نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: سوال در مورد import و export

سوال در مورد import و export

با سلام

من یه سرچی در سایت کردم ولی اشکالم برطرف نشد .
    خواهشمندم در مورد موارد و گزینه هایی که در صفحه export یک بانک اطلاعاتی در phpmyadmain وجود دارد توضیح دهید. من می خوام یک بانک را با تمام جداول و رکورد ها و ستون ها و خواص هر جدول مثل unique و null و nutnull بودن و... ، export کنم ، ولی چه جور باید کنم نمی دونم .
    من به صفحه export رفتم و همینجوریبدون هیچ کاری دکمه تایید را زدم ولی ، اصلا نمی دونم export گرفت یا نه ؟ اگه گرفت کجا اونو ذخیره کرد که من اونو import کنم ؟
    من عکس صفحه export را گذاشتم با یه لینک . ممنون میشم اگه در مورد هر گزینه موجو در این صفحه یه توضیحی بدید .
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 2.jpg‏ (65.7 کیلوبایت, 31 دیدار)

نقل قول: سوال در مورد import و export

وقتی که export رو میزنید آدرس target از شما پرسیده خواهد شد
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Zirend.ir بازار کار آنلاین
    اگر پروژه ای در دست دارید که برای انجام آن نیاز به کمک دارید یا اگر مهارتی دارید و میخواهید از طریق اینترنت کسب درآمد کنید
    پیشنهاد میکنم که به سایت Zirend بزرگترین سایت برون سپاری پروژه سر بزنید.
    www.zirend.ir

نقل قول: سوال در مورد import و export

سلام دوستان اگه ممکن هستش میخواستم راهنمایی کنید . توی این برنامه ای عکسشو گذاشتم 3 تا تیبل دارم که قابلیت اکسپورت این تیبل ها به اکسل فراهم شده و همونجور که میبینید با انتخاب نام تیبل و زدن باتن مربوطه اطلاعات این تبیل با نام دلخواه و مسیر دلخواه بدون کم و کسر به فایل اکسل منتقل میشه و همه چیز درسته. حالا من قطعه کدی میخوام که بتونم یک فایل اکسل که فرمتش دقیقا با فرمت تیبل اکسس من هستش رو ایمپورت کنم و تیبل من آپدیت بشه. همینطور چک بشه که آیتم تکراری وارد نشه و قابلیت انتخاب فایل اکسل رو هم داشته باشم. کسی میتونه کمکی بهم بکنه ممنون میشم.Screenshot (87).png

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •