نقل قول نوشته شده توسط M_Man_M مشاهده تاپیک
با سلام خدمت شما دوست عزيز

در جواب سئوال اول شما ، بايد عرض کنم جواب منفيه . روي سرعت در ورژن دو کاري نکردم . البته تا اين لحظه که شما فرموديد به ذهن خودم هم خطور نکرده بود . البته بايد بگم که خودم اين مطلب رو ميدونستم و توي اولين پستي هم که زدم گفتم ، علتش رو هم توضيح دادم "چون روي تک تک کاراکتر ها پردازش ميکنه" به همين دليل هم هست که تا حالا به غير از يک مورد خرابي ، خرابي خاصي نداشتم و اين مورد هم تا حالا براي خودم اتفاق نيفتاده که اون رو هم حل کنم . در اولين فرصت روي سرعت اون هم کار ميکنم ولي بعيد ميدونم کار خاصي بشه روش انجام داد

در جواب سئوال دوم ، بايد عرض کنم نه تنها اين dll بلکه هر dllي که خواستيد استفاده کنيد سعي کنيد ابتدا اون و داخل خود ويندوز و با دستور regsvr32 رجيستر کنيد . اين دستور در ويندوز هفت شرايط خاصتري داره که توي پست 81 همين تاپيک و البته براي 64 بيتي توضيح دادم ولي شما ميتونيد شخصا اون و براي 32 بيت هم با کمي تغييرات استفاده کنيد
در صورتي که ابتدا اين دستور رو اجرا کنيد ديگه احتياجي نيست اول به toolbox و يا ... اضافه کنيد . خيلي راحت در قسمت add reference قابل اضافه شدن هست "اين مورد رو همين الان با آخرين ورژن فايل w2d_d2w ، ويندوز هفت 32 بيت و ويژوال استاديو 2010 تست کردم و هيچ پيغام خطايي هم نداد"

با تشکر
همچنان منتظر هرگونه خطا ، پيشنهاد و يا ... در مورد اين فايل هستم
با سلام و احترام و تشکر بابت راهنمایی
در مورد سرعت تبدیل چیزی که جالبه این هست که سرعت تبدیل از ایران سیستم به ویندوز کاملاً خوب و قابل قبوله ولی از ویندوز به ایران سیستم خیلی کنده. به نظرم اگر این مشکل سرعتش حل بشه دیگه هیچ مشکل خاصی نداره...
با تشکر مجدد...