صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 60

نام تاپیک: پرداخت انلاین با ماژول vm_sbpayment برای virtuemart1.1

پرداخت انلاین با ماژول vm_sbpayment برای virtuemart1.1

با سلام

ماژول vm_sbpayment برای پرداخت انلاین با کارتهای عضو شتاب از طریق بانک سامان به کار میرود.

برای استفاده از این ماژول ابتدا باید جوملا1.5 و سپس کامپوننت 1.1 virtuemart را نصب کنید.

راهنمای نصب:

این راهنما را در پکیج اصلی قرار دادم اینجا هم میذارم.

ابتدا فایل vm_sbpayment.zip را unzip کنید این فایل را میتوانید در پایان پست دانلود کنید.

فایلهای زیر را در مسیرهای گفته شده با مجوز 777 کپی کنید .

فایل checkout.sbpayment.php را در پوشه administrator\components\com_virtuemart\html کپی کنید

فایلهای ps_sbpayment.php و ps_sbpayment.cfg.php را در پوشه administrator\components\com_virtuemart\classes\pa yment کپی کنید

پوشه sbpayment_lib را در این مسیر administrator\components\com_virtuemart\classes\pa yment کپی کنید

پوشه nusoap را نیز در این مسیر administrator\components\com_virtuemart\classes کپی کنید.

در مرحله بعد باید با استفاده از محتویات فایل sql.sql یک جدول در پایگاه داده ای که جوملا را نصب کرده اید با پسوندی که برای جدولهای جوملا در موقع نصب انتخاب کرده اید بسازید

محتوای فایل sql.sql

create table jos_vm_sbpayment( order_id INT(11) NOT NULL ,
    order_number CHAR(32) NOT NULL,
    ref_num CHAR(32) NOT NULL,
    PRIMARY KEY(order_id))
    TYPE=myisam;
    پیش فرض برای جوملا گزینه jos_ است که در فایل sql.sql ذکر شده .اگر در هنگام نصب جوملا این گزینه را تغییر داده اید پس به جای jos_ از همان گزینه انتخابی خودتان در موقع نصب جوملا استفاده کنید.
    حال phpmyadmin را باز کرده وارد پایگاه داده ای که جوملا را نصب کردهاید شوید و گزینه sql را انتخاب کنید و محتویات فایل sql.sql را کپی کنید در کادر بزرگی که در وسط صفحه قرار دارد و سپس دکمه go را کلیک کنید.حال اگر با پیغام خطا مواجع نشدید کار را ادامه دهید.
    البته این روند ممکن است بستگی به نسخه phpmyadmin و فارسی یا انگلیسی بودن تغییرات اندکی داشته باشد.
    تا به حال مراحل زیر بنایی کار پایان یافته و فقط نصب و پیکربندی باقی مانده که به ترتیب در زیر امده است

در این راهنما از virtuemart نسخه انگلیسی استفاده می کنم چون در نسخه فارسی برای پیکربندی اولیه هنوز مشکلاتی وجود دارد بهتر است در هنگام نصب این ماژول جوملاو ویژومارت را به زبان انگلیسی تغییر دهید و پس از نصب دوباره به زبان فارسی برگردانید

1 - وارد قسمت مدیریت جوملا شوید گزینه commponent (گسترشها)را کلیک کنید واز منو ی پایین افتادنی گزینه virtuemart یا فروشگاه را کلیک کنید.

2 - حال در قسمت مدیریت virtuemart هستید

گزینه store (فروشگاه) را کلیک کنید بعد از منوی پایین افتادنی گزینه add payment method (افزودن روش پرداخت) را انتخاب کنید .

3 - از سربرگ payment method form (شکل کلی روش پرداخت) گزینه active (فعال) را تیک بزنید

4 - گزینه payment method name (نام روش پرداخت) یک اسم برای این ماژول انتخاب کنید مثلا (بانک سامان) دقت کنید که این نام در قسمت کاربری نمایش داده می شود وسعی کنید نامی واضح باشد.

5 - در قسمت code با حروف بزرگ این گزینه را وارد کنید SBPAY

6 - در قسمت payment class name (نام کلاس پرداخت ) از منوی پایین افتادنی ps_sbpayment.php را انتخاب کنید.

7 - در قسمت payment method type (نوع روش پرداخت) گزینه html form based(e.g.paypal) را انتخاب کنید.

8 - حال سربرگ configuration(پیکربندی) کلیک کنید.

9 - فایل extra.php را باز کنید وتمام محتویات ان را در قسمت payment extra info (اطلاعات بیشتر) کپی کنید

10 - گزینه applay (به کار گیری) راکلیک کنید.

11 - بازهم سربرگ configuration(پیکربندی) کلیک کنید

12 - حالا پیکربندی اصلی را انجام دهید توضیحات در خود این فایل قرار گرفته.

در اخر اگر با خطای شبیه به این Cannot redeclare class مواجه شدید باید اکستنشن php_soap را غیر فعال کنید.

ورژن جدید 1.1.1 سازگار با php5 و php4 را می توانید دانلود کنید در ضمن اگر با ماژول قبلی مشکلی ندارید لازم نیست که ماژول را جایگزین کنید

با عرض معذرت دیگه از این اسکریپت پشتیبانی نمیشه و لطفا ایمیل نزنید چون پاسخ داده نمیشه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله saidshp : پنج شنبه 09 اردیبهشت 1389 در 23:06 عصر دلیل: نسخه 1.1.1

نقل قول: پرداخت انلاین با ماژول vm_sbpayment برای virtuemart1.1

قبل از هر چیز کمال تشکر را بابت زحمتی که کشیدید دارم.
    در توضیحات مراحل نصب یه نکته در مورد ایجاد جدول در پایگاه داده گفتید. متاسفانه خیلی ها مثل من روش ایجاد جدول پایگاه داده را نمی دونند.
    "در مرحله بعد باید با استفاده از محتویات فایل sql.sql یک جدول در پایگاه داده ای که جوملا را نصب کرده اید با پسوندی که برای جدولهای جوملا در موقع نصب انتخاب کرده اید بسازید"
    اگر ممکنه نحوه ایجاد جدول را هم توضیح دهید.
    من خیلی به این ماژول نیاز دارم و قطعا خیلی ها هستند که مثل من نیازمند این هدیه شما هستند. واقعا کار شما در خور تحسین هست.
    سوال بعد اینکه آیا این ماژول باید فقط روی نسخه 1.1 virtuemart نصب بشه. روی نسخه 1.2 امکان نصبش نیست؟

سلام
    فقط عضو شدم که بگم کارت عالیه. البته در نصب هیچ مشکلی نیست ولی در مورد تستش من با این مرچنت آی دی تستی :
    00025004-02
    چک کردم ولی جواب نداد در ضمن ترنز اکشنم هم 1 ریالی بود. آیا خودتون تستش اوکی شد؟ در ضمن من دارم از لوکال هاست چک میکنم. با همین آی دی و از روی لوکال با یک پکیج دیگه تست کردم وارد صفحه پرداخت شد ولی با ماژول شما فروشنده ناشناس را نشان میدهد.

نقل قول نوشته شده توسط vdiint مشاهده تاپیک
    قبل از هر چیز کمال تشکر را بابت زحمتی که کشیدید دارم.
    در توضیحات مراحل نصب یه نکته در مورد ایجاد جدول در پایگاه داده گفتید. متاسفانه خیلی ها مثل من روش ایجاد جدول پایگاه داده را نمی دونند.
    "در مرحله بعد باید با استفاده از محتویات فایل sql.sql یک جدول در پایگاه داده ای که جوملا را نصب کرده اید با پسوندی که برای جدولهای جوملا در موقع نصب انتخاب کرده اید بسازید"
    اگر ممکنه نحوه ایجاد جدول را هم توضیح دهید.
    من خیلی به این ماژول نیاز دارم و قطعا خیلی ها هستند که مثل من نیازمند این هدیه شما هستند. واقعا کار شما در خور تحسین هست.
    سوال بعد اینکه آیا این ماژول باید فقط روی نسخه 1.1 virtuemart نصب بشه. روی نسخه 1.2 امکان نصبش نیست؟
    باسلام
    اموزش ساخت جدول رو تو فایل دانلودی گذاشتم اینجا هم میذارم.
    phpmyadmin را باز کرده وارد پایگاه داده ای که جوملا را نصب کردهاید شوید و گزینه sql را انتخاب کنید و محتویات فایل sql.sql را کپی کنید در کادر بزرگی که در وسط صفحه قرار دارد و سپس دکمه go را کلیک کنید.حال اگر با پیغام خطا مواجع نشدید کار را ادامه دهید. البته این روند ممکن است بستگی به نسخه phpmyadmin و فارسی یا انگلیسی بودن تغییرات اندکی داشته باشد

اگر منظور شما virtuemart 1.1.2 هست مشکلی نیست.
    موفق باشید.

با سلام مجدد به آقای مهندس سعید شمس پور و تشکر از ایشان.
    آیا امکان توسعه البته در جهت مخالف وجود داره یعنی اینکه این ماژول رو برای ویرتومارت 1.0 هم تهیه کنید؟
    در ضمن مشکل قبلی من هنوز پابرجاست؟ اینکه با ماژول شما به صفحه فروشنده ناشناس میره در حالی که با همان مشخصات و بسته ایران پی اچ پی وارد صفحه پرداخت میشه مرچنت آی دی تستس را هم بالا نوشتم. در هز دو حالت هم از لوکال هاست 127.0.0.1 دارم ترنزاکشن را انجام میدم و 1 ریالی هم هست. شما فکر میکنی مشکل از کجاست؟

نقل قول نوشته شده توسط jordanir مشاهده تاپیک
    با سلام مجدد به آقای مهندس سعید شمس پور و تشکر از ایشان.
    آیا امکان توسعه البته در جهت مخالف وجود داره یعنی اینکه این ماژول رو برای ویرتومارت 1.0 هم تهیه کنید؟
    در ضمن مشکل قبلی من هنوز پابرجاست؟ اینکه با ماژول شما به صفحه فروشنده ناشناس میره در حالی که با همان مشخصات و بسته ایران پی اچ پی وارد صفحه پرداخت میشه مرچنت آی دی تستس را هم بالا نوشتم. در هز دو حالت هم از لوکال هاست 127.0.0.1 دارم ترنزاکشن را انجام میدم و 1 ریالی هم هست. شما فکر میکنی مشکل از کجاست؟
    باسلام
    به امید خدا برای ورژن 1.0 هم قصد دارم ولی کمی زمان می بره.
    در مورد مشکلی هم که گفتید تا جایی که بنده اطلاع دارم امکان تست وجود نداره.
    اگر اشتباه می کنم لطفا بگید تا ببینم مشکل از کجاست.
    مننون ازشما.

با امید موفقیت.
    ورژن 1.0 به طور کل فرمت ویرتومارتش یه خورده متفاوته اونم به خاطر اینه که اچ تی ام ال بیس 1.1 را نداره. اگر بتونم کمک کنم خوشحال میشم ولی فکر کنم بهتر باشه اول مشکل این ورژن را حل کنیم. من فایل کامل سورس تست شده را براتون میفرستم. بله امکان تست وجود داره. با مرچنت آی دی تستی که بانک به عنوان فروشنده فرضی میشناسه.
    فایل براتون میفرسم به ایمیلتون از شما هم خواهش میکنم توی وب قرار ندین. چون خودتون میدونید چه مشکلاتی پیش میاد. در ضمن خوشحال میشم در مورد سایر بانک ها هم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم. پروتوکل تمام درگاه ها را دارم. اگر خواستید میتونیم به دلایل امنیتی با ایمیل با هم در تماس باشیم.
    ایمیلم را که میشناسید با همین آی دیه.
    فعلا خدا نگهدار.
    نقل قول نوشته شده توسط saidshp مشاهده تاپیک
    باسلام
    به امید خدا برای ورژن 1.0 هم قصد دارم ولی کمی زمان می بره.
    در مورد مشکلی هم که گفتید تا جایی که بنده اطلاع دارم امکان تست وجود نداره.
    اگر اشتباه می کنم لطفا بگید تا ببینم مشکل از کجاست.
    مننون ازشما.

سلام
    مشکل در واقع نمیشه گفت مشکل بانک پیغام خطای اشتباه میده .
    virtuemart مبلغ رو به صورت اعشار درج میکنه مثلا وقتی مبلغ شما 1ریال هست به این صورت نمایش وذخیره می کنه. 1.0000 که همین باعث میشه بانک خطای شناسایی رو بده که اصلا هیچ ربطی نداره.
    می تونید از پست اول ورژن جدید رو دانلود کنید که یک سری بهینه سازیهای دیگه ای هم انجام دادم.

با سلام الان امکان دانلود برنامه نیست برای دانلود این ماژول در حال حاضر چه کار کنم

کسی جواب من رو نمیده من چه طوری این ماژول رو دانلود کنم

دوست عزیز
    جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به آدرس saidshp@yahoo.com ایمیل بزنید.
    موفق باشید
    ما را نه غم دوزخ و نی حرص بهشت است!
    www.yaqubian.com

ماژول رو تو پست اول ضمیمه کردم راحت دانلود میشه که؟

کاربر دائمی آواتار sabair
    محل زندگی
    Iran

دوست عزيز آيا اين امكان دارد كه با جوملا 1.0 كار بكند با تشكر
    متشكرم

اگر منظورتون ویرچومارت 1.0 هست خیر در حال حاضر این امکان وجود ندارد. اگر پست های قبل را مطالعه می کردید متوجه میشدید.
    نقل قول نوشته شده توسط sabair مشاهده تاپیک
    دوست عزيز آيا اين امكان دارد كه با جوملا 1.0 كار بكند با تشكر
    متشكرم

ازادیت گفتارتون به خاطر خلاصه شدن پست ها پوزش می طلبم.
    خواهشمندم در صورت ارتقا تغییرات را در پست نهایی اعلام بفرمایید البته ویرایش پست اول به آخرین ورژن بسیار عالیه ولی تغییرات را هم بفرمایید ممنون میشم.
    نقل قول نوشته شده توسط saidshp مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت همگی .
    ........
    ارتقا به ورژن 1.0.5

برای اطلاعات بیشتر میتونید تماس بگیرید saidshp@yahoo.com
    با تشکر.

سلام خدمت شما.
    ادیتهایی که انجام میدم مشکلات خیلی کوچیکی هستن ولی از این به بعد سعی میکنم پست بدم بعد هم همه رو تو یه پکیج میذارم چون بقیه که تازه می خوان دانلود کنن گیج نشن همین.

jordanir عزیز یه ایمیل برات فرستادم لطفا بخونید.

محل زندگی
    Iran

دوست عزيز منظور من خود مديريت محتواي مي باشد
    يا اين امكان وجود دارد
    چون تاكيد كرديد با مديريت محتواي 1.5 به بالا كار مي كند

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    www.dentalsoft.ir, www.mayansoft.ir

آیا برای virtuemart 1.5 هم کاری می شود کرد

این ماژول روی جوملا 1.5
    ویژومارت 1.1 اجرا میشود

این ماژول روی جوملا 1.5
    ویژومارت 1.1 اجرا میشود
    سلام

روی virtuemart ورژن 1.1.2 چی ؟ کار میکنه ؟

بله
    منظور همون ویژومارت 1.1,0 به بالا هست یعنی اخرین پچ همون شماره 0 به بالا
    تا الاان روی این ورژن ها
    1,1,0
    1,1,1
    1,1,2

محل زندگی
    Iran

مشكل حل شد
    فقط با جوملا 1.5 به بالا و ويژومارت 1.5 به بالا كار مي كند

سلام
    ممنون به خاطر برنامه بسیار مفیدتون ...
    واقعا به این برنامه احتیاج بود ..
    راستی توی جوملا که ثبتش کردینه ؟

خب من چند تا سوال داشتم ... شرمنده از این سیستم های بانکی من اطلاع ندارم ..
    اول اینکه این سیستم برای چه بانک هایی کار می کنه ...

دوم اینکه .... میشه یکم درمورد مراحل کار بانک ها برای این سیستم ها توضیح بدید ؟
    مثلا از بانک باید چی بگیریم ؟؟ چه فرم هایی رو باید توی بانک پر کنیم ... و اینکه فایلی که از بانک می گیریم چطور توی این برنامه استفاده کنیم ...
    باز هم ممنون

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    www.dentalsoft.ir, www.mayansoft.ir

payment extra info گزینه کجا قرار دارد هر چی می گردم پیداش نیم کنم لطفا یک نفر کمکم کنه ممنون می شم

نقل قول نوشته شده توسط kont_200 مشاهده تاپیک
    payment extra info گزینه کجا قرار دارد هر چی می گردم پیداش نیم کنم لطفا یک نفر کمکم کنه ممنون می شم
    برای نصب از ویژومارت انگلیسی استفاده کنید بعد از نصب به فارسی برگردونید نسخه فارسی مشکل قالب داره

با عرض سلام و تشکر
    من نسخه اصلی را از جوملا کد گرفتم ولی بازم extra info نداشت؟
    ممنون

نقل قول نوشته شده توسط amirsoltani مشاهده تاپیک
    با عرض سلام و تشکر
    من نسخه اصلی را از جوملا کد گرفتم ولی بازم extra info نداشت؟
    ممنون
    منظورت رو درست نگرفتم ولی اول جوملا 1.5 بعد ماژول ویژومارت بعد از اون نصب ماژول vm_sbpayment
    برای نصب هم حتما زبان سایت رو به انگلیسی برگردونید بعد از نصب به زبان فارسی

می بخشید: من بخش 9 نصب رو درست متوجه نشدم . امکانش هست بیشتر توضیح بدید .
    چی رو تو کجا کپی کنم؟؟

خیلی عذر می خوام

منتظر تایید آدرس ایمیل

با سلام ! يه درخواست داشتم ! و اينكه اگه كسي ماژول پرداختهاي همه بانكهاي شتاب رو داره در اختيار همه بذاره ! ممنون ميشم ! اين هم ايميل منه اگه بنا به دلايل امنيتي نميشه لينك بذاريد ! ممنون ميشم هرچه سريعتر اين كارو انجام بديد ! siavashsayareh@gmail.com يا حق!

Thumbs up سورس پرداخت انلاین بانک های ایران

سورس پرداخت انلاین بانک های ایران
    سلام این مجموعه شامل سورس پرداخت اینترنتی بانک های ایران هست !

بانک های :

. اقتصاد نوین
    . سامان
    . پارسیان

به همراه ماژول پرداخت کامل این بانک ها برای فروشگاه ساز کامریس !

توجه : برای استفاده از این اسکریپت ها تنها داشتن یک حساب در این بانک ها کافی نیست بلکه شما باید پین کد مربوط به مشتریان پرداخت اینترنتی رو از بنک دریافت کنید که برای این کار باید با بانک قرار داد ببندید

کاملا فارسی هستند و شما خیلی ساده میتونید ادیتشون کنید !!

دریافت فایل
    پسورد : ندارد
    وضعیت : رایگان
    لينك دوم
    http://rapidshare.com/files/87885647/B_ir_php.rar
    pass : hba

ویرچومارت 1.1.2 فارسی را از کجا می تونم دانلود کنم یک فایل به نام E-commerce_Parsjoomla_full_install_beta1_1.5.7 از سایت پارس جوملا دانلود کردم ولی موقه نصب ارور می ده چکار کنم خیلی عجله دارم لطفا کمکم کنید

هیچ کس نیست که جواب من را بدهد

من با بانك قرارداد دارم و در صفحه فروشنده نام فروشگاه من ديده ميشود و خريد هم با موفقيت انجام ميشود ولي در برگشت به سايت جوملايي من قبلا خطا ميداد : رسيد ديجيتالي حاوي كاركترهاي غير مجاز است . حال با كمي تغييراتي كه در فروشگاه ويرچومارت دادم اين بار در ارتباط با بانك سامان در فروشگاه و باز با اينكه از طرف بانك ابتدا خريد با موفقيت انجام ميشود ولي در برگشت به سايت خطا ميدهد كه Ip address فروشنده نامعتبر است . از اين جهت كه در قرارداد من و بانك اين آدرس ذكر شده بود و احتمالا در خريدها چك ميشود اين آدرس ، و چون ديروز سرور سايت من عوض شده گفتم شايد اين آدرس من هم عوض شده و بانك نميشناسد ولي مدير هاست من گفت كه اي پي عوض نشده است . با اين حساب اين مشكل از كجا ميتواند باشد ؟ ضمن اينكه نميدانم آيا اگر اين مشكل حل شود باز با خطاي قبلي روبرو خواهم شد يا ان مرحله رد ميشود و بعد به اين خطا ميرسد ؟! ممنون ميشوم اگر جناب شمس پور يا دوستان وارد ديگر راهنماي ام بكنند .

من هم اين مشكل دارم

سلام
    با VirtueMart 1.1.3 کار نمی کنه

سلام
    برای حل مشکل رسید دیجیتالی چه کار باید کرد؟

سلام دوستان
    کلافه شدم !
    هر کاری میکنم نصب نمیشه ! موقعی که میخوام محتویات extra.php رو در قسمت پیکربندی ذخیره کنم خطا میده و میگه که نمیتونه صفحه index.php رو پیدا کنه

کسی میتونه برام نصب کنه ؟ حقالزحمه اش رو هم پرداخت میکنم

سلام آقای مهندس

من همه اون کارهه رو کردم این خطا رو داد :

Parse error: syntax error, unexpected T_IF in /home/myweb/public_html/fa/administrator/components/com_virtuemart/classes/payment/ps_sbpayment.php on line 1

علت چی میتونه باشه ؟

نقل قول نوشته شده توسط letelite مشاهده تاپیک
    سلام آقای مهندس

من همه اون کارهه رو کردم این خطا رو داد :

Parse error: syntax error, unexpected T_IF in /home/myweb/public_html/fa/administrator/components/com_virtuemart/classes/payment/ps_sbpayment.php on line 1

علت چی میتونه باشه ؟
    سلام
    اینجا متروکه شده کسی جواب نمیده... شما کدوم نسخه ویرچومارت و جوملا رو استفاده کردین ؟ دقیقا ؟ از کجا دانلود کردین ؟

کسی ماژول پرداخت آنلاین برای پارسیان رو داره؟ یا بلده سامان رو تبدیل به پارسیان کنه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •