نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: گرافیک در vc 2005

منتظر تایید آدرس ایمیل

Angry گرافیک در vc 2005

کی میدونه چطور میشه در vc مثلا یک دایره یا مستطیل کشید که متحرک باشه و از یه طرف form وارد بشه و از دیگه خارج بشه اگه کسی میدونه ممنون میشم کمک کنه

کاربر دائمی آواتار A_Salimi
    محل زندگی
    North khorasan-Esfarayen

نقل قول: گرافیک در vc 2005

این لینک را ببینید قبلا صحبتهایی در این مورد انجام شد.

در این لینک نیز توضیحات اولیه گرافیک داده شده است (win32 API) با مثال، فقط کافیست یک تایمر اضافه شود و در هر بار فراخوانی مقدار X یا Y را تغییر دهید:
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=103584

منتظر تایید آدرس ایمیل

تشکر ولی من فقط اسم تابع رو میخوام که ماشینی که طراحی کردم رو تکون بده از اون چیزی سر در نیاورم میشه یه خورده راهنمایی کنین؟

کاربر دائمی آواتار A_Salimi
    محل زندگی
    North khorasan-Esfarayen

نقل قول نوشته شده توسط xnazaninx مشاهده تاپیک
    تشکر ولی من فقط اسم تابع رو میخوام که ماشینی که طراحی کردم رو تکون بده از اون چیزی سر در نیاورم میشه یه خورده راهنمایی کنین؟

براي حركت دادن تصویر راههای زیادی وجود داره که یکی از ساده ترین راهها رسم کردن مجدد تصویر در بازه های زمانی مشخص است ، همزمان با تغییر موقعیت (position) تصویر فعلی نسبت به تصویر قبلی .

مثلا برای شبیه سازی حرکت یک شی می توانید یکی از مولفه های x و یا y را با یک مقدار ثابت جمع و یا کم کرد.و با این مقادیر جدید آن را رسم کرد.

یک بار برای طراحی بازی تتریس (البته با MATLAB) مجبور شدم چنین کاری را انجام دهم که این کار فقط به خلاقیت طراح بستگی دارد در ضمن برای اینکه تصویر شما به درستی روی یک مختصات ثابت و با نظم حرکت کند بهتر است فضای حرکت را با ابعاد یک آرایه متناظر کنید تا بتوانید شی را به هر مکانی منتقل نمایید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •