نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: راهنمائی در مورد Login

Post راهنمائی در مورد Login

سلام به همه دوستان . می دونم که ممکنه سوالم تکراری باشه من کلی تو فروم گشتم اما جواب قانع کننده ای پیدا نکردم . ممنون میشم در این مورد راهنمائیم کنید .

سوال : من یک فرم Login دارم که مربوط به برنامه ویندوزی هست . در دیتا بیس هم یک table دارم به نام tb_member که توی این جدول username و password قرار داره . حالا باید چه کاری انجام بدم که وقتی کاربر نام کاربری و کلمه عبور مربوط به خودشو وارد کرد اطلاعات به دیتابیس پاس داده بشه ، صحت اطلاعات وارد شده بررسی بشه ، تائید بشه و فرم اصلی برنامه باز بشه .

ممنون میشم اگه در این مورد راهنمائیم کنید و نمونه کدی رو معرفی کنید .

Post نقل قول: راهنمائی در مورد Login

کسی هست که بتونه در این زمینه کمکم کنه ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران - بچه اشکور شهرستان رودسر

نقل قول: راهنمائی در مورد Login

دوست عزیر شما باید با مفاهیم بانک ؛دیتا ست،دیتا تیبل و ... آشنا بشوید.برای اینکار بهتر است به کتابهای زیادی که دراین مورداست مراجعه کنید.اما با کمک مفاهیم بالا وکد زیر به راحتی می توانید جواب سوالتان را دریافت کنید

select count(*) from tb_member where password =text1.text and username =text2.text

اگر خروجی یک بود یعنی کاربر معتبر وگرنه غیر معتبر است . درصورت سوال بشتر در خدمتیم

نقل قول نوشته شده توسط s_ahmadneya مشاهده تاپیک
    دوست عزیر شما باید با مفاهیم بانک ؛دیتا ست،دیتا تیبل و ... آشنا بشوید.برای اینکار بهتر است به کتابهای زیادی که دراین مورداست مراجعه کنید.اما با کمک مفاهیم بالا وکد زیر به راحتی می توانید جواب سوالتان را دریافت کنید

select count(*) from tb_member where password =text1.text and username =text2.text

اگر خروجی یک بود یعنی کاربر معتبر وگرنه غیر معتبر است . درصورت سوال بشتر در خدمتیم

سلام . ممنون که پاسخ دادید . اما عرض کنم مواردی رو که فرمودید می دونم و حتی چند روش رو هم تست کردم اما نتیجه نگرفتم ممنون میشم اگه تجربه ای در این زمینه دارید در اختیارم بذارید . برنامه ای که این فرم ورود رو داره هم خودش با دیتابیس کار میکنه فقط همین قسمت رو مشکل دارم متاسفانه

نقل قول نوشته شده توسط dark-man مشاهده تاپیک
    اما عرض کنم مواردی رو که فرمودید می دونم
    لطفا اول بفرمائيد چي رو نميدونيد تا اونائيكه ميدونن بهت كمك كنند.

نقل قول نوشته شده توسط bill_geits مشاهده تاپیک
    لطفا اول بفرمائيد چي رو نميدونيد تا اونائيكه ميدونن بهت كمك كنند.

چشم عرض می کنم ( بچه که زدن نداره ) فقط وقتی که کاربر اطلاعات ورود ور وارد می کنه به دیتابیس وصل نمیشه تا چک کنه . در صورتی که در مابقی فرم ها برای ارسال یا دریافت اطلاعات به دیتابیس هیچ مشکلی نیست . ( البته الان نمونه کد مربوطه رو ندارم )
    ممنون میشم اگه نمونه کدی که کارائی لازم رو داشته باشه برای راهنمائی در اختیارم بذارید .

کاربر دائمی آواتار شرلوک هلمز
    محل زندگی
    تهران

شما باید connection string را برای ارتباط با بانک هنگام بالا امدن همون فرم که باید پسورد وارد بشه قرار بدی تا اول به دیتا بیس وصل بشه البته بنظر میاد مشکل این باشد

کاربر دائمی آواتار ali_kashani
    محل زندگی
    tehran

سلام

1- در فرم لاگين به بانك اطلاعاتي وصل شو
    2- table مربوط به مشخصات كاربر ها را بازيابي كن
    3- username ي كه كاربر وارد كرده را با username هاي موجود تطبيق بده
    4- اگر username را پيدا كرد چك كن ببين pas وارد شده توسط كاربر با pas ذخيره شده برابر هست يا خير.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •