نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشکل در الگوریتم رنگی کردن متن با استفاده از فرمت RTF

مشکل در الگوریتم رنگی کردن متن با استفاده از فرمت RTF

به یاد او ::

می خواستم متن درون ریچ تکست باکس رو با فرمت rtf رنگی کنم. با rtf آشنا هستم ، جدول رنگ رو تشکیل می دم و رنگ های خودم رو اعمال می کنم . کلمات مورد نظر خودم رو در داخل یک array list قرار دادم . وقتی که متن عوض شد میام کل متن کنترل رو می گیرم و اون رو با اعضای آرایه مقایسه می کنم . اگه با هم برابر بودند جدول رنگ مورد نظرم رو اعمال می کنم . البته من این کار رو زمانی می کنم که یک فایل توسط فایل دیالوگ باز میشه . کدم عمل میکنه . اما زمانیکه متن عوض میشه میام rtf متن رو در داخل یک متغیر نگه میدارم . بعد همون کارهای بالا رو انجام میدم اما وقتی که میخوام خاصیت rtf کنترل ریچ تکست باکس رو به متغیری که rtf جدید رو داره نسبت بدم با خطا مواجه میشم و تقریبا میگه که فرمت قابل قبول نیست .

میخواستم بدونم که از کاربران این انجمن آیا تا به حال کسی این کار رو انجام داده ؟

لطفا دوستان dll معرفی نکنند . من کدی میخوام که نحوه انجام این کار رو نشون بده .

با تشکر .

نقل قول: مشکل در الگوریتم رنگی کردن متن با استفاده از فرمت RTF

به یاد او::

من خیلی سعی کردم اما نتونستم کد مورد نظر رو بنویسم . لطفا راهنمایی کنید . خیلی وقتم رو گذاشتم .مغزم به جایی راه نمیده ؟ آیا تا به امروز کسی همچین برنامه ای ننوشته ؟
    آخرین ویرایش به وسیله amir-haghighi : دوشنبه 07 بهمن 1387 در 15:53 عصر

به یاد او::

یعنی کسی همچین کاری رو تا به حال انجام نداده ؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

با سلام
    من یسئوال داشتم
    ایا فایلها با پسوند rtf بهتر ذخیره بشوند یا با پسوند doc ؟
    ممنون می شوم کسی راهنمایی کند .

نقل قول نوشته شده توسط amir-haghighi مشاهده تاپیک
    به یاد او ::

می خواستم متن درون ریچ تکست باکس رو با فرمت rtf رنگی کنم. با rtf آشنا هستم ، جدول رنگ رو تشکیل می دم و رنگ های خودم رو اعمال می کنم . کلمات مورد نظر خودم رو در داخل یک array list قرار دادم . وقتی که متن عوض شد میام کل متن کنترل رو می گیرم و اون رو با اعضای آرایه مقایسه می کنم . اگه با هم برابر بودند جدول رنگ مورد نظرم رو اعمال می کنم . البته من این کار رو زمانی می کنم که یک فایل توسط فایل دیالوگ باز میشه . کدم عمل میکنه . اما زمانیکه متن عوض میشه میام rtf متن رو در داخل یک متغیر نگه میدارم . بعد همون کارهای بالا رو انجام میدم اما وقتی که میخوام خاصیت rtf کنترل ریچ تکست باکس رو به متغیری که rtf جدید رو داره نسبت بدم با خطا مواجه میشم و تقریبا میگه که فرمت قابل قبول نیست .

میخواستم بدونم که از کاربران این انجمن آیا تا به حال کسی این کار رو انجام داده ؟

لطفا دوستان dll معرفی نکنند . من کدی میخوام که نحوه انجام این کار رو نشون بده .

با تشکر .
    سلام .
    ببین اگه ممکنه خطایی که می ده و قسمتی از کدی که استفاده کردی رو هم بزار لطفا .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •