نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: کارکرد اکسس در شبکه

Exclamation کارکرد اکسس در شبکه

دوستان سلام. من به تازگی با این سایت آشنا شدم. و از این بابت هم متاسفم . مطالبی جالب و آموزنده برای من که چندین بانک اطلاعاتی کارا و حیاتی برای مجموعه تحت کنترلم با اکسس ایجاد کرده ام ، داشته است.
    به هر حال...
    به دلیل اینکه من با اکسس کار کرده ام و نیاز به کاربرد اکسس در شبکه پیدا کرده ام ، چندتا سوال:
    1- اصلا استفاده از اکسس رو در شبکه برای من که آشنایی چندانی با سایر پایگاه داده های دیگر ندارم پیشنهاد می کنید یا نه؟ (از نظر امنیت پایگاه مشکلی ندارم)
    2- از مطالب همین سایت استفاده کردم و بانکی با تعداد حداقل 3کاربر ایجاد کردم. فقط مشکلم اینجاست که وقتی 3کاربر از جدول واحدی همزمان استفاده کنند، اطلاعات همدیگر را ندیده و به عبارت بهتر فرم مربوطه بعد از ثبت رکورد جاری نسبت به کلیه اطلاعات ورودی بروز نمی گردد. آیا راه حلی برای آن وجود داره؟
    3- به دلیل وجود مشکلات همیشگی در تبدیل تاریخ میلادی به شمسی ، تصمیم گرفتم در بانک جدید فیلد تاریخ را یک عدد صحیح 6رقمی بگیرم با ماسک و سایر قضایا. آیا تصمیم درستی است یا نه؟
    از دوستانی که برای ارتقاء این سایت زحمت می کشند خیلی ممنون!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هرجا که چیزی برای یادگرفتن باشد

نقل قول: کارکرد اکسس در شبکه

سلام
    1- در خصوص مزايا و معايب استفاده از اكسس صحبتهاي زيادي شده يكبار جستجو كن سپس تصميم گيري با خود شماست.
    2- كافي است بعد از ذخيره و يا تصحيح اطلاعات در پايان فرم يك بار آنرا me.Requery كني
    3- توابع مربوط به تاريخ با نام آقاي حميد آزادي در همين سايت موجود مي باشد كه در آن مطالب فوق العاده جالبي موجود مي باشد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلاً #C

نقل قول: کارکرد اکسس در شبکه

سلام
    بهتر است از اكسس همراه sql در شبكه استفاده كنيد.خوب جواب مي دهد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •