنولوژیک ساخت نرم افزار رو کم کنیم.

واقعا ممنونم.
    پروتوتایپ یه نرم افزار قابلیت تحمل دیتای زیاد یا request های زیادو نداره؟
    یعنی تا یک مدت محدودی پاسخگو نیازهای کاربرانشه؟

محل زندگی
    تهران

پروتوتایپ یه نرم افزار قابلیت تحمل دیتای زیاد یا request های زیادو نداره؟
    می تونه نداشته باشه، در واقع اجباری نیست که داشته باشه، مگر اینکه پروتو تایپ بررسی کارایی و سرعت باشه اصن

یعنی تا یک مدت محدودی پاسخگو نیازهای کاربرانشه؟
    نه لزومن! پروتوتایپ اصون نیازها رو براورده نمیکنه. خیلی عملیاتی نیست اصن، بیشتر نشون دادنیه

تست نرم افزار

سلام چند تا نرمافزار برای تست پروزه های نرم افزاری معرفی کنید برای پورزه دانشگاهی هست که باید ارایه بدم ممنون

سلام و روز بخیر
    کسی میدونه umberella و enterprise erchitect ea از چه متدلوژی هایی استفاده میکنند؟

سلام
    کسی در مورد umlسیستم رزرو بلیط اتوبوس میتونه کمک کنه؟
    خودم طراحی ها شون و انالیزش رو در حد انالیز همه دیاگراما انجام دادم ولی میخوام ببینم یوزکیس ها کاملند یا نه
    ممنون

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

یکی از دلایلی که نرم افزار پروتو تایپ می تونه باشه اینه که دسترسی به یک ماژول امکان پذیر نیستش و ماهیت درستی از اون وجود نداره و خارج از Domain نرم افزار اصلی هستش با شبیه سازی عملکرد اون ماژول به صورت ساده می تونن نرم افزارشون رو توسعه بدن!
    اما پروتوتایپ نوشتن هزینه زیادی داره با یک دموی مناسب تر هم میتونن قابلیت های نرم افزار رو بررسی کنن!

نقل قول نوشته شده توسط namekarbary مشاهده تاپیک
    سلام
    کسی در مورد umlسیستم رزرو بلیط اتوبوس میتونه کمک کنه؟
    خودم طراحی ها شون و انالیزش رو در حد انالیز همه دیاگراما انجام دادم ولی میخوام ببینم یوزکیس ها کاملند یا نه
    ممنون
    واقعا کسی نیست کمک کنه ؟

با سلام به همه دوستان و تشکر از elham-gh لطف کنید بگذارید که شکل این صفحه حفظ بشه و صفحه حل مشکلات شخصی نباشه ....از Elham-gh o هم خواهش می کنم که بین سوالات زیاد وقفه نندازه تا مباحث فرعی زیاد شه و اگه می تونه منابعی را معرفی کنه که بقیه هم در جریان بحث باشند و بتونند سوال طرح کنند.با تشکر

سلام دوستان،می خواستم بدونم کسی اینجا هست که بتونه به من در پیدا کردن آبجکت های دو سیستم VoiceMail System و Memory Manegement simulation System کمک کنه؟فقط در حد همون نام آبجکت ها می خوام.پیشاپیش ممنون

39. شنبه 17 آذر 1397, 09:13 صبح

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •