نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: کامپوننت Persian Time

Talking کامپوننت Persian Time

سلام خدمت شما دوستان عزیز .
    چند روز پیش یه کامپوننت نوشتم که گفتم شاید به دردتون بخوره . البته این اولین کامپوننتیه که نوشتم .
    اگه قصد استفاده از یک ساعت فارسی در برنامتون رو دارید می تونید از این کامپوننت استفاده کنید .
    این کامپوننت دارای امکانات زیر می باشد :
    1- نمایش ساعت به صورت حروف فارسی
    2 - نمایش ساعت به صورت عددی
    3 - نمایش ساعت جهانی ( گرینویچ)
    4 - نمایش تاریخ شمسی
    5 - امکان ست کردن چهار مورد بالا به صورت ران تایم
    اینم از امکاناتی که این کامپوننت داره .
    البته شاید شما بگید که کارایی که این کامپوننت میکنه با چند خط کد میشه انجام داد . باید یگم که حرف شما درسته ، ولی اگه از این کامپوننت استفاده کنید پشیمون نمیشید .
    راستی این کامپوننت دارای یه جلوه گرافیکی ساده هم هست . در پس زمینه این کامپوننت یک اشعه آبی وجود داره که به طور مداوم جاش رو با اشعه قرمز رنگ عوض میکنه . این جلوه رو هم گذاشتم تا شاید کامپوننت به چشم شما اساتید زیباتر بیاد .
    دوست دارم نظراتتون رو درباره این کامپوننت بهم بگید . هرچی باشه شما عزیزان استاتید بنده هستید . راستی اگه پیشنهادی هم داشتید در مورد زمان و تاریخ که بشه به این کامپوننت اضافه کرد ، حتما بهم بگید .
    امیدوارم از این کامپوننت ناقابل خوشتون اومده باشه.
    در پایان یه اسکرین شات کلی از کامپوننتم میزارم .باقی عکسها در خود فایل زیپ شده قرار داره .
    با تشکر ..............
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 4.JPG‏ (10.7 کیلوبایت, 60 دیدار)
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نقل قول: کامپوننت Persian Time

دوستان ایده ای جدید ندارن .

کاربر دائمی آواتار masoud.t123
    محل زندگی
    غرب تهران

با سلام
    دوست عزیز اگر بخواهیم "جلوه گرافیکی" را غیر فعال کنیم چه باید انجام دهیم؟
    هم چنین اگه بشه کاری کرد که کاربر موقع اجرا نتونه ساعت و یا تاریخ رو عوض کنه خوبه یعنی فقط اونی که برنامه نویس تعیین می کنه نشون داده بشه.

سلام دوست عزیز .
    واقعا پیشنهادت عالی بود . من اصلا به این مواردی که شما گفتید فکر نکرده بودم .
    همین الان میرم سراغ کدها و یه سری تغییرات داخلش میدم .
    وقتی تموم شد در کامپوننت اصلاح شده رو در اختیار دوستان میزارم .
    عزیزان دیگر اگه پیشنهاد و یا انتقادی دارید من منتظر شنیدن نظراتتون هستم .

سلام خدمت شما دوستان عزیز .
    یکی از کاربران عزیز درخواستی کرده بودن که درخواست ایشون رو طی این پست پاسخ میدم .
    ایشون از من خواسته بودن که کامپوننت رو طوری تغییر بدم که کاربر نتونه نحوه نمایش زمان یا تاریخ رو عوض کنه .
    من در داخل این کامپوننت یه پروپرتی جدید گذاشتم به نام Disable_RuntimeMenu . این پروپرتی دوتا مقدار True و False رو قبول میکنه .
    اگه مقدار این پروپرتی برابر True باشه منوهای ران تایم غیرفعال میشن ولی اگه مقدار برابر False باشه منوها فعال شده و قابل استفاده میشن .
    درخواست دیگه ای که این دوست عزیز کرده بودن این بود که امکانی رو در این کامپوننت قرار بدم که بشه بوسیله اون جلوه گرافیکی ( نورهای لیزری ) رو غیر فعال کرد . این مورد هم مثال مورد قبلی انجام شد . من در داخل کامپوننت یه پروپرتی گذاشتم به نام Disable Animation که با مقدار دادن به اون ( True یا False ) میتونید این جلوه گرافیکی رو فعال یا غیر فعال کنید .
    امیدوارم با پیشنهادها و انتقادهای سازنده تون همواره منو راهنمایی کنید .
    از این پایین هم میتونید کامپوننت اصلاح شده رو دریافت کنید .
    با تشکر .....................
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •