صفحه 2 از 5 اولاول 1234 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 197

نام تاپیک: مبدل كدپيج ايران سيستم به ويندوز و بالعكس

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

نقل قول: مبدل كدپيج ايران سيستم به ويندوز و بالعكس

با سلام خدمت دوست عزيزم azaran2002

از فايل دو طرفه W2D_D2W استفاده كنيد ( ورژن 1002 ) كه فايل كامل شده اولي هست .

در صورت امكان يا يك نمونه بگذاريد و يا اينكه جمله اي يا كلمه اي كه مايل به تبديل آن هستيد را يادداشت بگذاريد .

با تشكر
    منتظر جواب هستم .

کاربر دائمی آواتار vahid_d_0101
    محل زندگی
    شرکت هیولاها

ببخشید اگه خواسته باشیم یه بانک اطلاعاتی که برای این سیستم هست را به اکسس تبدیل کنیم باید چه کار کنیم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

نقل قول نوشته شده توسط vahid_d_0101 مشاهده تاپیک
    ببخشید اگه خواسته باشیم یه بانک اطلاعاتی که برای این سیستم هست را به اکسس تبدیل کنیم باید چه کار کنیم
    منظورتون از "برای این سیستم" چيه ؟

کاربر دائمی آواتار vahid_d_0101
    محل زندگی
    شرکت هیولاها

ایرا سیستم چون من چندتا بانک اطلاعاتی دیدم که تحت داس برای مدارس درست میشدن حالا میخواستم ببینم میشه اونهارو با این برنامه ها به اکسس تبدیل کنیم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

نقل قول نوشته شده توسط vahid_d_0101 مشاهده تاپیک
    ایرا سیستم چون من چندتا بانک اطلاعاتی دیدم که تحت داس برای مدارس درست میشدن حالا میخواستم ببینم میشه اونهارو با این برنامه ها به اکسس تبدیل کنیم
    با سلام :

همانطور كه در ابتداي اين تاپيك هم نوشتم ، اين يك برنامه كانورتور نيست و تنها يك فايل كتابخانه اي براي تبديل است .

شما با استفاده از اين فايل مي تونيد برنامه دلخواهي بنويسيد كه هر بانك اطلاعاتي دلخواهي را تبديل كند ولي در يك برنامه نوشته شده فقط كاري را مي توانيد انجام دهيد كه در برنامه گنجانده شده است .

البته يكي از دوستان زحمت كشيده و برنامه تبديل dbf به mdb را در همين تاپيك قرارداده كه اگه به دردتون بخوره مي تونيد از اون استفاده كنيد .

نقل قول: مبدل کدپیج ایران سیستم به ویندوز و بالعکس

سلام دوستان
    من در همین مورد یه کد نوشتم و از سورس بهزاد دیکشنری هم استفاده کردم که براتون میذارم
    که البته فقط ایران سیستمو به ویندوز تبدیل میکنه
    ولی به نظرم از مبدل های معرفی شده در این تاپیک، بهتر عمل میکنه.
    در ضمن یه مبدل دیگم که توسط شرکت نور ساخته شده داخلش هست که کلی فرمت ها رو پشتسبانی میکنه ولی متأسفانه کدش موجود نیست.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله mobinco : شنبه 17 بهمن 1388 در 16:27 عصر دلیل: چند كلمه جا انداختم

کاربر دائمی آواتار rezankh
    محل زندگی
    نيشابور

نقل قول نوشته شده توسط M_Man_M مشاهده تاپیک
    با عرض سلام خدمت دوستان از جمله دوست عزیزم SmdErfan

چند نکته در مورد برنامه شما قابل ذکر است :
    اول اینکه من فقط در مورد مشکل اول می تونم کمکتون بکنم.
    با سلام
    این convertor دوستمون SmdErfan رو استفاده کردم مشکلی نداشت فقط در بعضی فیلدها که از یک قاصله برای جدا کردن دو کلمه استفاده شده بود، فاصله حذف شده بود و سبب وصل شدن دو کلمه شده بود (مثلا در مورد اسم علی اکبر که به علیاکبر تبدیل می شه البته اگر در فاکس پرو فاصله دومی داده باشیم، فقط یک فاصله حذف میشه مثل علی--اکبر که تبدیل به علی اکبر میشه)
    این مورد رو چطوری میشه حل کرد؟
    با تشکر

محل زندگی
    نيشابور

با سلام خدمت دوست عزیزم azaran2002

از فایل دو طرفه W2D_D2W استفاده کنید ( ورژن 1002 ) که فایل کامل شده اولی هست .

در صورت امکان یا یک نمونه بگذارید و یا اینکه جمله ای یا کلمه ای که مایل به تبدیل آن هستید را یادداشت بگذارید .

با تشکر
    منتظر جواب هستم .
    با سلام
    و تشکر از شما M_Man_M
    میشه یک نمونه سورس کد کوچیک که نحوه بکارگیریش مشخص باشه بذارید من که مبتدی هستم نتونستم استفاده کنم.
    ممنون.

محل زندگی
    نيشابور

Question کمک فوري: تبديل فايل DBF به MDB و بالعکس

با سلام
    کارم گير کرده رو همين برنامه کانورت دوستمون SmdErfan، کسي نيست يه نگاهي بهندازه مشکلش همون مورد اوله که درست کار نميکنه.
    لطفا راهنمايي کنيد.

محل زندگی
    نيشابور

اينهم يک سورس تبدیل کد پیج ایران سیستم به یونیکد
    http://www.box.net/shared/k4g0fsz17t
    که دوستمون آقاي kia1349 زحمتش رو کشيدن ولي خطاي زير (تصوير ضميمه ) رو ميده :
    آقاي kia1349 عزيز لطفا فايلي رو که براتون عنوان کردم از تاپيک شماره 34 دانلود کنيد.
    با تشکر از شما و تمامي دوستان
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

http://support.microsoft.com/kb/209805
    http://support.microsoft.com/kb/155666
    http://databases.aspfaq.com/database...am-errors.html
    http://www.mvps.org/access/bugs/bugs0007.htm
    در حالت کلی شما باید سرویس پک 5 و 6 ویژوال بیسیک رو نصب کرده باشید و از آخرین ورژن MDAC که فکر کنم 2.8 باشه استفاده کنید
    امیدوارم مشکلتون حل بشه
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

با عرض سلام خدمت تمامي دوستان

نمونه برنامه زير در جواب درخواست نمونه جهت استفاده از فايل دو طرفه W2D_D2W است
    اميدوارم به كار آيد ....

کاربر جدید
    محل زندگی
    رشت

سلام ، این نمونه تو تبدیل حرف ک فقط مشکل داره !! چیکار میشه کرد ؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

با سلام

برو به صفحه دو در همين تاپيك و از مطلب اول صفحه مطالعه كن ، بيا جلو !!!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

از جمله آقاي Hooooman

بعضي از دوستان هنگام تبديل از ويندوز به داس دچار مشكل شدند و مشكل اونها به هم ريختگي نوشته ها در داس است كه اصلاً به هيچ عنوان متن تبديل شده قابل فهم نيست .

راستش من خودم هم چند روز پيش وقتي داده هاي يك جدول در بانك SQL را مي خواستم براي يك دوست عزيز به داس تبديل كنم به اين مشكل برخوردم و خودم هم تعجب كردم .

اما پس از بررسي متوجه شدم كه تنها در صورتي مشكل حل ميشه كه از پروايدر JET استفاده بشه يا حداقل اگه مورد ديگه اي بوده من از اون استفاده نكردم ( در همين جا خواهش مي كنم از دوستاني كه از JET‌ استفاده نكرده و به اين مشكل هم برخورد نكرده اند نام پروايدر را يادداشت بگذارند تا بقيه هم استفاده كنند ) من خودم از VFPOLEDB.1 و از TextStream استفاده كردم و مشكل به هم خوردگي وجود داشت .

ببخشيد كه هنوز به علت كمبود وقت نتونستم اين مشكل رو حل كنم ولي پيشنهاد مي كنم تا برطرف شدن مشكل از JET‌ استفاده كنيد تا مشكلي نداشته باشيد .

من همچنان منتظر جواب دوستان ، از جمله دوست عزيزم Hooooman هستم.

در پايان از دوستاني كه فايل فوق را استفاده كرده و به مشكلي برخورد مي كنند خواهش مي كنم در همين تاپيك يادداشت بگذارند تا در اسرع وقت بررسي بشه و انشاءا... مشكل حل شود .

با تشكر

کاربر دائمی آواتار amin_iman82
    محل زندگی
    Visual Studio.net

سلام خدمت دوستان.

ما داخل این تاپیک یه بانک فاکس پرو تحت داس داشتم که اطلاعات داخلش با ایران سیستم ذخیره شده بود.
    من برنامه ی جزئیی با VB.net 2010 نوشتم بودم برای تبدیل بانک Fox Pro تحت داس به بانکهای تحت ویندوز ، در پست دوم این صفحه قرار دادم.

گفتم شاید برای دوستان قابل استفاده باشه.
    موفق باشید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

با سلام

اينم آخرين ريويژن فايل W2D_D2W

ريويژن 1.0.0.3

ورژن جديدتري از اين فايل موجود است
    ميتوانيد آنرا در ادامه دانلود نماييد
    آخرین ویرایش به وسیله M_Man_M : سه شنبه 13 فروردین 1392 در 13:21 عصر دلیل: اضافه شدن فايل جديدتر

دوست من سلام
    از شما سپاسگزارم بابت زحمتی که میکشید که این dll تکمیل بشه و مشکل نرم افزار نویسان کانورت حل بشه
    1- تغییرات این ریویژن نسبت به قبلیها چیه ؟ چه اشکالاتی مرتفع شده
    2- آیا کاربرد این dll توی ویندوز ویستا و سون مشکلی ایجاد نمی کنه
    3- آیا ممکنه که یک راهنمای کوچولو براش تنظیم کنید که کلاسها ، فانکشنها و مقادیر را شرح بده که چی هستند ،و نحوه کاربرد آنها را توضیح بده
    آخرین ویرایش به وسیله ashkan209 : یک شنبه 09 خرداد 1389 در 00:13 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

از جمله آقاي Hooooman

بعضي از دوستان هنگام تبديل از ويندوز به داس دچار مشكل شدند و مشكل اونها به هم ريختگي نوشته ها در داس است كه اصلاً به هيچ عنوان متن تبديل شده قابل فهم نيست .

راستش من خودم هم چند روز پيش وقتي داده هاي يك جدول در بانك SQL را مي خواستم براي يك دوست عزيز به داس تبديل كنم به اين مشكل برخوردم و خودم هم تعجب كردم .

اما پس از بررسي متوجه شدم كه تنها در صورتي مشكل حل ميشه كه از پروايدر JET استفاده بشه يا حداقل اگه مورد ديگه اي بوده من از اون استفاده نكردم ( در همين جا خواهش مي كنم از دوستاني كه از JET‌ استفاده نكرده و به اين مشكل هم برخورد نكرده اند نام پروايدر را يادداشت بگذارند تا بقيه هم استفاده كنند ) من خودم از VFPOLEDB.1 و از TextStream استفاده كردم و مشكل به هم خوردگي وجود داشت .

ببخشيد كه هنوز به علت كمبود وقت نتونستم اين مشكل رو حل كنم ولي پيشنهاد مي كنم تا برطرف شدن مشكل از JET‌ استفاده كنيد تا مشكلي نداشته باشيد .

من همچنان منتظر جواب دوستان ، از جمله دوست عزيزم Hooooman هستم.

در پايان از دوستاني كه فايل فوق را استفاده كرده و به مشكلي برخورد مي كنند خواهش مي كنم در همين تاپيك يادداشت بگذارند تا در اسرع وقت بررسي بشه و انشاءا... مشكل حل شود .

با تشكر

سلام
    آقا علت اینکه من ایت سوالو چندین جا سوال کردم اینکه من با کامپوننت شما مثل هلو داشتم کار میکردم.و کلی هم دعاتون...... تا اینکه 1 دیکشنری دهخدا نصب کردم.مجددا کاراکترست داغون شد!!!! حالا هر چی دارم زیرو رو میکنم سر در نمیارم چی شده . نمیدونم این چه مسخره بازیه.حالا شما فرض کنین این اتفاق رو دستگاه مشتری بیفته.باید چه جوابی بهش بدم.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

با سلام

اگه قبلاً با اين فايل كار مي كردي و بعد از نصب ديكشنري مشكل پيدا كردي ، فعلا تنها يه راه حل مي تونم پيشنهاد كنم :

و اون اينه كه يه فايل به نام kbdfa.dll تو ويندوزه كه اين فايل بيشتر با اون كار مي كنه . ممكنه اون ديكشنريه براي كار خودش اين فايل و تغيير داده باشه .

اين فايل تو صفحات قبلي ( همون جايي كه با حرف "ك" مشكل داشتند ) من آپلود كردم مي توني از اونجا برش داري .

اين و امتحان كن . من منتظر جواب هستم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

سلام دوست عزیز
    اولا ممنونم که پیگیر مشکل من هستین
    من این راه حل شما رو هم انجام دادم اما نشد
    ولی مشکل با عوض کردن ویندوز و نصب مجدد همون نسخه قبلی حل شد
    که قطعا شما هم این راه حل رو منطقی نمیدونین
    من نمیفهمم چه تغییری توی کاراکتر ست ویندوز یا Regional language ایجاد میشه که این اتفاق میفته
    البته توی همون حال هم من اگر دی بی اف رو به تکست تبدبل میکردم مسئله حل بود ولی چون حجم این فایل بسیار بالا هستش مدت زمان عملیات وحشتناک میشه
    دیگه نمیدونم چیکار کنم و بقول معروف چارچنگولی موندم!!!!!!!!!!!!!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

يا سلام

آقا Hooooman اگه ميتوني كدهايي كه متن ها رو از فايل منبع ميخوني ، كدهايي كه متن و تبديل مي كني و در نهايت كدهايي كه متن ها رو تو فايل مقصد ميريزي آپلود كن تا بررسي كنم .

مسئله خيلي جالب شد كه وقتي تكسته ميشه ولي در غير اينصورت نميشه .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

حتما
    فقط من توی وی بی دات نت کار میکنم
    البته اشتباه نشه کامپوننت شما توی دات نت هم هیچ مشکلی نداره و کار میکنه
    بهر حال اینکارو میکنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

سلام
    آقا ببخشين مدتي نبودم
    اما بگم که من از Jet استفاده ميکردم ونتيجه هموني بود که گفتم!!
    اما از VFPOLEDB استفاده کردم مشکل حل شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    حالا مشکل برعکس دفه قبليه يعني از Win به dos يهم ريختس واينبار هم با jet هم با vfpoledb!!!
    مثکه من مفتخرم تا ابد مزاحم شما باشم
    خب استاد حالا چيکار کنم؟!!!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

با سلام

آقا Hooooman اگه ميتوني كدهايي كه متن ها رو از فايل منبع ميخوني ، كدهايي كه متن و تبديل مي كني و در نهايت كدهايي كه متن ها رو تو فايل مقصد ميريزي آپلود كن تا بررسي كنم .

مسئله ديگه خيلي خيلي جالب شد ؟!!!

با سلام خدمت شما عزیز
    من با این W2D_D2W.dl کارکردم و بسیار راضی هستم تنها مشکل من در تبدیل حرف ( ء ) همزه می باشد که متاسفانه با آن درگیر شدم درخواست میکنم لطفی کرده در این W2D_D2W.dl این حرف را هم اصلاح فرمایید . عاجزانه تقاضا مندم با تشکر مسعود
    masoud_583@yahoo.com

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز :
    ببخشيد كه كمي در جواب دادن تأخير افتاد چند روزي بود خط تلفنم قطع و در نتيجه دسترسي به اينترنت نداشتم.
    به هر حال ، اين آخرين ريويژن فايل تبديل متن است كه به همراه كمي توضيحات خدمتتون ارائه مي كنم
    ابتدا از داس به ويندوز Dos2Win
    ويژگي ها :
    AddSpaceAfterUpperCase : كه قبلا هم وجود داشت با اين تفاوت كه بصورت يك پارامتر ارسال ميشد . در صورتيكه اين مقدار True باشد اگر در متن داس حرف بزرگي وجود داشته باشد كه كاراكتر بعدي آن " " نباشد و همچنين پس از تبديل به متن ويندوز به حرف بعدي بچسبد يك فاصله قبل از حرف بعدي اضافه مي شود .
    توجه: در اينصورت طول متن اضافه مي شود ( قابل توجه دوستاني كه طول فيلد با طول متن نزديك به هم هست و ممكن است دچار مشكل شوند )

SpaceKind : ( جديد ) در صورتي كه مقدار ويژگي قبلي True باشد اين ويژگي نوع حرف فاصله را مشخص مي كند كه داراي دوثابت است يكي حرف فاصله معمولي و يكي حرف فاصله كوچك ( خيلي جالبه ، خودم هم كيف كردم ، حتما امتحان كنيد ) البته بايد بگم كه طول متن تغييري نميكنه ولي بيشتر شبيه به متن داس است

و اما متد ها :
    Dos2Win_ReadFromFile :
    Dos2Win_ReadFromText :
    Dos2Win_ReadFromTextInWin :
    كه هيچ فرقي با قبل نكرده و هر كدام در جاي خودشون قابل استفاده هستند . البته ديگه پارامتري هم نداره و با توجه به ويژگي هاي قبلي كار مي كنه.

ويندوز به داس Win2Dos
    ويژگي ها :
    Set_LA_to_OneChar : كه قبلا هم وجود داشت با اين تفاوت كه بصورت يك پارامتر ارسال ميشد . در صورتيكه اين مقدار True باشد حروف "لا" را در داس به يك حرف تبديل مي كند .

SelectProvider : ( جديد ) در اينجا سه نوع پروايدري كه با dbf و همچنين متون داس ارتباط برقرار ميكنند آوردم . اگه شما اطلاعاتي را براي مثال داخل يك فايل dbf ميريزيد براي اينكه اين حروف به هم نخوره ( چون موردي قبلا پيش اومده بود ) اين ويژگي رو اضافه كردم تا همون پروايدر را انتخاب كنيد كه با اون اطلاعات را داخل فايل ميريزيد . خودم امتحان كردم خيلي خوب كار كرد . اگه موردي بود كه داخل اين ويژگي نبود و مشكل به هم خوردگي وجود داشت بگيد تا برطرف بكنم ( در صورت امكان انشاءاله )

و اما متد :
    Win2Dos : كه هيچ فرقي با قبل نكرده. البته ديگه پارامتري هم نداره و با توجه به ويژگي هاي قبلي كار مي كنه.

البته مورد "ء" هم در اين ريويژن بر طرف شد ( با تشكر از masoud_583 )

در آخر از تمامي دوستان تشكر كرده و همچنان منتظر هر گونه ايده و نظر از طرف شما هستم .

آخرین ویرایش به وسیله M_Man_M : سه شنبه 13 فروردین 1392 در 13:21 عصر دلیل: اضافه شدن فايل جديدتر

با سلام

اگرچه از اين تاپيك چند ماه گذشته ولي در صورت امكان استاد بزرگوار لطف فرموده و چگونگي تبديل را در فايل الحاقي منظور فرماييد بسيار ممنون خواهم شد

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

نقل قول نوشته شده توسط Mahsa Hatefi مشاهده تاپیک
    با سلام

اگرچه از اين تاپيك چند ماه گذشته ولي در صورت امكان استاد بزرگوار لطف فرموده و چگونگي تبديل را در فايل الحاقي منظور فرماييد بسيار ممنون خواهم شد

با عرض سلام
    توجه داشته باشید که شما آخرین ورژن فایل تبدیل دو طرفه رو برداشتید ، ولی قطعه کدی که برای تبدیل نوشته بودید از ورژن های قبلی برداشته بودید.
    به هر حال فایل شما آماده برای تبدیل است. پیوست می کنم انشاءالله مشکل حل شود .
    موردی بود حتماً یادداشت بگذارید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

آخرین ریویژن فایل تبدیل متن را با موارد اضافه شده ذیل خدمتتان ارائه می کنم :

در هر دو قسمت تبدیلی ( هم از ویندوز به داس و هم برعکس ) دو ویژگی زیر اضافه شده

1: HasError - در صورتی که در حین تبدیل خطایی رخ دهد این ویژگی True خواهد شد . توجه داشته باشید که با هر بار اجرا کردن دستور کانورت ابتدا این ویژگی False خواهد شد. این ویژگی فقط خواندنی است.

2: ShowMsgBoxErrorIfOccur - این یک ویژگی True/False است که همانطور که از اسمش پیداست درصورتیکه True باشد اگر در حین تبدیل خطایی رخ دهد ، پیغام خطا نمایش داده خواهد شد و در غیر اینصورت هیچ پیغامی مشاهده نخواهید کرد.

همچنین دو حرف که در تبدیل مشکل داشتند ( منجمله حرف "ی" که با Shift+X نوشته می شود ( با تشکر فراوان از ashkan209 ) ) نیز در این ریویژن برطرف شد.

به نظر خودم هنوز این ابزار جای کار کردن دارد . لذا از تمامی دوستان که از این ابزار استفاده کرده و به هدف خود نرسیده اند و همچنین دوستانی که به هدف خود رسیده ولی نظراتی نسبت به تکمیل آن دارند خواشمندم نظرات خود را بیان کنند . من مشتاقانه منتظر نظرات شما دوستان هستم و در صورت امکان موارد ارائه شده را به فایل اضافه خواهم کرد .

با تشکر

آخرین ویرایش به وسیله M_Man_M : سه شنبه 13 فروردین 1392 در 13:22 عصر دلیل: اضافه شدن فايل جديدتر

سلام من از dll تون استفاده کردم تو ویندوز xp هیچ مشکلی ندارم ولی تو ویندوز 7 خطای زیر رو میده اگه ممکنه من رو راهنمایی کنیدUntitled.png

کسی نیست جواب من رو بده ؟
    در ضمن مشکل توی ویندوز 7 64 بیتی در ویندوز 7 32 بیتی هیچ مشکلی ندارد

کسی از این چیزی سر در می آره

There are indeed two version of regsvr32 provided with 64-bit Windows. The 64-bit version is in %windir%\system32 and the 32-bit version is in %windir%\SysWoW64. If you are registering a 32-bit DLL, use the 32-bit version.

Registering in-proc COM servers is very simple, the minimum required is just a few registry keys. 64-bit objects get registered to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID and 32-bit objects get registered to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Wow6432Node\CL SID.

http://msdn.microsoft.com/en-us/libr...90(VS.85).aspx

این طوری هم جواب نمی ده
    C:\Windows\SysWOW64\regsvr32.exe <name of 32-bit DLL>.dll

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

با سلام

فعلاً تنها موردی که تونستم برات پیدا کنم به شرح زیر است :

1- ابتدا با استفاده از همان regsvr32 ولی با پارامتر u- فایل w2d_d2w.dll را unregister می کنید
    2- فایل مورد نظر را حذف و یک فایل جدید در مسیر مورد نظر کپی می کنید
    3- با دستور C:\Windows\SysWOW64\regsvr32.exe <name of 32-bit DLL>.dll فایل رو مجدداً register می کنید

انشاءالله مشکل حل شود

سلام
    ممنون از اینکه جواب من رو دادید m_man_m
    ولی این کار رو هم انجام داده بودم ولی به نتیجه نرسیدم
    کسی چیز دیگه ای به ذهنش نمی رسه؟

کمک کمک کمک
    چرا کسی به داد من نمی رسه دیوانه شدم بس که توی این سایت و اون سایت دنبال جواب گشتم دیگه دارم هنگ می کنم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

ورژن جدید ابزار تبدیل متن داس به ویندوز و همچنین ویندوز به داس را در اینجا ارائه می کنم

تمامی ویژگی ها و توابع دقیقا همانند قبل است

از این پس هم متون ایران سیستم و هم متون سیستم سایه در این ابزار قابل تبدیل هستند

در ورژن فبلی دو کلاس شامل ClsWin2Dos و ClsDos2Win قرار داشت این دو کلاس به کلاس های ClsWin2Dos_Iran و ClsDos2Win_Iran تغییر نام داده شدند که برای تبدیل متون ایران سیستم قابل استفاده هستند

در ورژن جدید دو کلاس ClsWin2Dos_Saye و ClsDos2Win_Saye اضافه شده اند که برای تبدیل متون سیستم سایه قابل استفاده هستند

یک کلاس هم به نام ClsDeclare اضافه شده که کار خاصی انجام نمیده و تنها تعاریف اولیه داخل اون قرار داره

همچنین یک سری باگ در این ورژن برطرف شده که نمونه مهمش اینه :
    همانطوری که در جریان هستید در متون داس می توان بعد از حروف بزرگ فاصله ای قرار نداد و کلمه بعدی را نوشت که در این صورت پس از تبدیل به ویندوز این دو کلمه به هم می چسبد. برای این منظور ویژگی قرار دادیم که بعد از حروف بزرگ یک فاصله که نوع آنرا خودتان می توانید انتخاب کنید قرار می دهد
    حال اگر از حرف فاصله معمولی استفاده کنید متن ویندوز پس از تبدیل به داس بعد از حروف بزرگ از یک فاصله معمولی استفاده می کند
    ولی اگر از نیم فاصله استفاده کنید این نیم فاصله در داس حذف شده و در حقیقت بلافاصله بعد از حروف بزرگ کلمه بعدی را قرار می دهد ( متنی که در صورت تبدیل به ویندوز دو کلمه مه هم می چسبد )

با تشکر از تمامی دوستان
    همچنان منتظر ایده و نظرات شما دوستان هستم

آخرین ویرایش به وسیله M_Man_M : سه شنبه 13 فروردین 1392 در 13:22 عصر دلیل: اضافه شدن فايل جديدتر

سلام
    مشکل من با این فایل حل می شه ؟

صفحه 2 از 5 اولاول 1234 ... آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •