نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: شروع کار با دلفی پریسم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

شروع کار با دلفی پریسم

سلام دوستان متاسفانه نتوانستم عنوان بهتری برای تاپیک پیدا کنم

من دلفی پریسم رو از سایت تهیه کردم و حالا می خواهم یه کمکی در مورد تصویر زیر به من لطف کنید (من از mono , gtk چیزی نمی دونم)

راستی برنامه نویسی که تحت Mac است به چه شکل است (این که فایل exe تولید میکنه !)
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

نقل قول: شروع کار با دلفی پریسم

آقای هیچ کس در این زمینه کمک نمی کنه

راستی برنامه نویسی که تحت Mac است به چه شکل است (این که فایل exe تولید میکنه !)
    exe فرمت فایلهای اجرایی تحت ویندوز هست و تو Mac و Linux و ... این فرمت فایلها معنایی نداره و هر نوع فایلی برای خودش فرمتی داره ، پس حتما نباید exe باشه تا بگیم اجرایی !

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

نقل قول نوشته شده توسط SmileSoft مشاهده تاپیک
    exe فرمت فایلهای اجرایی تحت ویندوز هست و تو Mac و Linux و ... این فرمت فایلها معنایی نداره و هر نوع فایلی برای خودش فرمتی داره ، پس حتما نباید exe باشه تا بگیم اجرایی !
    دوست عزیز من هم به همین دلیل سوال کردم چرا exe تولید میکنه

دوست عزیز من هم به همین دلیل سوال کردم چرا exe تولید میکنه
    خوب شما تو همون عکس دقت کنی میبینی زده .NET یعنی برنامه شما تحت فریم ورک .NET هست ...

MONO و GTK# پروژه های اپن سورسی هستند که تلاش می کنند دات نت فریم ورک را در لینوکس هم قابل استفاده بکنند.
    Cocoa# پروژه ایی هست برای پیاده سازی دات نت فریم بر روی Mac.
    WinForms Application (Mac OS X( احتمالا باید تلاشی باشه برای ساخت برنامه تحت Mac که بجای استفاده از کنترل های استاندارد Mac، از کنترل های WinForms استفاده میکنه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

آقای کشاورز حالا برنامه هایی که با دلفی پریسم برای mac نوشته می شوند در این سیستم عامل ها نباید نسخه ای از دات نت نصب باشد(اصلا نسخه ای هست !) تا برنامه اجرا شود

حالا برنامه هایی که با دلفی پریسم برای mac نوشته می شوند در این سیستم عامل ها نباید نسخه ای از دات نت نصب باشد(اصلا نسخه ای هست !) تا برنامه اجرا شود
    دات نت فریم ورک مایکروسافت که فقط روی ویندوز اجرا میشه، اما برای اجرای یک برنامه تحت دات نت روی Mac باید Cocoa# روی آن سیستم نصب شود، وگرنه برنامه اجرا نمی شود.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •