نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: پيشنهاد براي آگهي تبليغاتي استخدام.

کاربر دائمی آواتار reza6384
    محل زندگی
    تهران - شهرک ژاندارمری

پيشنهاد براي آگهي تبليغاتي استخدام.

با سلام.
    اين پيشنهاد از جايي به ذهن من رسيد كه شركت ما مي خواست يك برنامه نويس جذب كنه و من مي خواستم آگهي اون رو اينحا قرار بدم. ولي با توجه به هزينه بالاي تبليغات در سايت برنامه نويس ( حداقل 80 هزار تومن ) اصلا اين پيشنهاد رو به مديرمون ندادم، چون مي دونستم كه موافقت نميكرد.
    اما به نظر من مزيتي كه آگهي دادن توي سايت برنامه نويس داشت اين بود كه اولا اين سايت معتبر مرجع بسياري از برنامه نويسان در سطوح مختلفه و در صورت آگهي دادن، استخدام كننده گزينه هاي بسيار زيادي دارد و همچنين سوابق اين برنامه نويساني كه قراره استخدام شوند در سايت موجوده.
    پيشنهاد من ايجاد يك بخش با عنوان " استخدام در برنامه نويس " هست و آگهي ها هم به روز باشه و هزينه اي هم تقريبا شبيه آگهي دادن در يك روزنامه و يك روز (حدود 10 هزار تومن ) داشته باشه.
    نمي دونم اجراي اين پيشنهاد تا چه مقدار عملي هست، اما مطمئن هستم با توجه به اعتبار سايت و تعدد كاربران سطوح مختلف مورد استقبال خيلي از شركت ها و همچنين برنامه نويسان قرار ميگيره.
    البته شايد با اين امر كه سايت برنامه نويس سايت كاريابي بشه احتمالا مخالفتي به دليل سياست هاي كلي سايت وجود داشته باشه ، نمي دونم.
    در نهايت ممنون ميشم كه نظر مديران و ساير كاربران رو بدونم.

با تشكر.

نقل قول: پيشنهاد براي آگهي تبليغاتي استخدام.

باید براش یکسری ضوابط و قوانین تعیین کرد. در فکرش هستیم، ولی معلوم نیست کی عملی بشه.
    برای استخدام شرکت شما هم بهتر هست یه PM به آقای کرامتی بزنید. فکر نکنم برای یک آگهی استخدام که در بخش اعلانات سایت قرار میگیره، هزینه تبلیغ Banner را دریافت کنند. در هر حال بهتر هست که با خودشون مطرح کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار milade
    محل زندگی
    شیراز

راست می گه من هم 10 تا اگهی داشتم که چون بخش تبلیغ محدود بوده ندادم!(یه کاریش کننین دیگه)
    حداقل در حد استخدام برنامه نویس(نه تبلیغ نرم افزار و از این کارا)

کاربر دائمی آواتار reza6384
    محل زندگی
    تهران - شهرک ژاندارمری

جناب کشاورز از توجه و پاسختون خیلی ممنون.
    وقتی از یک پیشنهاد استقبال میشه همین که بفرمایید در دست بررسی هست برای ما کافیه و امیدوارم که این قضیه رو پیگیری کنید و انشاءا... هم استقبال خوبی ازش خواهد شد و مورد استفاده افراد زیادی قرار خواهد گرفت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •