صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 121

نام تاپیک: گسترش توانايي هاي برنامه نويس!'

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

نقل قول: گسترش توانايي هاي برنامه نويس!

(می گم معیار را خدایی نکرده تعداد ستاره های کاربران که نگذاشتید
    چون منم می خوام کمک کنمو همینطور خیلیا ی دیگه که شاید هنوز از قصدتون یعنی انتشار مجله خبر ندارند)
    نه دوست عزيز! معيار توانايي و علاقه شماست! كه علاقتون رو نشون داديد، مونده توانايي!!!
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

ممنونم و خوشحالم که همچین دوستان فهمیده ای دارم ولی خوب من نمی دونم شما به چی احتیاج دارید
    قبلنم گفتم باید این خبر مجله رو تو کل سایت بدید تا هر کس توانایی داره و می تونه کاری انجام بدهد بیاد
    راستی یک لیست از چیزایی که احتیاج دارید بگذارید تا اگه دوستان یا من دیدم واقعا کاری ازم بر میاد انجام بدم(برای بار هزارم که نه برای بار سوم من تو کار انتقاد و کارایی مثل یک کوچولو مدیریت(منظور هماهنگ کردن اعضاست وگرنه منو چه به مدیری) و مثلا الان بازار چی می خواد و اینجور چیزا می تونم فعالیت کنم.
    بازم تشکر فراوان از همگی و درود بر شما دوستان.

نقل قول نوشته شده توسط man4toman مشاهده تاپیک
    4 طرح روی جلد بنده که یکی برای نشریه فرهنگی و دیگری برای یک نشریه گرافیکی هست.2تای آخری هم یک جلد دیگر نشریه الکترونیکی است.
    ممنون .
    آخری جالب بود !
    ولی رنگ مشکی مناسب نیست . بهتره برای طرح روی جلد از رنگ هایی مثل آبی روشن - نارنجی - سفید و سبز استفاده کنیم .
    میشه از رنگ هایی که در خود فروم vbulletin موجود هست هم استفاده کرد .
    تصویر روی جلد هم به صورت ماهیانه می تونه متفاوت باشه . مثلاً می تونیم هر ماه عکس یکی از برنامه نویسان بزرگ دنیا یا جدیدترین تکنولوژی ها رو روی جلد قرار بدیم .

اگه وقت کردین یک نمونه دیگه قرار بدین . مرسی

من همچنان منتظر این هستم که دوستان شرح وظایفی از افراد مختلفی که باید در تیم مجله حضور داشته باشند، و ساختار سازمانی آن پیشنهاد بدند. بعلاوه اعلام تخصص هایی که در ارتباط با نشریات دارند. فعلا اینکه طرح روی جلد چی باشه ارزش چندانی نداره، چون در نهایت یک یا چند نفر از اعضاء تیم مسئول انتخاب یا ایجاد طرح روی جلد می شوند، و طرح روی جلد هم ممکن هست از یک شماره تا شماره دیگه، متناسب با محتوا تغییر کنه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    من همچنان منتظر این هستم که دوستان شرح وظایفی از افراد مختلفی که باید در تیم مجله حضور داشته باشند، و ساختار سازمانی آن پیشنهاد بدند. بعلاوه اعلام تخصص هایی که در ارتباط با نشریات دارند. فعلا اینکه طرح روی جلد چی باشه ارزش چندانی نداره، چون در نهایت یک یا چند نفر از اعضاء تیم مسئول انتخاب یا ایجاد طرح روی جلد می شوند، و طرح روی جلد هم ممکن هست از یک شماره تا شماره دیگه، متناسب با محتوا تغییر کنه.
    منم چند تا پست دادم که همینو بگم اما انگار کسی نیست یا نظری در مورد حرفام نداره.

کاربر دائمی آواتار man4toman
    محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    برای e-Zine:
    سردبیر 1 نفر
    ویراستار دو نفر و هم بعنوان صفحه بند کار کنند
    گرافیست حداقل 3 نفر - طراح جلد - طراح داخلی استایل - طراح و مسئول عکسهای هر مطلب
    شرح وظایف افراد بالا مشخصه.
    درمورد ساختار سازمانی هم یک نفر رو بعنوان مسئول مجله انخاب کنید، ایشون با مشورت مدیران ناظر هماهنگی های لازم رو بعمل میارن.
    فکر نمیکنم خیلی پیچیده باشه.

فکر نمیکنم خیلی پیچیده باش
    دوست عزیز اتفاقا قسمت مهم کار همینجاست و این کار شاید راخت به نظر برسه ولی قطعا بدون تقسیم وظایف صحیح خوب پیش نمیره منظورم اینه که کار یک یا دو نفر نیست
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

خوب چیزهایی که لازم بود (از جانب خودم) رو مطرح کردم.
    منتظر تصمیمات بعدی میمونیم.

نقل قول: همکاری در انتشار مجله برنامه نويس

خوب دوستان عزیز سلام همونطور که قول داده بودم سعی کردم یه چارت کلی برای این کار تنظیم کنم البته همونطور که می دونید چارت استانداردی برای این کار وجود نداره و هر نشریه ای بنا به وسعت ، حوزه و حیطه کاری ممکنه مسئولیت های متفاوتی هم داشته باشه ولی من سعی کردم که شکل کلی رو در نظر بگیرم که اینشالله با کمک دوستان نواقصش رو برطرف می کنیم:

مدیرمسوول و صاحب امتیاز یک جور مسوولین اقتصادی و حقوقی مجله هستند.

سردبیر در واقع یک جور فرمانده کل به حساب مییاد. اون تصمیم گیر اصلی نشریه است و هدایت همه عوامل را به عهده داره.

دبیر تحریریه: این آدم در واقع فرمانده ی بخش اجرایی مجله است. او مسوول هماهنگی آدم ها، مطالب و حضورهاست. مسوولیتش سنگینه و جانشین سردبیر محسوب می شه.

دبیر سرویس: هر مجله بنا به این که چه نشریه ایه و به چه موضوعاتی می پردازه تقسیم بندی می شه.مثلا مجله برنامه نویس می تونه شامل بخش خبری ، تازه های علوم فن آوری، مقالات ، آموزش و ... مسوولیت هر بخش از این مجله با دبیر سرویس اون بخشه که هم سفارش مطلب می ده و هم خودش می نویسه. دبیر سرویس باید در اون حوزه متبحر باشه

همکاران: این ها خبرنگارها، گزارش نویس ها، ستون نویس ها و نویسندگانی هستند که بنا به ذوق و شایستگی شون در هر سرویس عضو می شن و باید در تاریخ های معینی مطالبشون رو به دبیر سرویس بدن. دبیر سرویس بعد از دیدن و تایید مطلب آن را به سردبیر می ده.

ویراستار هم که کارش مشخصه

گرافیک هم همینطور.

صفحه آرا زیر نظر مدیر هنری به اصطلاح صفحه ها رو می بنده. یعنی مطالب و عکس ها رو در صفحه می چینه و پرینت اولیه گرفته می شه. پرینت اولیه توسط دبیر سرویس ادیت و ویرایش می شه.!

پیش خوان یا نمونه خوان هم کسیه که قبل از نشر نهایی کل مجله رو می خونه و چک می کنه.

مارکتینگ هم جز لا ینفک!

One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

با تشکر از manvaputra، نمودار و توضیحاتشان خیلی کار راه انداز بود.
    خب، حالا با توجه به این نمودار، چه افرادی تمایل به همکاری دارند؟ در چه پستی؟ و چه سوابق یا تجربیاتی دارند که برای آن پست مفید است؟

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

خب حالا که فلوچارت دادید خیلی خوب شد حالا می گم فوری نریم یکی رو بزاریم مسئول می گم اول بیایید اسم کسایی که قصد همکاری دارند رو تا یه تاریخ ثبت کنید بعدا هر کدوم رو امتحان کنید قابلیت هاشو بنویسید و در اخر هم برترین ها رو بردارید البته این نظر شخصی من بود حالا خودتون استادید و صلاح دانید راستی من می تونم به عنوان نمونه خوان کار کنم(تجربه حرفه ای ندارم ولی فکر کنم بتونم) این پیش خوان معادل دیگه ای نداشت!راستی به عنوان همکار هم فکر کنم بتونم فعالیت کنم(می دونید چرا همش می گم فکر کنم چون ترس از این که یک وقت نتونم حالا حتما با تمام وجود سعی می کنم و از پس کار هم بر میام ولی خوب این ترسش خفم کرده).می گم به سلامتی همه رو به یه چشم نگاه می کنید دیگه.
    آخرین ویرایش به وسیله MIDOSE : پنج شنبه 28 آذر 1387 در 08:18 صبح دلیل: نگم بهتره

کاربر دائمی آواتار Daleeeeer
    محل زندگی
    پشت هيچستان

خب، حالا با توجه به این نمودار، چه افرادی تمایل به همکاری دارند؟ در چه پستی؟ و چه سوابق یا تجربیاتی دارند که برای آن پست مفید است؟
    سلام. رزومه كاري هر كسي مشخصه، مي شه براي اين كار يك انجمن در نظر گرفت كه بچه ها سوابق رو اونجا بگزارند. يا به شخصي كه تعيين مي شه ارسال كرد.
    روي من هم مي تونيد در هر زمينه اي حساب كنيد.

محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

سلام
    بنده در بخش گرافیک (کلا بخش و زیر بخش) آماده ام.
    چندتا از سابقه ام رو هم که توی پستهای قبلی آپ کردم.

جناب کشاورز صاحب امتیاز و مدیر مسئول که مشخصه برنامه نویسه من توصیه می کنم سمت سردبیری هم رو هم یکی از مدیران سایت به دست بگیره چون در واقع بحث مسئولیتش به کنار ولی جوابگو ی همه چیز سردبیره و اون تصمیم گیر نهاییه خیلی از مسائله پس در کل البته به نظر من ،منطقی اینه که سردبیر از بین خود مدیران ارشد سایت باشن
    آخرین ویرایش به وسیله manvaputra : پنج شنبه 28 آذر 1387 در 12:15 عصر

سلام

من تجربه کاری جدی در این زمینه نداشتم ولی :
    • جمع آوری مطالب مفید .
    • نوشتن مقالات مرتبط با برنامه نویسی
    رو می تونم بر عهده بگیرم .

می گم من با نظر دوستمون دلیر موافقم می گم برای جلوگیری از بیشتر شلوغ شدن و بی نظمی تا دیر نشده یه تایپیک جدید بزنید و اسامی رو ثبت کنید(منو به عنوان منتقد همون نمونه خوان یادتون نره).

منو به عنوان منتقد همون نمونه خوان یادتون نره
    دوست عزیز نمونه خوان منتقد نیست! نمونه خوان کسیه که کل مجله رو می خونه و اشتباهاتی مثل اشتباهات لپی ، چاپی و کلا از جور چیزا رو شناسایی می کنه.

پله ، پله تا ملاقات خدا ! دوستان باید قدم به قدم رفت جلو سردبیر رو من پیشنهاد دادم که حتما باید یکی از مدیران سایت باشه قدم اول اینه بعد از انتخاب سر دبیر باید رفت سراغ دبیر سرویس های مختلف اونم باید دید که کلا چند تا سرویس قراره این مجله انجام بده که ااین هم بر میگرده به نظر سر دبیر کلا در این مورد خاص بر عکس برنامه نویسی که اول مسئله رو به مسائل کوچکتر تقسیم می کنیم و بعد شروع می کنیم به حل کردن اینبار باید از همون بالا شروع کنیم برسیم به جزئیات

محل زندگی
    In Hearts

پله ، پله تا ملاقات خدا !
    چون از بالا به پايينه پس ميشه: پله پله تا ملاقات زير زمين!
    ---------------------------------------------------------------

همانطور كه دوست عزيزمون Manvaputra عرض كردند، ابتدا بايد سردبير و مديرها مشخص بشند! (خطاب به آقاي كشاورز) بعد به فكر بقيه اعضا باشيم!

دوستان زيادي علاقه خودشون رو در زمينه همكاري اعلام كردند، ولي متأسفانه حوزه كاري خودشون رو نگفتند. ما فقط نام دوستاني رو كه حوزه فعاليت خودشون اعلام كردند مي نويسيم و اميدوارم كه ديگر دوستان علاقه مند، سريعا حوزه كاري خودشون رو اعلام كنند:
    DelphiAssistant : صاحب امتياز و اسپانسر
    .M8SPY. : گردآوري و نوشتن مطالب و صفحه ارايي (دبير تحريريه مناسب شماست)
    Man4Toman : گرافيك و طراحي جلد و استايل (بخش گرافيك مناسب شماست)
    MIDOSE : منتقد و پيش خوان.
    در زير سمت پيشنهادي بنده براي چندتن از دوستان آمده كه اميدوارم قبول كنند، كه اعضا زودتر مشخص بشه!
    علي كشاورز : مدير مسوول
    Manvaputra : سردبير

---------------------------------------------------------------------
    دوستان ديگر نيز از ارائه پستهاي فاقد محتوا خودداري كنند و فقط حوزه كاري خودشون، يا نظراتشون در رابطه با مجله رو بگويند!

با تشكر

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

می گم دوست عزیز از بابت تهیه ی اون لیست واقعا ممنون(منم توش جا دادی!) ولی اگه ما صد تا دیگه از این لیست ها تهیه کنیم بازم بی فایده است قبلن گفتم بازم می گم ببینید دوستان بیایید تا یه تاریخ ثابت
    مهلت بذارین و بعد اون تاریخ اسامی رو لیست می کنیم در ضمن برای عضو گیری حتما یار ذخیره بذارید تا در مواقع نیاز(تهیه نشدن مقالات به دلایلی مثل حادثه توسط دوستان و...) از مقالات اونا استفاده کنیم.
    به نظر من خیلی ها از این موضوع بی خبرند می گم بد نیست یه تبلیغی(حالا با پیام خصوصی یا ...)
    بدهید.
    یه چیز که هیچ وقت یادمون نره نظم است تا نظم نباشه هیچ کاری پیش نمیره.
    می گم این لینک تشکیل گروهک های برنامه نویسی رو یه سر بزنید ویه نظری بدین(البته باید ببخشید اسم تایپیک ضایع است)باید ببخشید اینجا این حرف رو زدم ولی خوب چون به نظرم تایپیک مفیدی است.
    ممنون از دوستان گرامی و درود بر همگی

در زير سمت پيشنهادي بنده براي چندتن از دوستان آمده كه اميدوارم قبول كنند، كه اعضا زودتر مشخص بشه!
    علي كشاورز : مدير مسوول
    Manvaputra : سردبير

دوست عزیز از لطف شما ممنون ولی همونطور که عرض کردم سر دبیر باید یکی از مدیران سایت باشه تازه اونم از مدیران با سابقه که کاملا به سیاست های برنامه نویس آشنا باشه چون خیلی مهمه

محل زندگی
    پشت هيچستان

به عقيده من جالب ترين چيز اينكه دبير سرويس و مسئول هر قسمت از مديران انجمن مرب.ط به اون باشه.
    مثلا ً دبير (مسئول يا ....) مي تونه يكي از مديران بخش شبكه باشه و قس علي هذا!
    چون هم سياست هاي سايت دستشه و هم از لحاظ سواد و پشتكار و ... مشخص هستند.

به عقيده من جالب ترين چيز اينكه دبير سرويس و مسئول هر قسمت از مديران انجمن مرب.ط به اون باشه.
    مثلا ً دبير (مسئول يا ....) مي تونه يكي از مديران بخش شبكه باشه و قس علي هذا!
    چون هم سياست هاي سايت دستشه و هم از لحاظ سواد و پشتكار و ... مشخص هستند.
    به نظر من یا این کار فقط مسولیت مدیران هر بخش رو بی دلیل زیاد می کنیم بنده های خدا هم باید بشینن سایتو کنترل کنن و هم درگیر مسائل خاص نشریه بشن.

بهتره هر چه سریعتر سر دبیر مشخص بشه بعد سر دبیر میشینه با بچه هایی که از دور دستی بر آتش دارند قسمتهای نشریه رو که براشون باید دبیر مشخص بشه تعیین میکنه نوبت به انتخاب دبیر سرویس ها که رسید میشه علاقه مندان اعلام آمادگی کنن و حالا تحت یه الگوریتمی دبیر هر سرویس معرفی بشه.

محل زندگی
    پشت هيچستان

كاملاً موافقم. هر چي بيشتر كشش بديم و بحث كنيم ديرتر استارت مي خوره.
    اون وقت مي شه يك پروژه دولتي كه فقط حرفش زده مي شه و به هيچ جايي هم نمي رسه.

محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

دوستان بنده انصراف خودم رو اعلام میکنم.
    موفق باشید

محل زندگی
    پشت هيچستان

اي بابا، چرا آخه؟ داشتيم كمكم به كارهات دلگرم مي شديم. قرار بود گرافيست و صفحه آرا باشي.

چرا؟؟؟؟ مگه چیزی شده!!!!

محل زندگی
    In Hearts

مديران عزيز! همه چيز دست شماست! تا شما تصميم نگيريد، بقيه هم نمي تونند تصميم بگيرند! (البته وابستگي خيلي بده!)
    هر چه بيشتر وقت كشي كنيد مشكلاتي مانند زير پيش مياد:
    اگر مشكلات شما در حدي هست كه نمي تونيد اين پروژه رو اداره كنيد، بگذاريد به عهده خود كاربران!
    كاربران خودشون مجله رو مي سازند و شما تنها كافيه پيشخواني كنيد يا مجله رو تأييد كنيد!

يا اگر مايل به همكاري هستيد، هرچه زودتر حوزه كاري خودتون رو مشخص كنيد! تا كاربران هم حوزه هاي كاري شون مشخص بشه!

سر دبیر باید یکی از مدیران سایت باشه تازه اونم از مدیران با سابقه که کاملا به سیاست های برنامه نویس آشنا باشه چون خیلی مهمه
    به نظر بنده اصلا مهم نيست كي باشه! مهم اينه كه توانا باشه! مديران سايت اكثرا به علت مشغله هاي زياد، نمي تونند به اين مجله برسند، پس بهتره خودمون دست به كار بشيم! فقط كافيه مديران چراغ سبز نشون بدهند!

دوست عزيز Man4Toman : از اين كه ما را تنها گذاشتي ناراحت شديم!

ولي بازم ميگم اين كار ميتونه خيلي جدي باشه، پس نسنجيده وعده همكاري ندهيد!
    دوستاني رو كه وعده همكاري ميدهند و بي دليل صحنه رو ترك مي كنند، هرگز نميتونيم ببخشيم!

دلنوشته های من

با سلام
    ببینید دوستان تا حالا کارو خیلی کش داده ایم ما باید حداقل تا قبل از عید اولین نسخه رو ارائه بدیم من از مدیران سایت خواهش دارم بیان و مسئولیت ها شون رو خودشون انتخاب کنند یا حالا رای گیری کنیم (از بین مدیران) مدیران هم بیان خودشون نظری دارند ارائه بدند راستی برای بار چندم می گم چرا حالا از طریق پیام خصوصی یا به شکل دیگر کل کاربران سایت رو خبر نمی کنیم جدی می گم هستن کسایی که از این جریان خبر ندارند.(من خیلی دوست دارم شاهد پیشرفت این سایت باشم و هر کاری هم ازم بر بیاد انجام می دم)
    راستی جناب man4toman خدایی نکرده چیزی شده که انصراف دادید واقعا چرا؟(این جوری که بد شد)
    هنوز شروع نکرده انصراف ندید این جوری بچه ها(خدایی نکرده) دلسرد می شند.(البته دلیلش حتما به خودتون مربوطه و شما اختیار دار خودتونید.)
    همگی موفق و پیروز باشید و درود بر همگی

محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

متاسفانه مدت زمان برای اجرای پروژه خیلی زیاد شد و مجله ی دیگه ایی که موازی با این مجله بود شروع بکار کرد.
    اولویت با مجله ایی گذاشته بودم که زودتر استارت بزنه. مجله ی اون سایت کلید خورد.
    اگه بتونم درخدمت دوستان هستم. ولی بهتره یک گرافیست دیگه رو برای اینکار مشخص کنید و بنده در حد زمانی که دارم کمکیار باشم.
    موفق باشید

دوستان درسته که همه شوق و اشتیاق داریم ولی باید قبول کرد که تصمیم گیری در این براه نمی تونه به سرعت انجام بگیره و زمان می بره یه چیزی مثل نشریه الکترونیکی شناسنامه این سایت به حساب میاد اگه تا الان فقط جمعی بودیم محدود به این سایت از به بعد قراره مخاطبانی خارج از این محدوده داشته باشیم. نشریه الکترونیکی چیزیه که براحتی و با یک ایمیل می تونه دست به دست بچرخه سیستمی با این محدوده وسیع اگه با اندیشه و برنامه ریزیه درست پیش نره می تونه نه تنها ما رو به جلو نبره بلکه می تونه صد ها قدم هم ما رو به عقب بر گردونه انتخاب سر دبیر یکی از نقطه های حساس و کلیدیه و مهمترین گام به حساب میاد یادتون باشه "خشت اول گر نهد معمار کج ......" کمی صبر و حوصله می تونه خیلی موثر باشه منظورم این نیست که مدت زیادی رو هدر بدیم نه منظورم اینه که این اصل رو فراموش نکنیم که "شروع موفق نصف کاره!"

کاملا درست می گید من که موافقم . مدیران هم باید بیان وسط(جسارت نباشه) کاربرا کارو دست
    می گم مدیر ها اول بیان بگن تمایلی به مسئولیت پذیری(منظورم مدیر شدن) دارند یا نه کسی رو مد نظر دارن و ... درسته که نباید عجله کرد(همه چیز حساب شده باشه) ولی با این سرعتی که ما داریم پیش میریم به سلامتی طی بیست سال اینده موفق می شیم.الان اگه این جوری پیش بریم کم کم دوستان سرد می شن حداقل باید توی این چند روز تعطیلی یک بخش از کار رو پیش می بردیم چند روز دیگه که من بدبختیام شروع می شه.
    امیدوارم موفق و پیروز باشید و درود بر همگی

سلام
    به نظر من اگه اسمش برنامه نویس برتر باشه بهتره
    چون قشنگ تره و جذب کننده تره
    این هم لوگوش :
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

دوست عزیز با تشکر از شما با اجازه به نکاتی در رابطه به طراحی لوگوی پیشنهادی شما می پردازم:

1. اصولا یک لوگو باید در عین سادگی،قدرت انتقال نیز داشته باشد بدون کوچکترین موردی که آشفتگی ذهنی یا پراکندگی بصری ایجاد کنه.
    2. باید ساده باشه که در نگاه اول آشنا به نظر بیاد.
    3. خوانا باشه.
    4. بالانس باشه ، این خیلی مهمه که تقارن در طراحی حفظ بشه.
    5. کلا باید به نکاتی مثل : حجم ,تقارن, پرسپکتیو و خم ها ،پر بودن یا خالی بودن نقاط طلایی و نکات دیگه خیلی توجه کرد.

طرح پیشنهادی شما به هیچ وجه خوانا نیست ! از همه مهمتر بحث عدم تقارنه. ببینید در نگاه اول چشم بیننده روی نقطه یک متمرکز می شه ولی از اون نقطه نه مفهمومی به بیننده منتقل میشه و نه از اون نقطه قراره به جایی هدایت بشه فقط بیننده دچار آشقتگی بصری و ذهنی میشه و این در حالیه که نقطه چهار کاملا خالیه.
    به هر حال صحبت تو این زمینه خارج از حوصله و موضوعیت این تاپیکه و هدف از طرح این مسائل این بود که دوستانی که تمایل به ارائه طرح برای آرم یا ل.گ.ی نشریه رو دارن کمی بیشتر تامل کنند

اول از همه ممنون که زحمت کشیدی اینو واقعا می گم چون حوصله و ذوغ به خرج دادی حالا می خواد حرفه ای باشه می خواد نباشه ولی دوستان ما که نمی تونیم هنوز چاه نکنده منار رو بدزدیم(جدی نگرید این همون ضرب المثله است) ما ابتدا باید مدیران هر قسمت رو تعیین کنیم و بعد سراغ کسایی که میخواند همکاری کنند تا اینا مشخص نشه هیچ کاری نمیتونیم بکنیم چون همه چیز با بی نظمی پیش میره تا نظم نباشه هیچ کاری پیش نمیره(خودم گفتم) حالا تا ما به ترتیب نیاییم تکلیف مدیرها(همون مدیر رو انتخاب کنیم)رو مشخص کنیم و بعد بریم سراغ بقیه بی فایده است حالا صد بار بیاییم بگیم من فلان کارو انجام می دم یا من(خودم) می خوام منتقد و پیش خوان بشم و...

من قبلنم گفتم حالا هم می گم مدیران بیان تا کار بیش از این کش پیدا نکرده تکلیفمون رو مشخص کنند مدیرانی که تمایل به قبول مسئولیت دارن بگن و اگه نه چراغ سبزی نشون بدن تا خود کاربرا از بین کسایی که بیشترین پست مفید رو داشتن مدیر ها رو انتخاب کنند.(البته نظر شخصی است وگرنه قصد جسارت ندارم)
    موفق باشید و درود بر همگی
    آخرین ویرایش به وسیله MIDOSE : شنبه 30 آذر 1387 در 03:55 صبح

وستان از بس نظر دادند این تایپیک ترکید آقا کل جمله بالا رو خلاصه می کنم تشکیل اولین و بزرگترین(البته مطمئن نیست) گروه برنامه نویسی ایران که از طریق گرو های گوچک یک گروه بزرگ رو تشکیل میدن اونم همه به هم چیز یاد میدن.
    منتظر نظرهاتون هستم
    این در راستای نشریه است؟ میشه توضیح بدید!

پروسه انتخاب سردبیر داره روال عادی خودش را طی میکنه. انشاء تا یکی دو روز آینده سردبیر مجله معرفی میشه، و انتخاب همکاران مجله، و تعیین روال اجرایی مجله توسط ایشون انجام میشه.

پروسه انتخاب سردبیر داره روال عادی خودش را طی میکنه. انشاء تا یکی دو روز آینده سردبیر مجله معرفی میشه، و انتخاب همکاران مجله، و تعیین روال اجرایی مجله توسط ایشون انجام میشه.
    جناب کشاورز ممنون از زحمات و پی گیریها، بی صلرانه منتظر بوده همچنان از طرف خودم کلیه دوستان برای هر گونه کمکی اعلام آمادگی می کنم.

خیلی عذر می خوام دوستان من نمی دونم داشتم واسه یه تایپیک دیگه نویشتم که اشتباها اینجا پست کردم چون خیلی عجله داشتم(به خاطر احمال کاریم واقعا ببخشید کارم فوری فوتی بود)
    راستی خیلی ممنون جناب کشاورز منم اماده همکاریم تا اونجایی که از توانم بر بیاد.امیدوارم دیگه این روال توی این چند روزه تموم بشه تا بتونیم قبل از عید حداقل نسخه ی اول برنامه نویس رو ببینیم.
    مطمئنن سردبیر شخصی لایق و اگاه با سیاست برنامه نویس است.
    بازم معذرت می خوام الان پاکش می کنم(ببخشید).
    موفق باشید و درود بر همگی

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •