نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: سوال در مورد PHP

Lightbulb سوال در مورد PHP

سلام دوستان وقت همگی بخیر . از اینکه به خاطر سوالم مزاحم شما شدم شرمندم
    حقیقتش یه چند ماهی میشه که از asp رو آوردم به php و با یه مقدار جستجو تو اینترنت و آموزش های مختلف یه کم پیشرفت کردم . مشکلی که تو این چند وقته خوردم اینه که وقتی از اینترنت source code آماده دانلود میکنم روی وب سرورم اجرا میشه و کار هم میکنه ولی وقتی من تصمیم میگیرم برای مثال تغییرات کوچکی توی source برنامه پیاده کنم دچار مشکل میشم . برای مثال همین الان میخواستم فرم login رو که گزینه username و password داره رو اسمهاشونو عوض کنم و به جای یوزرنیم بزارم acess و به جای پسورد هم pass رو بنویسم ، بعد از ذخیره کردن فایل و اجرای اون فایل همون صفحه ای که من سیو کردم با تغییرات دیده میشه ولی موقع ای که من دکمه submit رو میزنم به فرم بعد میره و صفحه تماما سفید میشه و هیچ پیغام خطایی هم نمیده . موقعی که همه چی رو به حالت اول بر میگردونم همه چی درست میشه . این علت از چی میتونه داشته باشه ؟

ممنون به خاطر وقتی که برای خوندن میزارین ..

نقل قول: سوال در مورد PHP

فرم سند میشه اونور بعد اسما نمی خونه ارور می ده که نمایش ارور غیر فعاله که با تغییر فایلی که بهش سند میشه هم که حل میشه

دوست عزیز
    کدتون رو بزارید تا یه نیگاه بهش بندازیم. ببینیم دیگه چه اشکالاتی داره؟
    موفق باشید
    ما را نه غم دوزخ و نی حرص بهشت است!
    www.yaqubian.com

Lightbulb

برای جوابهاتون ممنونم . چرا که نه :
    index.php :

usage.php :

چیزی که سوال برانگیز شده اینه که سرس های دیگه هم که گرفته بودم چند تاش به این ترتیب یود . آخه چرا ؟

با عرض شرمندگی یه سوال دیگه هم داشتم . index.php رو ملاحضه کنید .راهی هست که با برنامه خاصی یا چیز دیگری این کد ها رو خارج از این آشفتگی و تودرتویی دید ؟ ممنون

ییباره خود دریم ویورم میذاشتی!

دوست عزیز hamedx
    لطفا کد رو بذار نه تصویر اون رو. منظورم copy و paste اونه!
    موفق باشید
    ما را نه غم دوزخ و نی حرص بهشت است!
    www.yaqubian.com

کاربر دائمی آواتار as13851365
    محل زندگی
    لیبدرا

شما با تغییر نام های المنت ها در یک صفحه نمی تونید کاری رو به پیش ببرید

به نظر من یا به هیچ نامی دست نزن و یا اگر می خواهی دست بزنی باید به همه جاهایی که از این نام استفاده کرده است دست بزنی مثلا شما در صفحه index.php اگر نام کاربری رو Usename رو به acess تغییر بدید باید در صفحه ای که فرم ارسال می شه هم نام Username رو به acess تغییر بدید و کلا توی این دوصفحه ( یا شاید هم بیشتر ) هر چی اسم با نام Username بود رو به acess تغییر بده !

کاربر دائمی آواتار shahriyar3
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط as13851365 مشاهده تاپیک
    هر چی اسم با نام Username بود رو به acess تغییر بده !
    مطمئني دوست عزيز اينجوري درست مشه !!!!

سلام دوستان من یه مشکلی دارم اینکه وقتی ومپ سرور رو رشن میکنم روشن میشه ودرست عمل میکنه ولی موقعی که میخوام کد های نوشته شده رو توسط بروزر تست کنم پشت سر هم گزینه new tab
    باز میشه و درست عمل نمیکنه میخواسم ببینم مشکل از کجاست لطفا کمکم کنید خییلی ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •