صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 144

نام تاپیک: راهنمایی در مورد خرید قفل سخت افزاری

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: راهنمایی در مورد خرید قفل سخت افزاری

نوین که فعلاً تنها قفلیه که نشکسته....به نظر شما بهتر با یه قفلی که از قبل شکیته برنامه رو بدیم بیرون یا قفلی که هنوز نشکسته؟؟؟؟؟
    بنده قصد جسارت ندارم ولی الان شما هستید که میگید این قفل نشکسته و هیچ کس تو فروم هم اسم این قفل رو نشنیده , این نشون میده که این قفل هنوز شهرت لازم رو بدست نیاورده , بعد از اینکه مشهور بشه میشه گفت شکسته یا نه .

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    بنده قصد جسارت ندارم ولی الان شما هستید که میگید این قفل نشکسته و هیچ کس تو فروم هم اسم این قفل رو نشنیده , این نشون میده که این قفل هنوز شهرت لازم رو بدست نیاورده , بعد از اینکه مشهور بشه میشه گفت شکسته یا نه .

این نشون دهنده ی مشهور نبودن قفل نیست به نظر به روز نبودن دوستاست.
    تو گوگل یه سرچی بزنین.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

شاید این قفل همونجوری که شما میگید مشهور و بسیار قدرتمند هم باشه و بنده هم امیدوارم همینطور که میگید باشه ولی اینجا اگر داریم قفلی رو تبلیغ میکنم نباید دلایلمون محض باشه.
    برای نمونه خود منم هم از امنیت Tiny حرفی نزدم و به عنوان یک کاربر این قفل فقط گفتم ساده هست .
    بحث روی امنیت قفل به نظر من به جایی نخواهد رسید چون شاید نه شما دلیل محکمی برای گفتتون دارید و نه من , بهتره به مسائل فنی قفل ها پرداخته بشه تا لااقل اینطوری بتونیم از اطلاعات دیگر کاربران هم استفاده کنیم.

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط saeedr22 مشاهده تاپیک
    این نشون دهنده ی مشهور نبودن قفل نیست به نظر به روز نبودن دوستاست.
    تو گوگل یه سرچی بزنین.
    اگه منظورتون اینه www.novinafzar.com سرچ گوگل در این موارد ملاک نیست ، تعداد نرم افزارهای عمومی و معروفی که با این روش محافظت شده باشن و هنوز نشکسته باشن مهمه.
    لیستی دارید ؟
    چندتا نرم افزار با کاربرد عمومی از این نرم افزار استفاده میکنند ؟
    چیزی که رو سایت دیدم مراکز دانشگاهی و شهرداریها به عنوان مشتریان بودن که احتمالا اونم به خاطر کارت شناسائی دیجیتال محصول این شرکت مشتریش شدند نه حفاظت از امنیت نرم افزارهایی که باید در مقابل کرکرها مقاوم باشند. ( این مراکز تولید کننده نرم افزار نیستند)

بهترین راه اینه که یک نرم افزار با این قفل محافظت بشه و به صورت عمومی به عنوان یک crackme در اختیار انجمنهای مربوطه قرار بگیره

من یه برنامه نویس تو اردبیلم و اصلاً این شرکتو نمیشناسم که صاحباش کی هستن و شما هم هرچی دوست دارین استفاده کنین............
    بعداً که اطلاعاتتونو به روز کردین می فهمین که حق با کی بوده و فکر کنم واسه برنامه های شما هم tiny خیلی زیاد هم باشه.....
    با عرض معذرت.......

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

من یه برنامه نویس تو اردبیلم و اصلاً این شرکتو نمیشناسم که صاحباش کی هستن و شما هم هرچی دوست دارین استفاده کنین............
    بعداً که اطلاعاتتونو به روز کردین می فهمین که حق با کی بوده و فکر کنم واسه برنامه های شما هم tiny خیلی زیاد هم باشه.....
    با عرض معذرت.......
    راحت توهین میکنید و آخرش هم میگید معذرت که حلال بشه , واقعا" لطف کردید.

سلام دوستان
    من هر دو اين قفلها را بررسي كردم
    به نظر من هيچ قفلي حداقل در ايران نيست كه نشه شكست از طرفي براي كراكر هم بايد بيارزد كه بشينه و قفل برنامه شما را بشكنه
    برنامه اي كه 3-4 تا نسخه بيشتر نفروخته و مشابه اون هم هزارتا پيدا ميشه ارزش شكستن نداره البته به كسي بر نخورد منظور شخص خاصي نيست
    به نظر من بهترين قفل براي برنامه ها باگ هاي خود برنامه نويس است كه باعث ميشه حتي در صورت شكستن قفل و كپي غير مجاز آخرش كاربر بند برنامه نويس باشد
    اين مورد دقيقا براي خود من اتفاق افتاده و استفاده كننده غير مجاز مجبور شد قيمت برنامهكپي شده را مجددا به من پرداخت كند تا به اون سرويس بدهم

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

خيلي جالبه داريد روي محصولات ديگران نقد مي كنيد خودشون نيستند اگر ادامه بديد بايد براي كانديداي غائب برنامه نويس يك وقتي محاسبه كنه تا بياد حرفهاشو بزنه جهت اطلاع آقاي كرامتي
    پس از دو سال بررسی بلاخره به بازار آمد
    متفاوت و هوشمندانه
    برای ورود کلیک کنید
    IMEN LOCK

خواهش میکنم که این بحث رو همین جا تموم کنین آخه هرکی با هرکدوم راحت تر با اون کار کنه دیگه...در ضمن درمورد پاسخ قبلیم معذرت میخوام.

اساتید بزرگوار لطفا در مقام دفاع وارد بحث نشوید و فقط دانسته هاتون اینجا اعلام کنید و نتیجه گیری رو به ملت شریف و همیشه در صحنه واگذار کنید!
    چون هرروز حتما به بخش امنیت سرمیزنم دوست دارم مباحثش ادامه دار باشه
    لطفا از جملات با فرمت زیر استفاده کنیم و از کلمات بهترین و بدترین پرهیز کنیم تا مجبور نشیم به کاندیداهای دیگه وقت اضافه بدیم!!!
    من از قفل ... استفاده میکنم چون ... و ... و ... داره و قیمتش هم ... هست
    از این قفل اصلا استفاده نمیکنم چون .... سرش اومده!

توضیح واضحات: هیچ قفل نشکسته ای وجو نداره مگر دلیل منطقی برای شکستنش نباشه یا استفاده ی عمومی نداشته باشه
    پیشنهاد: با عوامل قیمت+پشتیبانی+نوع عرضه+قفل نرم افزاری+قفل سخت افزاری میشه کاری کرد که دلیل منطقی برای شکستن قفلتون کم بشه
    آخرین ویرایش به وسیله once4ever : چهارشنبه 14 مرداد 1388 در 19:14 عصر

من نظر آقاي نيما رو تاييد ميكنم هيچ قفلي غير قابل شكستن نيست چه قفلي كه تعداد كاربر خيلي زيادي داره و حسابي معروف شده چه قفلي كه چند تا كاربر ازش استفاده كردند و اگر هم شكسته خيلي صدا نكرده. اما مي خوام به پارامترهايي كه MRS.net اشاره كردند گارانتي و پشتيباني رو هم اضافه كنم كه خيلي در مورد اين جور محصولات خودشو نشون ميده و نكته بسيار مهمي هم هست. اگر يه قفلي سطح امنيت خوب(نه قفل غير قابل شكستن چون دروغه) كاربرد راحت ، قيمت مناسب و پشتيباني خوب داشته باشه بهترين گزينه براي شماست. به نظر من و چند تا از دوستانم كه از tiny استفاده ميكنند، اين قفل همه اين نكات را دارد. در ضمن قيمتش هم 6400 تومان هست نه 3000 تومان.

queenmitra عزیز به نکته خیلی مهمی اشاره کرد. گارانتی و پشتیبانی .
    به نظر من نوع قفل سخت افزاری امنیت برنامه رو تعیین نمی کنه، نوع استفاده برنامه نویس از قفل در برنامه، امنیت را برای برنامه ایجاد می کنه. بنابراین خیلی مهمه که برنامه نویس در مورد روش استفاده از قفل در برنامه اطلاعاتی خوبی داشته باشه و از اونجایی که شرکت سازنده قفل Tiny به خوبی این اطلاعات رو در اختیار برنامه نویسان قرار می دهند، من این قفل را بهتر می دونم حالا اگه تولید کننده قفل دیگه ای هم به حد لازم و کافی قفلش رو گارانتی کرد و اطلاعات ایجاد امنیت رو در اختیار برنامه نویسهای مشتریش قرار بده، به نظر من قفلش برای استفاده قفل مناسبی هست.

ok همه ی اینا رو قفل tiny هستش و اصلاً هم نشکسته مثلاً مثل همین برنامه ی رافع که یوقت نگینا tiny بوده .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

ok همه ی اینا رو قفل tiny هستش و اصلاً هم نشکسته مثلاً مثل همین برنامه ی رافع که یوقت نگینا tiny بوده .
    آخه کی میگه Tiny نشکسته , ما داریم میگیم نوین , تینی , گارد و خلاصه هر قفلی بالاخره میشکنه و دلایل شما برای قدرت نوین قانع کننده نیست.

آخه کی میگه Tiny نشکسته , ما داریم میگیم نوین , تینی , گارد و خلاصه هر قفلی بالاخره میشکنه و دلایل شما برای قدرت نوین قانع کننده نیست.

نوین نشکسته به خدا نشکسته هنز من نمی تونم به قفلی که در حال حاظر شکسته اطمینان کنم چجوری بگم؟؟؟؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نوین نشکسته به خدا نشکسته هنز من نمی تونم به قفلی که در حال حاظر شکسته اطمینان کنم چجوری بگم؟؟؟؟؟؟
    امیدوارم همون طوری باشه که شما میگید.
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار jirjirakk
    محل زندگی
    wwwroot

چیزی به عنوان نشکن نداریم، حالا اگر قفل طوری طراحی شده که به همین راحتی نمی شکنه بحث اش جداس
    یادمون باشه هر نرم افزاری که اجرا میشه به هر حال روزی یکی پیدا میشه که بتونه دورش بزنه...

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

یه نسخه قفلدارشو بزار تا بشکونیم دیگه حرصشو نخوری ( البته نه نرم افزار تجاری بزاری ، یه نمونه به عنوان crackme)

نقل قول نوشته شده توسط saied7468 مشاهده تاپیک
    با سلام

یه برنامه داریم که تحت شبکه هست و قیمتش بسته به تعداد کلاینت ها از 3 میلیون به بالاست الان سه تا مشتری براش پیدا شده من توی اینترنت در مورد قفل سخت افزاری جستجو کردم و شرکت هایی هم پیدا کردم و بعضی ها شون به نظر قفلشون بدرد بخور می یو مد بعضی هاشون هم نه (با توجه به توضیحات شون می گم). اگه دوستان بتونن راهنمایی کنن و یه قفل خوب که سرش به تنش بیرزه معرفی ممنون می شم؟(ببخشید اگه سوالم تکراری هست)

شرمنده ! آخه برنامه ئی که پاش زحمت کشیده شده و مشتری خاص و شناخته شده داره رو که نمیزنند روی سیدی بدهند دست مردم! بعد دخیل ببندند که شکسته نشه !

مثلا از طریق Sun Global Desktop یا حالا ابزارهای مشابه برای تحویل به مشتری استفاده میکنند. در اینصورت یک خط کد امنیتی هم لازم نیست بنوبسید! کسی هم عملا دستش به برنامه نمیرسه که بخواد بشکنه تا نشکنه !

با همه اين بحثها و صحبت ها يك نكته را بايد در نظر داشت، اينكه تمامي اين قفلها ايراني هستند و دوستاي من و شما براي ساختنش زحمت كشيدن. بهتره براي هم وطنامون ارزش قائل باشيم و بهشون كمك كنيم تا بهتر بشن و توي دنيا حرفي براي گفتن داشته باشن نه اينكه سعي كنيم تخريبشون كنيم. وقتي ايراني به ايراني احترام نذاره چه توقعي از اعراب و ساير خارجي ها!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با همه اين بحثها و صحبت ها يك نكته را بايد در نظر داشت، اينكه تمامي اين قفلها ايراني هستند و دوستاي من و شما براي ساختنش زحمت كشيدن. بهتره براي هم وطنامون ارزش قائل باشيم و بهشون كمك كنيم تا بهتر بشن و توي دنيا حرفي براي گفتن داشته باشن نه اينكه سعي كنيم تخريبشون كنيم. وقتي ايراني به ايراني احترام نذاره چه توقعي از اعراب و ساير خارجي ها!
    بحث احترام نیست , بحث واقعیت هست.
    اگر قفلی مشکلی داره خوب باید اول قبول کرد تا بشه بهبودش بخشید.

بحث احترام نیست , بحث واقعیت هست.
    اگر قفلی مشکلی داره خوب باید اول قبول کرد تا بشه بهبودش بخشید.
    اینکه هرکسی در مورد کارش باید انتقاد پذیر باشه تا بتونه پیشرفت کنه کاملا درسته. اما اینجا انتقاد با تخریب جابه جا شده . شاید یکی از دلایلی که ما ایرانی ها دیر پیش میریم همینه که همدیگه رو میکوبیم بعدم میگیم انتقاد پذیر باشیم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

اینکه هرکسی در مورد کارش باید انتقاد پذیر باشه تا بتونه پیشرفت کنه کاملا درسته. اما اینجا انتقاد با تخریب جابه جا شده . شاید یکی از دلایلی که ما ایرانی ها دیر پیش میریم همینه که همدیگه رو میکوبیم بعدم میگیم انتقاد پذیر باشیم.
    کسی محصول خاصی رو اینجا نکوبید , دوست عزیزمون اصرار داشتن که قفل نوین نمیشکنه ولی متاسفانه دلایلی که ارائه کردن منطقی نبود. و بحث سر ارائه دلیلی منطقی بود که بیان کنه که قفل قدرتمندی هست.

کسی محصول خاصی رو اینجا نکوبید , دوست عزیزمون اصرار داشتن که قفل نوین نمیشکنه ولی متاسفانه دلایلی که ارائه کردن منطقی نبود. و بحث سر ارائه دلیلی منطقی بود که بیان کنه که قفل قدرتمندی هست.
    من یک نمونه که تینی بوده و شکسته رو میگم.

حسابداری رافع بازرگانی ویژه 86
    نوع حفاظت: قفل سخت افزاری(Tiny USB)
    شکسته.
    بعد لطفاً شما از روی اینکه چون با هیچ قفل دیگه ای جز تینی کار نکردین تو پاسخم نگسن که نوین اصلاً معروف نیست که استفاده بشه . . . .
    شما هم یه نوین برام پیدا کنین لطفاً

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Joker کجایی که نیمات رو کچل کردن !
    آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : جمعه 19 تیر 1388 در 20:21 عصر

26. جمعه 19 تیر 1388, 22:23 عصر

دلیل
    لطفا برای نگارش متون فارسی از حروف انگلیسی استفاده نکنید.

nima jon ma faghat darim sare ey hiciz bahs mikonim dg...
    bikhiyal baba age manm chizi goftam mazerat mikham..aslan bekhoda man ahle injor bahsa nabodam nemidonam chera in seri daram inghad tolesh midam..
    سلام سعید جان
    پیگیری و بحث راجع به این که کدوم قفل مناسب تره خیلی خوبه. به هر حال شخصی مثل من که برنامه ای می نویسه و دنبال یه قفل سخت افزاری هست، این جور بحثها رو دنبال می کنه تا به یه نتیجه ای برسه.
    اما تجربه من در استفاده از قفل سخت افزاری و بررسی انواع قفلهای دیگه اینه که اگه قفل شکسته شده ای رو پیدا کردم، دلیل و نحوه شکسته شدن اون رو هم پیدا کنم و در استفاده خودم از هر نوع قفل سخت افزاری دیگه ای نکات بدست آورده رو رعایت کنم. ممکنه رعایت همین نکات در استفاده از قفل سخت افزاری (حتی قفلی که در برنامه ای شکسته شده باشه) باعث بشه که اون قفل در برنامه من هیچ وقت شکسته نشه.

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

شما هم یه نوین برام پیدا کنین لطفاً
    حسابداری رافع نرم افزار معروف و با مشتریان زیاد هست .
    ملت که بیکار نیستن بگردن دنبال یه قفلی که هنوز معروف نشده و روی نرم افزارها به تعداد زیاد استفاده نشده :)
    خودتون زحمت یک نسخه ( بازم میگم نه نرم افزارتجاری ،یک CrackMe که با این قفل محافظت شده )را بکشید :))

در مورد قفل ها تنها موردیه که کوبیدن و انقاد نه تنها بد نیست ، بلکه خیلی هم خوب و به نفع طراح اصلی قفل هست.
    کما اینکه قفلها وقتی خوب و خوبتر میشن که بیشتر و بیشتر کرک میشن.
    پس طراحهای قفل نه تنها نباید ناراحت بشن ، باید تشکر و دستبوسی از آقایون کرکر هم بفرمایند :)
    البته یه وقته یه شرکت فقط فکر فروش و سود کردن خودش به قیمت بدبخت کردن برنامه نویسهایی که گول تبلیغات اون شرکته را خوردن ، خب معلومه ناراحت هم میشه :) ولی اگه قفل سازی واقعا به فکر کیفیت محصولش باشه جرات گذاشتن حداقل یک نسخه Demo را روی سایتش به خودش میده که من از خیلی شرکتهای صاحب ادعا همین جراتی ندیدم !!! و احتمالا طبق تجربه قبلی مطمئنیم که نخواهیم دید....

پیوست » برای tiny منشور سیمین ، مجیک (ره) توی شبگرد یک برنامه نوشته بود که از بیخ شل گارد این پروتکتور را حذف میکرد ( فکر کنم به درخواست چندتا برنامه نویس ، لینک دانلودش را حذف کرد ، ولی تا قبل از حذف خیلی ها دانلود کردند، فکر کنم روی هارد ملت موجود باشه )

پیوست2: خودم تا به این لحظه از عمر برنامه نویسیم یکبار هم قفل های سخت افزاری استفاده نکردم.
    پیوست3: نیما برو مو بکار :)))))
    آخرین ویرایش به وسیله joker : شنبه 20 تیر 1388 در 14:49 عصر

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

حرفات خیلی بچگونه و خنده دارن.
    خب هرکسی را با زبون خودش باید یه چیزی را بهش فهموند

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    خب هرکسی را با زبون خودش باید یه چیزی را بهش فهموند
    خوب شما خودتون میگین که اصلا
    ض تو عمرتون از قفل سخت افزاری استفاده نکردین . .. . . . من موندم که چجوری دارین رو این قفل ها بحث می کنین؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

این بحث مفید فکر کنم آخرش به ملکوت اعلا واصل خواهد شد.
    چون یواش یواش بوی کل کل میاد , دوست عزیز ؛ آقا سعید در این مورد که به حرف ها و صحبت های یک فرد بگید بچه گانه یا خنده دار اصلا" کار درستی نیست. اگر دلیلی دارید بیان کنید.
    اگر من جای شما بودم و واقعا" به قدرت قفل مورد علاقه خودم اطمینان داشتم یه کرک می از اون منتشر میکردم تا ایمانم قوی تر بشه حالا اگر شما هزار بارهم بگید که این قفل نشکسته چون مدرک عینی وجود نداره نمیشه قبول کرد , در مورد Tiny یا هر قفل دیگه کسی نمیگه که اینها نمیشکنه , صحبت اینه که اگر Tiny شکسته دلیلی برای نشکن بودن نوین یا قفل دیگه نمیشه و هر قفلی نقطه ضعف خودش رو داره و در نهایت میشکنه.
    بازم میگم بهتره اگر شما به قدرت نوین اطمینان دارید یه نمونه بذارید تا بررسی بشه.

سلام
    مثلا از طریق Sun Global Desktop یا حالا ابزارهای مشابه برای تحویل به مشتری استفاده میکنند. در اینصورت یک خط کد امنیتی هم لازم نیست بنوبسید! کسی هم عملا دستش به برنامه نمیرسه که بخواد بشکنه تا نشکنه !
    می شه یکی ازدوستان یه توضیحی راجب به قسمت پر رنگ شده بده . مثلا نحوه کار این ابزار ها چطوری هست که این قدر امنیت رو بالا می بره که نیازی به یک خط کد امینتی هم نداره ؟
    ممنون

نقل قول نوشته شده توسط saied7468 مشاهده تاپیک
    سلام

می شه یکی ازدوستان یه توضیحی راجب به قسمت پر رنگ شده بده . مثلا نحوه کار این ابزار ها چطوری هست که این قدر امنیت رو بالا می بره که نیازی به یک خط کد امینتی هم نداره ؟
    ممنون

عرض کردم خدمتتون. خود برنامه دست مشتری نیست . وقتی به چیزی دسترسی نداره چطور میخواد کرکش کنه؟!!!
    به این روش Remote Application Delivery گفته میشه .

من بجای شما کلمه راهنمایی که قبلا گفته بودم رو ویکی کردم واستون: . بخشیش همینجا : ( متاسفانه دیگه فرصت ترجمه کردنش رو ندارم!)
    Sun Secure Global Desktop (SGD) software provides secure access to both published applications and published desktops running on Microsoft Windows, Unix, mainframe and System i systems via a variety of clients ranging from fat PCs to thin clients such as Sun Rays.

The Desktop Client connects to the Secure Global Desktop Server via the Adaptive Internet Protocol (AIP). AIP is bandwidth and latency aware and can adjust compression and performance dynamically on links as diverse as a 56K modem or a 100Mb LAN.[2]
    Session Resumability and Mobility is a feature allowing remote access to desktop applications from essentially any Java-enabled browser in the world. This makes it possible to run applications in one's office, then go to another location such as a customer site or one's home and transfer your existing desktop session to a computer there.[3]

Applications accessed via SGD run in the centralised server room, meaning that all data is backed up and secured via the normal datacenter practices of the organization. There is a potential for increased performance and effiiciency, since the actual computation is performed on larger systems with more resources; centralisation also makes resources considerably easier to manage.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Sun_Secure_Global_Desktop

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Ray TeaM

سلام

خیلی از بچهای برنامه نویس از من سوال میکنند که برنامه داری و میخوایم حفاظت بشه از چه راهی استفاده کنیم ؟ چندتا نکته خدمتتون عرض کنم به عنوان کسی که چند سال از عمر خودش رو با بررسی و شکستن این قفل ها گذرونده :

1. تمام قفل های ایرانی تا الان که خدمتتون هستم شکسته شده...
    2. از قفلی استفاده کنید که جدید اومده باشه... (به خاطر اینکه آنالیزه قفل مدتی طول میکشه برای کرک)
    3. درباره این قفل ایرانی (Tiny) باید بگم که در کمتر از 10 دقیقه کرک میشه... (نمونه تو Ray -team هست اگه خواستید من خود Tiny رو که دانگل داره کرک کردم با آموزش میگذارم )
    4. به قفل رایگان هیچ وقت اعتماد نکنید...!
    HASP بسیار قوی تر از Tiny هست...
    موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

(نمونه تو Ray -team هست اگه خواستید من خود Tiny رو که دانگل داره کرک کردم با آموزش میگذارم )
    با سلام
    ممنون ولی فکر کنم این کار رو نکنید بهتر باشه چون مدیریت سایت شاکی میشه.
    چون بحث های مشابهی بودن که وقتی به ارائه روشهای کرک برای نرم افزارهای ایرانی ( تجاری و ایرانی ) ختم میشدن , مدیریت سایت بحث رو قفل میکردن.
    آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : سه شنبه 30 تیر 1388 در 16:28 عصر

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Ray TeaM

نمیدونم چرا اینجا اینطوری هست...

به جای اینکه استقبال بشه از کسی که ضعف قفل رو بیان میکنه با اون برخور میشه...

این رو بدونید که تا ضعفها بیان نشه هیچ پیشرفتی در کار نیست.

نقل قول نوشته شده توسط P0uy4 53z4r مشاهده تاپیک
    نمیدونم چرا اینجا اینطوری هست...

به جای اینکه استقبال بشه از کسی که ضعف قفل رو بیان میکنه با اون برخور میشه...

این رو بدونید که تا ضعفها بیان نشه هیچ پیشرفتی در کار نیست.
    ممکنه چون برنامه هایی که با اون قفل به بازار داده شدن به خطر بیفتن.من احتمال میدم که دلیلش این باشه ولی شاید هم دلیل دیگه داشته باشه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

در واقع خود من هم نمیدونم دلیلش چی هست ولی قبلا" هم داشتیم که در صورتی که روش قفل شکنی ارائه شده سریعا" تاپیک کان لم یکن شده !!
    ولی خوب شما همون طوری که گفتم میتونید اعلام کنید که چنین آموزشی موجوده و هرکسی میخواد به صورت خصوصی در اختیارش قرار بدید.

خوب حالا میشه بیشتر راجب HASP صحبت کنید
    ممنون

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Ray TeaM

برای اطلاعات بیشتر به سایت سازنده برید:

http://www.aladdin.com/hasp/default.aspx

در ضمن من گفتم این قفل بهتر از Tiny هست و تقریبا یکی از بهترین ها.

نقل قول نوشته شده توسط P0uy4 53z4r مشاهده تاپیک
    برای اطلاعات بیشتر به سایت سازنده برید:

http://www.aladdin.com/hasp/default.aspx

در ضمن من گفتم این قفل بهتر از Tiny هست و تقریبا یکی از بهترین ها.
    حتماً چون هیشکی اسم اینو هم نشنیده فکر کنم بگن که قفل خوبی نیست.
    ببخشین اگه از این استفاده کردین میشه بگین که چجوریه ؟
    و درمورد قیمتش تو بازار هم بگین؟ ممنون میشم.

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •