نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: طریقه نمایش یک فایلhtml در فرم چطوره؟

طریقه نمایش یک فایلhtml در فرم چطوره؟

با سلام به همه دوستان!
    من چند تا فایل html با فرانت پیج ساختم درمورد معرفی یک کالا هستش و میخوام توی فرمم یک قسمت باشه که این فایلها اونجا لود بشه و با زدن یک دکمه یکی یکی صفحات نمایش پیدا کنه!
    خودم از Component کنترل Microsoft internet controls رو اضافه کردم ولی ظاهرا واسه فایلهای لوکال نیست و برای نمایشurl هست.لطفا راهنمایی کنید(البته در حدlow level )
    ممنون

کاربر تازه وارد آواتار parsajey
    محل زندگی
    یه جای دور

نقل قول: طریقه نمایش یک فایلhtml در فرم چطوره؟

نقل قول نوشته شده توسط Rahyar مشاهده تاپیک
    با سلام به همه دوستان!
    من چند تا فایل html با فرانت پیج ساختم درمورد معرفی یک کالا هستش و میخوام توی فرمم یک قسمت باشه که این فایلها اونجا لود بشه و با زدن یک دکمه یکی یکی صفحات نمایش پیدا کنه!
    خودم از Component کنترل Microsoft internet controls رو اضافه کردم ولی ظاهرا واسه فایلهای لوکال نیست و برای نمایشurl هست.لطفا راهنمایی کنید(البته در حدlow level )
    ممنون
    سلام دوست عزیز

شما با همین کنترل هم می تونی این کارو انجام بدی فقط باید آدرس فایل رو با به این شکل وارد کنی برای Load

WebBrowser1.Navigate "file:\\آدرس فایل"

به همین سادگی

آقا ممنون از جوابتون!فکر نمیکردم اینقدر به جواب نزدیک شده باشم.
    میخواستم بدونم اگر بخوام توی فایل html یک باتن بزارم که با کلیک روی اون یک اکشن در برنامه اتفاق بیفته از چه کدی یا.... باید استفاده کنم؟

کاربر دائمی آواتار debugger
    محل زندگی
    Turkey

آقا ممنون از جوابتون!فکر نمیکردم اینقدر به جواب نزدیک شده باشم.
    میخواستم بدونم اگر بخوام توی فایل html یک باتن بزارم که با کلیک روی اون یک اکشن در برنامه اتفاق بیفته از چه کدی یا.... باید استفاده کنم؟
    فکر نکنم این دیگه ربطی به وی بی داشته باشه

ربط نداره یا راهی وجود نداره؟
    مثلا نمیشه مثل دکمه هایی که توی فلش طراحی میکنیم و بعد از Fscommand واسه ارسال دستور به وی بی در اونها استفاده میکنیم در اینجا هم یک چنین کاری کرد؟

در ضمن من با توضیح دوستمونparsajey درپست 2 فایلهام رو موفق به نمایش شدم اما وقتی جای پوشه برنامه رو توی هارد عوض میکنم دیگه بروزر چیزی رو نمایش نمیده.لطفا بگین چطوری بایستی این مسیر فایل رو تصحیح کنم .

WebBrowser1.Navigate "file:\\c:\htmlFolder\page1.html"

اگر سئوالهام مبتدیانه هست ببخشید!

کاربر تازه وارد آواتار parsajey
    محل زندگی
    یه جای دور

ربط نداره یا راهی وجود نداره؟
    مثلا نمیشه مثل دکمه هایی که توی فلش طراحی میکنیم و بعد از Fscommand واسه ارسال دستور به وی بی در اونها استفاده میکنیم در اینجا هم یک چنین کاری کرد؟

در ضمن من با توضیح دوستمونparsajey درپست 2 فایلهام رو موفق به نمایش شدم اما وقتی جای پوشه برنامه رو توی هارد عوض میکنم دیگه بروزر چیزی رو نمایش نمیده.لطفا بگین چطوری بایستی این مسیر فایل رو تصحیح کنم .

WebBrowser1.Navigate "file:\\c:\htmlFolder\page1.html"

اگر سئوالهام مبتدیانه هست ببخشید!

سلام دوست عزیز

طبیعی هست که اگه جای فایل تغییر کنه دیگه فایل رو نمایش نمیده
    بهترین کار این هست که فایل هات رو در کنار خود برنامه ( در پوشه برنامه که نوشتی ) قرار بدی و برای آدرس دادن آدرس محل جاری فایل رو بدی.

مثل

WebBrowser1.Navigate "file:\\" & App.path & "\page1.html"

یک دنیا ممنون parsjey عزیز!
    با راهنمایی شما درست شد.
    لطفاً اگر شما یا دوستان دیگه جواب سئوال دیگه ام رو بلده بگه نا کارم رو جمع و جور کنم
    سئوال این بود:

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •