نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: روشی برای قفل کردن دسکتاپ؟

روشی برای قفل کردن دسکتاپ؟

کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من دارم رو یه پروژه که مربوط به پایان نامم میشه کار میکنم.
    این نرم افزاری که دارم مینویسم یک قسمت سرور داره و یک قسمت کلاینت .قسمت سرورشو کامل نوشتم ولی تو سمت کلاینت یک مشکل دارم که اونم اینه که باید نرم افزار کلاینت ویندوزو قفل کنه. من با ترفند های رجیستری اکثر قفلاشو انجام دادم ولی نمی تونم یه کاری کنم که explorer.exe از کار بیوفته (یعنی بسته بشه) که منوی استارت نشون داده نشه.من تونستم با توابع API , بعد از لود شدن برنامم explorer.exe را ببندم ولی بدرد نمی خوره چون تا اون موقع کاربر میتونه چند تا برنامه را باز کنه. من دونباله یه راهی میگردم که مثل نرم افزار gameport بتونم دسکتاپ قفل کنم.
    ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه.

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

نقل قول: روشی برای قفل کردن دسکتاپ؟

كاشكي اين بحث رو توي يك بخش مناسب مي نوشتي ولي در كل :
    شما مي توني پرسهاي اصلي ويندوز را شناسايي كني و در داخل يك تايمر ساير پروسه هاي باز را شناسايي و آنها را ببندي ديگه مهم نيست كاربر تا بالا اومدن برنامه شما چند برنامه را اجرا كرده باشه با اين كار شما مي توني كليه پروسه هاي باز بجر پروسه هاي ضروري ويندوز را ببندي .

تا بعد

مرسی از راهنمایی تان.
    ولی باید عرض کنم که این روش قبلا هم به ذهن من هم آمده بود.مشکل این روش اینه که کاربر می تواند قبل از لود شدن برنامه من regedit را باز کند و بر نامه من را از startup در ریجیستری بر دارد و دفه بعد که کامپوتر اومد بالا دیگه خبری از برنامه من نخواهد بود.
    من فکر کنم در نرم افزار Gameport قفل از طریق خود سیستم عامل صورت می گیرد و یا یک ترفند رجیستری برای اجرا نشدن منوی استارت و winkey وجود دارد.
    من در قفل برنامه خودم explorer.exe را هم از پوشه dllcatch وهم ازپوشه windows تغییر نام دادم ولی دفه بعد که سیستم اومد بالا هیچ برنامه ای که در startup بود اجرا نشد ولی ظاهر کار همونی بود که من میخواستم.

کاربر دائمی آواتار the Dead
    محل زندگی
    iN Hell

نقل قول نوشته شده توسط keyhanbati مشاهده تاپیک
    مرسی از راهنمایی تان.
    ولی باید عرض کنم که این روش قبلا هم به ذهن من هم آمده بود.مشکل این روش اینه که کاربر می تواند قبل از لود شدن برنامه من regedit را باز کند و بر نامه من را از startup در ریجیستری بر دارد و دفه بعد که کامپوتر اومد بالا دیگه خبری از برنامه من نخواهد بود.
    من فکر کنم در نرم افزار Gameport قفل از طریق خود سیستم عامل صورت می گیرد و یا یک ترفند رجیستری برای اجرا نشدن منوی استارت و winkey وجود دارد.
    من در قفل برنامه خودم explorer.exe را هم از پوشه dllcatch وهم ازپوشه windows تغییر نام دادم ولی دفه بعد که سیستم اومد بالا هیچ برنامه ای که در startup بود اجرا نشد ولی ظاهر کار همونی بود که من میخواستم.
    يک کليد startup هست در registry ويندوز که برنامه شما رو قبل از همه برنامه Run ميکنه و بقيه برنامه ها رو هم نميکنه تا وقتی که شما برنامتو close کنی!
    فکر کنم بقيش ديگه راحته!

کاربر دائمی آواتار saied_genius
    محل زندگی
    IRAN فعلاً ...

بهترين و ساده ترين روش :

1- از رجيستري به مسير زير برويد:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\WindowsNT\Cu  rrentVersion\Winlogon\

2- از پنجره سمت راست كليد Shell را باز كنيد و ارزش آنرا از Explorer.exe به نام برنامه خود تغيير دهيد.

::توجه:: فايل اجرايي شما بايد در مسير system32 باشد و فقط نام برنامه exe خود را وارد نماييد.

سوالي بود در خدمتم.

موفق باشيد.

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

اگر شما سطوح دسترسي را از رجيستري برداريد ديگه مشكل رجيستري نداريد يعني رجيستري را غيرفعال كن Msconfig و MMC را هم همين طور بعلاوه TaskManager را ديگه مي خواهد چيكار كند بعد در يك تايمر اين كارها را وقتي برنامه اجرا است تكرار كن . كه اگر با برنامه اي اين محدوديت ها را برداشت اين تايمر دوباره آنها را فعال كند .

محل زندگی
    IRAN فعلاً ...

چرا اينقدر لقمه را دور دهانش بچرخاند وقتي با يك راه حل ساده از رجيستري مي تواند اين كار را انجام دهد.

موفق باشيد.

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

چرا اينقدر لقمه را دور دهانش بچرخاند وقتي با يك راه حل ساده از رجيستري مي تواند اين كار را انجام دهد.
    اين روش به سادگي قابل دور زدن است

محل زندگی
    IRAN فعلاً ...

لطف كنيد بيشتر توضيح دهيد تا ما هم ياد بگيريم.....

کاربر دائمی آواتار the Dead
    محل زندگی
    iN Hell

نقل قول نوشته شده توسط دنیای دلفی مشاهده تاپیک
    روش شما نيز به سادگی قابل دور زدن است.
    با يک رجيستر بوت اديتور مياد بالا رجيستری رو عوض ميکنه و دسترسی باز کردن رجيستری را دوباره پيدا ميکنه
    مگر اينکه سی دی رام را از بوت خارج کنه!

محل زندگی
    IRAN فعلاً ...

نقل قول نوشته شده توسط the Dead مشاهده تاپیک
    با يک رجيستر بوت اديتور مياد بالا رجيستری رو عوض ميکنه و دسترسی باز کردن رجيستری را دوباره پيدا ميکنه
    مگر اينکه سی دی رام را از بوت خارج کنه!
    اگر بخواهيم اينجوري به قضيه نگاه كنيم كه خيلي پيچيده ميشه.
    ايشان گفتند كه من مي خواهم desktop را قفل كنم و برنامه قبل از آن بالا بيايد كه گفتم از طريق رجيستري اين كار را انجام دهد ، حالا اگر قرار است راه هاي دور زدن را ببنديم يك مقوله جداست و جاي بحث زيادي هم دارد و مي تواند به طور كلي ويندوز را بالا نياورد و برنامه خود را بالا بياورد !!

کاربر تازه وارد آواتار nPad.Net
    محل زندگی
    شیراز

BlockInput Function

برا کسانی که net. کار هستن این تایع قابلیت قفل (Lock) و unLock
    keyboard و mouse رو داراست.(البته میتونید با یه Timer با توجه به نیازتون مدت زمان قفل شدن سیستم رو تعیین کنید)

لینک

موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •