نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: مشکل با IIS

Lightbulb مشکل با IIS

بنام خدا
    سلام
    من مجبور به فرمت درایو ویندوز و نصب مجدد اون شدم، اما بعد از نصب کامل ISS هر چی می کنم localhost یا 127.0.0.1 فعال نمی شه و هرچی قبلا داشتم اجرا نمی شه و پیغام زیر رو می ده، نمودونم چی کنم
    درایو من FAt است و حتی iis6 رو هم امتحان کردم و کلیه تنظیمات رو مثل قبل از فرمت و مثل دستگاه های دیگه که iis رو در اونها اجرا می کنم، گذاستم اما این یه کامپیوتر جواب نمی ده؟

The page cannot be displayed

The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings. Please try the following:

• Click the [IMG]res://shdoclc.dll/refresh.gif[/IMG] Refresh button, or try again later.
    • If you typed the page address in the Address bar, make sure that it is spelled correctly.
    • To check your connection settings, click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Connections tab, click Settings. The settings should match those provided by your local area network (LAN) administrator or Internet service provider (ISP).
    • See if your Internet connection settings are being detected. You can set Microsoft Windows to examine your network and automatically discover network connection settings (if your network administrator has enabled this setting).
      1. Click the Tools menu, and then click Internet Options.
      2. On the Connections tab, click LAN Settings.
      3. Select Automatically detect settings, and then click OK.

• Some sites require 128-bit connection security. Click the Help menu and then click About Internet Explorer to determine what strength security you have installed.
    • If you are trying to reach a secure site, make sure your Security settings can support it. Click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Advanced tab, scroll to the Security section and check settings for SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.
    • Click the [IMG]res://shdoclc.dll/back.gif[/IMG] Back button to try another link.

Cannot find server or DNS Error
    Internet Explorer

کاربر دائمی آواتار kashaneh
    محل زندگی
    در همین نزدیکی

نقل قول: مشکل با IIS

دوست عزيز 2 چيز رو امتحان كنيد و نتيجه رو اعلام كنيد:

1 - از مرورگر ديگري غير از اينترنت اكسپلورر استفاده كنيد

2 - IIS 6.0 را از دور خارج و با همان IIS 5.1 اورجينال ويندوز (البته اگر در xp فعاليت مي كنيد) امتحان كنيد. قبل از آن يك بار كامل IIS را از نصب خلرج و دوباره با تمام امكانات (تمام تيك ها موقع نصب زده شود) آن را نصب و امتحان كنيد

موفق باشيد

بنام خدا
    سلام ممنون از راهنماییتون
    اما تمام این کارها رو هم کردم
    - حذف کامل iis6 یا iis5 و نصب مجدد iis5
    - دوباره upgrade کردن ویندوز نصب شده
    - ایجاد اکانت کاربری با نام کاربری جدید روی کامپیوتر
    - کا کردن با اکانت Administrator
    -امتحان localhost با IE, FireFox,Chrom و غیره (اصلا جواب نمی ده )
    - غیر فعال کردن سرویس شبکه و iis و فعال کردن جدید
    - تغییر درایو
    - حذف IIS و NetFramework
    - تغییر permisson در iis
    - استفاده از آدرس کامل مثل localhost/a/b.asp

-... و هر چی که به فکرم می رسید و توی فروم های مختلف ایرانی و خارجی دیده بودم مثل این فروم

اما من که بارها و بارها از iis استفاده کردم و asp می نویسم اینجوریش رو ندیده بودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو نصب و اجرای IIS و تنظیمات هیچ فرقی بین این کامپیوتر و کامپیوتر دیگری که در دسترس هست وجود نداره، اما این تو این کامپیوتر کار نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله هواشناس : چهارشنبه 13 آذر 1387 در 12:52 عصر

محل زندگی
    در همین نزدیکی

دوست عزيز اگه واقعا تمام اين كارها رو كردين و بازم جواب نگرفتيد فكر نمي كنم چاره اي جز تعويض مجدد ويندوز داشته باشيد... اگر قبلا از همين سيستم استفاده مي كردين و حالا نمي تونيد، احتمال زياد در روند نصب بسته هاي جانبي سيستم عامل موقع نصب مشكلي پيش اومده ... به هر حال اميدوارم مشكلتون حل بشه... اگه جواب گرفتين اينجا ذكر كنيد تا مورد استفاده بقيه هم باشه... موفق و پيروز باشي

بنام خالق یکتا
    با سلام
    متاسفانه هنوز مشکل حل نشده
    حتی یک سایت خارجی با لینک زیر پیدا کردم که کلی از مشکلات کار با IIS رو معرفی کرده و راه حل داده و راه های ون رو هم در قسمت The page cannot be displayed امتحان کردم باز جواب نداد

Microsoft IIS

بنام خدا
    سلام مشكل با فرمت ويندوز حل شد

بنام خدا
    عید ولایت، عید غدیر مبارک باد
    سلام
    دو تا مشکل داشتم گفتم شاید شما بتونید حل کنید
    اول- IIS7- من اون رو تو ویستای لپ تاپم کامل نصب کردم و لی هر کاری کردم و هر چی اون رو دستکاری کردم فایل های ASP من که قبلا داخل XP کار می کرد دیگه اجرا نمی شه؟ نیاز فوری دارم به اجرای اونها، چی کنم؟
    دوم - aspjpeg- من مدل TRIAL اون رو روی کامپیوترم(XP- IIS5) نصب کردم و بعد از نصب فایل dll اون رو هم با regsvr32 aspjpeg.dll به سیستم شناسوندم اما وقتی خود فایل های داخل manual رو اجرا میکنم به سطر creatobject("persist.jpeg گیر می ده و اجرا نمیشه؟
    داخل registery ویندوز رو هم نگاه کردم مشکلی نداشت؟
    ممنون از راهنمایی خوبتان.

محل زندگی
    در همین نزدیکی

دوست عزیز مشکل شما دقیقا از مشکلاتی است که خود شرکت Persits به عنوان سازنده محصول هم در مستندات راهنمای خود، راه حل مشخصی ذکر نکرده است...
    راه حل موجود احتمالی این است که بر روی dll مربوط به برنامه راست کلیک کرده و گزینه properties رو انتخاب کنید . سپس در زبانه security به این فایل مجوز دسترسی برای هر کس یا Everyone رو بدهید... اغلب موارد این مشکل در سیستم های دارای فایل سیستم NTFS رخ می دهد.

شما همچنین می توانید به لینک زیر که مشخص کننده پاسخ شرکت سازنده در قبال این مشکل هست مراجعه فرماید...

مشکلات ASP

بنام خدا
    سلام ممنون که زود جواب دادید
    اما بهتر بگم که من دو تا سیستم داخل اداره و خانه دارم، هر دو ویندوز xp با درایورهای fat هستند و ری هر دو محصولات persit رو نصب کردم از جمله pdf-jpeg-encrypt و غیره و بطور کامل نصب کردم و عمل regsvr32 رو هم انجام دادم . داخل اداره کامل کار می کنه اما داخل خونه روی کلاس ایراد می گیره و کار نمی کنه و در ضمن من راهنمایی های خود شرکت رو هم خوندم ولی درایورهای من که ntfs نیست که دارای sequrity باشه

دیگه نمی دونم چی کنم؟؟؟؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله هواشناس : شنبه 30 آذر 1387 در 12:59 عصر

کاربر دائمی آواتار h_r_sh
    محل زندگی
    شيراز

من هم همين مشكل رو داشتم. چند بار ويندوز عوض كردم. انواع مختلف ايكس پي ويستا ايكس سرويس پك 3 و 2 و هركاري كردم باز هم همين مشكل بود. اما به طرز كاملا اتفاقي مشكلم حل شد شما هم امتحان كنيد شايد مشكل شما هم حل بشه.
    ابتدا چك كنيد ببينيد تنظيمات فايروال انتي ويروس شما چطور تنظيم شده است؟ اولين دليل تنظيمات آنتي ويروس است. بخصوص اگر آنتي ويروس شما NOD32 باشد.
    هنگامي كه شما پروژه را بيلد مي كنيد ذقت كنيد كه شماره پورت ASP و localhost يكي باشد.
    آخرین ویرایش به وسیله h_r_sh : سه شنبه 01 بهمن 1387 در 01:06 صبح دلیل: اطلاعات نادرست

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •