نمایش نتایج 1 تا 18 از 18

نام تاپیک: اثر انگشت

کاربر دائمی آواتار SamaPic
    محل زندگی
    مشهد مقدس

Post اثر انگشت

با سلام خدمت دوستان عزيز.
    من مي خواستم وسيله اي پيدا كنم تا بوسيله ي آن بتوان اثر انگشت را شناخت(اسكن يا بقولي خواند) .
    با حجم بسيار كم و دقت قابل قبول.
    باتشكر فراوان.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    خوزستان، دزفول

Smile نقل قول: اثر انگشت

دوست عزیز؛ شما میتونید از سنسور Finger Print استفاده کنید و این دستگاه رو بسازید. آخه دستگاهی که شما میخواید بصورت آماده وجود نداره. اگه راهنمایی بیشتر خواستید، در خدمتم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    خوزستان، دزفول

راستی این سنسور رو به همراه کاتالوگش میتونید تو این فروشگاه پیدا کنید و کاتالوگش رو دانلود کنید.
    http://www.roboeq.com

نقل قول: اثر انگشت

سلام
    من دانشجوی مهندسی کامپیوترم و مثل اکثر کامپیوتری ها آشنایی چندانی با میکروپروسسور و برنامه نویسی اون ندارم (در حد مفاهیم و تئوری بلدم)
    یه پروژه ی نسبتا سخت (البته برای من) باید انجام بدم و نیاز به کمک فوری در این زمینه دارم.
    به طور کلی اگه بخوام بگم ، در این پروژه ، باید با استفاده از يك ميكروكنترلر avr، يك قفل امنيتي طراحی کنیم که با دريافت اثر انگشت افراد، قفل را فقط براي افراد مجاز باز مي كنه.
    از سنسور sm-621 و میکروکنترلر avr ، یه LCD و یه کیبورد باید استفاده کنیم.
    مشکل اساسی من اینه که نمی دونم از کجا شروع کنم ، هم چنین کار با code vision رو هم خیلی بلد نیستم.

خوشحال میشم یه کم در این مورد کمکم کنید و بگید از کجا شروع کنم.

ممنون

من به شما توصیه میکنم ، اول یه پروگرمر تهیه کنید(بخرید یا بسازید) .بعد هر کدوم از این کار ها رو تیکه تیکه انجام بدید و بعدش پروژه رو کامل کنید.
    یعنی اول یه lcd رو به تنهایی راه بندازید ، بعد یه کیبورد(4در4) و .... . تاپیک avr رو هم یه نگاه بندازید برای شروع خوبه ، ادامه بحث هم تو اونجا باشه بهتره.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    خوزستان، دزفول

hh_amiri2004 عزیز. شما یه کتاب آموزش avr تهیه کنید. از ساخت پروگرامر تا راه اندازی lcd و کیبورد همه چیزو گفته. میمونه سنسور اثر انگشت که اونم با datasheet ش میشه راش انداخت.
    من کتاب مهندس امیر ره افروز انتشارات نص رو پیشنهاد میکنم.
    اگه سوالی بود در خدمتم.

کاربر تازه وارد آواتار Royce_Da
    محل زندگی
    Vegas

دوست من نمونه های این دستگاه تو ایرانشهر پوره

نقل قول نوشته شده توسط Royce_Da مشاهده تاپیک
    دوست من نمونه های این دستگاه تو ایرانشهر پوره
    اگه ایشون قصد تولید و فروش رو داشتن ، اون موقع حق با شما بود ولی فکرکنم پروژه برای دانشگاه باشه . اونم شبیه سازیش.

کاربر دائمی آواتار kiosksoft
    محل زندگی
    تهران - کردستان - خامسان

دوست عزیز

در ایران دانش فنی ساخت دستگاه تشخیص اثر انگشت وجود نداره , همه از سنسورهای آماده استفاده میکنند و فقط drive میکنند . بعضی سنسورها از dll و بعضی ها از command reference های ارائه شده توسط سازندگان استفاده میکنند. براحتی با یک میکرو میشه یک سنسور رو راه اندازی کرد.

این هم اطلاعات بیشتر در مورد سنسورها
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=164256

نقل قول نوشته شده توسط kiosksoft مشاهده تاپیک
    دوست عزیز

در ایران دانش فنی ساخت دستگاه تشخیص اثر انگشت وجود نداره , همه از سنسورهای آماده استفاده میکنند و فقط drive میکنند . بعضی سنسورها از dll و بعضی ها از command reference های ارائه شده توسط سازندگان استفاده میکنند. براحتی با یک میکرو میشه یک سنسور رو راه اندازی کرد.

با عرض سلام و خسته نباشید

من دانشجوی الکترونیک هستم و میخواهم برای پروژه روی finger print کار کنم

برای این منظور به اطلاعات و راهنمایی شما نیازمندم
    در صورت امکان شماره ای برای تماس به من بدهید و اگر برایتان مقدور نیست از طریق همین سایت مزاحمتان شوم

بی نهایت از شما سپاس گزارم

محل زندگی
    تهران - کردستان - خامسان

در صورت امکان شماره ای برای تماس به من بدهید و اگر برایتان مقدور نیست از طریق همین سایت مزاحمتان شوم
    دوست عزیز

در همین تاپیک میتونید سوالات تون رو مطرح کنید , تا اگر من نتوستم جواب بدم بقیه بتونن کمک کنن . ایمیل من رو هم که میتونید از همین سایت بردارید. قبل از هر کاری تاپیکی که در پست 10 معرفی کردم رو مطالعه کنید

سلام .
    من با سنسور sm621 کار کردم . سنسور خوبی هست و تا 1500 تا انگشت رو میتونه تو حافظه خودش ثبت کنه . من سنسور رو با mega128 و pc راه انداختم . اگه مایل بودی بگو هم شماتیک و هم سورس کدهای برنامه رو واست بزارم .

سلام .
    من با سنسور sm621 کار کردم . سنسور خوبی هست و تا 1500 تا انگشت رو میتونه تو حافظه خودش ثبت کنه . من سنسور رو با mega128 و pc راه انداختم . اگه مایل بودی بگو هم شماتیک و هم سورس کدهای برنامه رو واست بزارم .

با سلام

اگه لطف کنید و برام بفرستید ممنون می شم با تشکر .

سلام لطفا اگر کسی در مورد قیمت این سنسور اطلاع داره ما رو هم بی خبر نذاره

نقل قول نوشته شده توسط kiosksoft مشاهده تاپیک
    دوست عزیز

دانش فنیش هست. یه سری بزنید به این آدرس: www.behinco.com

محل زندگی
    تهران - کردستان - خامسان

Wink نقل قول: اثر انگشت

نقل قول نوشته شده توسط electrocomp مشاهده تاپیک
    دانش فنیش هست. یه سری بزنید به این آدرس: www.behinco.com

دوست عزیز

دانش فنی دستگاه LiveScan رو فعلا فقط دو کشور روسیه و فرانسه در اختیار دارند، دانش فنی آن در این کشورها وجود دارد و بقیه کشور ها از استفاده میکنند و یا توسعه میدهند.

از یکی دو سال پیش فرانسه، ایران را بعلت استفاده از این دستگاه برای انگشت نگاری عده ای آمریکایی ، در یکی از بنادر جنوب، تحریم کرد!

الان شرکت هایی که خدمات LiveScan را در ایران ارائه میدهند کلیه ماژول ها را از روسیه خریداری کرده و با از DLL های نرمافزاری فقط توسعه میدهند! ( قسمت های جعبه ای آن هم تو ایران ساخته میشه!!)

اما در مورد شناسایی افراد از طریق قرنیه چشم ، کلیه دوربین ها و تجهیزات سخت افزاری ، از کشورهای خارجی وارد میشود ، هیچکدام از این تجهیزات در ایران ساخته نمیشود ، بلکه فقط با استفاده از امکانات نرم افزاری توسعه داده میشوند . (نرم افزار شناسایی فرد از طریق قرنیه چشم با دلفی نوشته شده است)

نقل قول نوشته شده توسط pashe007 مشاهده تاپیک
    سلام .
    سلام
    منم تو ارتباط با سنسور sm621 مشکل دارم
    لطف ميکنيد راهنماييم کنيد؟

کاربر تازه وارد آواتار mr13668248
    محل زندگی
    برازجوووون

کسی نمونه کد اثرانگشت توی دلفی را داره هماره با کامپوننت

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید