نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: بهترین راه برای اپلود فایل های پر حجم چیه ؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    tehran

بهترین راه برای اپلود فایل های پر حجم چیه ؟

من یه فرم درست کردم که قرار کاربر های خاص فایل های خودشونو اونجا اپلود کنن فقط یک مشکلی که هست اینه حجم این فایل ها زیاده بین 100 تا 300 mb کسی پیشنهاد خاصی نداره ؟

نقل قول: بهترین راه برای اپلود فایل های پر حجم چیه ؟

دوست عزیز
    فکر نمی کنم با سرعت های ما بشه همچین کاری رو انجام داد.
    موفق باشید
    ما را نه غم دوزخ و نی حرص بهشت است!
    www.yaqubian.com

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    tehran

من الان برای اپلود این فایل ها مستقیم وصل میشم به ftp و بعد با ads 512 اپلود میکنم

البته زمان زیاد میبره ولی اگه بشه با یک فرم این کارو کرد خوب خیلی راحت تر میشه

دوست عزیز
    راستش من خودم تا حالا با این موضوع برخورد نکردم و فکر می کنم نشه ولی باید منتظر بمونیم تا ببینیم نظر بقیه دوستان چیه!
    موفق باشید
    ما را نه غم دوزخ و نی حرص بهشت است!
    www.yaqubian.com

کاربر دائمی آواتار mahmood3d
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است

سلام دوستان
    من چند روز پیش یکی از ادیتور های PHP رو به نام FCKeditor دانلود کردم که امکانات خیلی جالبی داشت که یکی از اونها آپلود فایل روی سرور بود که با استفاده از جاوا نوشته شده بود فکر کنم اگه بتونید قسمت دانلود فایلشو از روی این ادیتور بردارید آپلودر خوبی برای شما خواهد بود .
    حجم فایل 1.5 مگابایته و نتونستم اینجا آپلود کنم .
    برای دانلود این ادیتور اینجا کلیک کنید .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    tehran

من بیشتر می خوام وسط اپلود حالا به هر دلیلی ارتباط قطع نشه بیشتر این برام مهمه !

شما خودت میخوای آپلود کنی؟ یا اینکه بذاری کاربر آپلود کنن؟
    بهترین و سریع ترین راه استفاده از ftp هست

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    tehran

من می خوام از طریق فرم کاربر خودش اپلود کند !

خب طبیعتا باید TimeOut ها زیاد بشه و محدودیت حجمی از تنظیمات php برداشته بشه دیگه ، نه ؟
    احتمالا تنظیمات وب سرور هم کمی باید تغییر بکنه

خب اگه اینجوری میخوای تقریبا میشه گفت نمیشه!
    چون TIMEOUT داری! مگر اینکه بعد از یه حجم مشخص یک وقفه بذاری بعد دوباره ادامه فایل رو بگیری.
    که بازم فکر کنم با PHP نمیشه و باید بری سراغ پرل

انجام این کار از طریق فرم های HTTP کمی نا معمول و تا حد بسیار زیادی غیر اصولی ست.
    نگاهی به سایت هایی که کاربران نیاز به آپلود فایل های حجیم در آنها دارند، بیندازید. سایت هایی مثل sourceforge.org در حال حاضر چند روش آپلود دارد پر استفاده ترین آنها استفاده از FTP و یا Upload Manager خود سایت است. لذا من هم به شما استفاده از این روش ها را پیشنهاد می کنم.

البته زمان زیاد میبره ولی اگه بشه با یک فرم این کارو کرد خوب خیلی راحت تر میشه
    انتضار نداشته باش یک فرم HTTP سریعتر از FTP باشه.

در صورت تمایل می توانید Upload Manager خودتان را بنویسید. که در این صورت حتماً باید امکاناتی مثل آپلود چند قسمتی و MD5 Checksum را بدان اضافه کنید.

کاربر دائمی آواتار narsic
    محل زندگی
    دهکده جهانی

با سلام
    من هم آپلود منیجر رو پیشنهاد میکنم که تحت ویندوز باشه به چند دلیل
    یکی اینکه در این روش میتونی از FTP استفاده کنی که سرعت قابل توجهی نسبت به بسته های HTTP داره
    دوم اینکه از تنظیمات مربوط به افزایش زمان برای ارسال فایل راحت میشی (برای جلوگیری از TimeOut خوردن کاربر)
    سوم در این روش میتونی با یکم کد نویسی صحیح قابلییت قطع و ادامه آپلود رو هم اظافه کنی .
    و مباحثی دیگه که در حال حاضر به یاد ندارم .
    اما اگه بخوای این کار رو تحت وب انجام بدی باید بگم که با قطعی ناگهانی نمیتونی کاری کنی حداقل با PHP بایستی زمان انتظار رو هم افزایش بدی از سرور .
    موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط narsic مشاهده تاپیک
    با سلام
    من هم آپلود منیجر رو پیشنهاد میکنم که تحت ویندوز باشه به چند دلیل
    یکی اینکه در این روش میتونی از FTP استفاده کنی که سرعت قابل توجهی نسبت به بسته های HTTP داره
    دوم اینکه از تنظیمات مربوط به افزایش زمان برای ارسال فایل راحت میشی (برای جلوگیری از TimeOut خوردن کاربر)
    سوم در این روش میتونی با یکم کد نویسی صحیح قابلییت قطع و ادامه آپلود رو هم اظافه کنی .
    و مباحثی دیگه که در حال حاضر به یاد ندارم .
    اما اگه بخوای این کار رو تحت وب انجام بدی باید بگم که با قطعی ناگهانی نمیتونی کاری کنی حداقل با PHP بایستی زمان انتظار رو هم افزایش بدی از سرور .
    موفق باشید

سلام
    اگر از منظر راحتی کار به مشئله نگاه کنیم فرمایش شما درسته. اما با استفاده از یک نرم افزار C/S می توان فایل های حجیم را بین کلاینت و سرور تبادل کرد حتی می توان امکاناتی مانند Multi Mirroring بدان اضافه کرد. همانطور که قبلاً عرض کردم بسیاری از سایت ها در حال حاضر نرم افزار Upload Manager مخصوص به خودشان را دارند. که صد البته این کار بسیار زمان بر تر و پر هزینه تر از ایجاد یک سیستم FTP است.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    tehran

نقل قول نوشته شده توسط BlackDal مشاهده تاپیک
    سلام
    اگر از منظر راحتی کار به مشئله نگاه کنیم فرمایش شما درسته. اما با استفاده از یک نرم افزار C/S می توان فایل های حجیم را بین کلاینت و سرور تبادل کرد حتی می توان امکاناتی مانند Multi Mirroring بدان اضافه کرد. همانطور که قبلاً عرض کردم بسیاری از سایت ها در حال حاضر نرم افزار Upload Manager مخصوص به خودشان را دارند. که صد البته این کار بسیار زمان بر تر و پر هزینه تر از ایجاد یک سیستم FTP است.
    با تشکر از شما دوست عزیز
    این نرم افزار C/S چیه ؟
    میشه خواهش کنم بیشتر توضیح بدید ؟

نرم افزار های Client/Server. در این نرم افزار ها ارتباط اکثراً از طریق یک ارتباط اتصال گرا (مانند سوکت) انجام می پذیرد و نقل و انتقال فایل ها تحت نظارت و پروتکل مشخص شده فی ما بین نرم افزار سرویس گیرنده و سرویس دهنده صورت می پذیرد.

آیا این امکان وجود داره که بشه به کمک ftp و php یه سیستم آپلود و دانلود توی کنترل پنل مدیران وب سایت قرار داد؟

امکاناتش باید در حد دانلودرهایی مثل دانلود منیجر باشه اما با این تفاوت که تحت وب باشه و از طریق کنترل پنل مدیر سایت قابل اجرا باشه.

اگر آموزشی برای نوشتن یک چنین سیستمی سراغ دارید لطفا لینکش رو برام بفرستید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •