نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: هاستینگ Tomcat! - نظر خواهی برایه هاستیگ با قیمت مناسب.

هاستینگ Tomcat! - نظر خواهی برایه هاستیگ با قیمت مناسب.

با سلام:
    دوستان جاوا کاری که مایلند جهت امور تحقیقاتی - آموزشی کار با یک هاستینگ واقعی رو در Tomcat و سایتشون تجربه کنند :
    در صورتی که این سرور محیا باشه چقدر براش هزینه میکنند به نحوی که براشون کاملا قیمت مناسبی باشه.(فضا - پهنایه باند و Ram و Cpu کافی برایه سایت هایه با چنین اهدافی فراهم شده).
    در واقع اگر که بنده رویه سرور اختصاصی Tomcat نصب کنم و فضا و دامین برایه دوستان فراهم بشه حداقل باید هزینه خودش دربیاد . میخوام ببینم دوستانی که به شکلی جاوا کار میکنند و میخوان برنامه هاشون رو به شکل عملی Deply کنند و حتی به عنوان نمونه کار ارائه بدن چقدر براشون مقدوره هزینه کنند.یا اصولاهزینه میکنند یا نه.
    امیدوارم با نظر دوستان بتونیم امکانات یه خدمت کوچیک به دوستانی که به دنبال چیزی مناسی برایه پروژه هایه JavaEE شون دارند فراهم کنم
    موفق باشید.
    یک بار و برای همیشه می خواهم چیزهای زیادی ندانم.فرزانگی نیز برای شناخت , محدودیت می آفریند .(پندها وپیکان ها – فردریش نیچه)

کاربر دائمی آواتار handinux
    محل زندگی
    Linux

نقل قول: هاستینگ Tomcat! - نظر خواهی برایه هاستیگ با قیمت مناسب.

بسیار فکر خوبی ست!خیلی خوبه اگر این کا رو انجام بدید.من خیلی وقته دنبال همچین چیزی هستم و گیر نیاوردم.البته اگر دیده باشید در بخش بالایی فروم قسمت تاپیکهای چسبناک من یک تاپیک با همین مضمون زدم و توش چند تا سایت معرفی کردم که متاسفانه trial و 15 روزه هستن.که نتونستم روش برناممو deploy کنم.شرکتهای hosting هم که برای نصب یه tomcat نرخ خون...بگذریم.در مورد قیمت هم من حاضرم واسه یه هاست 100 مگی تا سالی 50 هزار تومان هزینه کنم .نمی دونم قیمت خوبی هست یا نه اگر بیشتر .شما یه براورد کن ببین واست چقدر هزینه بر می داره به ما بگو.

محل زندگی
    Linux

در ضمن اگر بشه به جای tomcat یه AS دیگه نصب کنی که امکانات بیشتری میده که فبها

دوست عزیز :
    ممنون از توجهتون .درباره قیمت همونطور که گفتم فقط به دنبال اینم که هزینه خودش دربیاد .قیمته خوبیه اما احتمالا بشه فضایه بیشتری با این قیمت فراهم بشه.
    مشکل رویه Ram هست .یه هاستیگ اشتراکی برایه 5 هاست تقریبا 128 مگ رم میخواد.برایه کیفیت عالی (چون Tomcat و اصولا JVM خوره Ram هست یکی از علل گرونی هاستایه جاوا هم همینه).من الان 75 درصد سرور رو به دوتا شرکت بدون دامین و فقط با IP دادم. نصف Ram و CPU هم به اونها دادم(4 گیگ رم و CPU CQ
    اتصال هم 100 مگ هست.
    این میزان Ram تازه برایه Web Container تامکت هست AS ها که طبق نظر فنی متخصص هایه مشاور iWeb اگه بخوام نصب کنم باید حتما کلاستر بشن تا موتورشون دو روزه به ریپ زدن نیفته (هزینه نگهداری شون هم بالاست و تازه پولی هاشم که بماند.)
    اگر که راه بیفته میتونید با خیلی از ابزار ها کل امکانات EE رو رویه Tomcat داشته باشیم.
    مثلا Ejb3 رو با OpenEJB یا ـJPA رو با OpenJPA یا Hibernate-برایه همه بخش هایه EE مثل JTA-WS-I وووو پیاده سازی هایی هست که حتی گاهی کارایی و سادگی بهتری نسبت به AS فراهم میشه .
    Spring هم که هست! البته اگه نخواید واقعا EE رو تجربه کنید.
    به هر حال همونطور که عرض کردم میشه فضایه بیشتری با این میزان فراهم کرد . و من سعی میکنم تا سایت ها خوب Scale بشن و احساس کمبود و Downtime ی هم نباشه.
    امیدوارم مفید بوده باشه.
    (چقدر بخش جاوا سوتو کور شده handinux؟!)
    یک بار و برای همیشه می خواهم چیزهای زیادی ندانم.فرزانگی نیز برای شناخت , محدودیت می آفریند .(پندها وپیکان ها – فردریش نیچه)

محل زندگی
    Linux

دیگه هر طور خودت صلاح می دونی .همونطور که گفتی زمان پاسخ و خصوصا امنیت مهمه.من منتظرم
    بخش جاوا هم هرز گاهی مثه چراغ موشی خوب می سوزه و بیشتر مواقع دود می کنه!چه می شه کرد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •