نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: AppGetInstanceHandle

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

AppGetInstanceHandle

چه جوری میتونم هندل Application هایی که توی ویندوز فعال هستند رو به دست بیارم. حداقل مال برنامه خوردم رو.
    بعنی یه چیزی شبیه FindWindow ولی برای AppInstance.

سلام دوست عزیز من توی همین صفحه سوالی با عنوان ؛2 تا سوال در باره موش موشک (mouse)؛ پرسیده بودم که دوست عزیزمون آقای Voldemort تا حد زیادی همراه با مثال جواب دادن اگر شما به مثال ها توجه کنی شاید بتونی جواب سوالتو بگیری

دوست عزیز از app.hInstance استفاده کن

سلام Voldemort خوب شد شما هم امودید من هم حالا یک سوال دارم من چطور میتونم یک روال رو در داخل یک برنامه که hWnd رو دارم اجرا کنم البته برنامه رو خودم نوشته باشم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    آقا منظور من اصلا یه چیز دیگه است.
    اصلا سوالم رو عوض میکنم. من میخوام ببینم برنامه من قبلا تو حافظه قرار گرفته یا خیر؟
    App.PrevInstance رو که حتما اساتید محترم همه میدونن که فقط اگه برنامه از همون مسیر قبلی اجرا بشه جواب میده. یعنی من اگه برنامه ام رو یکبار فرضا از C:\ و یکبار دیگه از D:\ اجرا کنم App.PrevInstance یعنی کشک.
    طبیعتا برای این کار اجمالا باید بتونم یه جوری به لیست برنامه های موجود در حافظه دسترسی پیدا کنم تا بعد...
    الان من برای این کار با استفاده از FindWindow هندل پنجره اصلی برنامه رو به دست میارم و از روی اون کنترل میکنم که برنامه قبلا لود شده یا نه ولی خب این روش میتونه در بعضی شرایط ایجاد اشکال کنه.

کاربر دائمی آواتار بمب منطقی
    محل زندگی
    شمال-ایران
    نقل قول نوشته شده توسط Abbas Arizi
    آقا منظور من اصلا یه چیز دیگه است.
    اصلا سوالم رو عوض میکنم. من میخوام ببینم برنامه من قبلا تو حافظه قرار گرفته یا خیر؟
    App.PrevInstance رو که حتما اساتید محترم همه میدونن که فقط اگه برنامه از همون مسیر قبلی اجرا بشه جواب میده. یعنی من اگه برنامه ام رو یکبار فرضا از C:\ و یکبار دیگه از D:\ اجرا کنم App.PrevInstance یعنی کشک.
    طبیعتا برای این کار اجمالا باید بتونم یه جوری به لیست برنامه های موجود در حافظه دسترسی پیدا کنم تا بعد...
    الان من برای این کار با استفاده از FindWindow هندل پنجره اصلی برنامه رو به دست میارم و از روی اون کنترل میکنم که برنامه قبلا لود شده یا نه ولی خب این روش میتونه در بعضی شرایط ایجاد اشکال کنه.
    باباجون من یه کم سطح پائین صحبت کنید تا منم چیزی بفهمم. :cry: :( :roll:

سلام آقای عریضی .
    این کد را ببینید شاید بدردتان بخورد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    خیلی ازتون ممنونم. الان یه نگاه کردم برنامه جالبی به نظر اومد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •