نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: چگونه می توان برنامه را با پوسته ویندوز وستا یا آفیس 2007 درست کرد

کاربر دائمی آواتار عقاب سیاه
    محل زندگی
    اصفهان

چگونه می توان برنامه را با پوسته ویندوز وستا یا آفیس 2007 درست کرد

من می خواهم برنامه ام شکل و شمایلش ملنند آفیس 2007 یا ویندوز وستا باشد
    لطفا راهنمایی کننید
    پیشاپیش از زحماتتان تشکر می کنم

نقل قول: چگونه می توان برنامه را با پوسته ویندوز وستا یا آفیس 2007 درست کرد

نقل قول نوشته شده توسط عقاب سیاه مشاهده تاپیک
    من می خواهم برنامه ام شکل و شمایلش ملنند آفیس 2007 یا ویندوز وستا باشد
    لطفا راهنمایی کننید
    پیشاپیش از زحماتتان تشکر می کنم
    دوست عزیز در این مورد بارها بحث شده ، برای این کار شما میتونید از کامپوننت های شرکت TMS استفاده کنید البته پولیه و باید اونا رو بخرید. البته اگه این کار براتون خیلی مهمه ارزش این رو داره که کامپوننت های این شرکت رو بخرید چون آخر گرافیک و تمه.
    این هم لینک سایته
    http://www.tmssoftware.com/site/
    یا حق

کاربر دائمی آواتار Batman
    محل زندگی
    ناكجاآباد

vclskin هم جالبه

دلفی 2009 از Theme ویستا روی ویستا پشتیبانی میکنه (البته دلفی 2007 هم همینطور)؛ یعنی اگر برنامه روی ویستا اجرا بشه، شکل و شمایل ویستا خواهد داشت، و میشه از کنترل ها و خصوصیات مخصوص ویستا در آن استفاده کرد.

همچنین دلفی 2009 خودش کامپوننت Ribbon (کامپوننتی که ظاهری مشابه کنترل های Office 2007 برای برنامه ایجاد میکنه) داره، و نیازی به نصب کامپوننت سایر شرکت ها نداره.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

دوست عزیز در این مورد بارها بحث شده ، برای این کار شما میتونید از کامپوننت های شرکت TMS استفاده کنید البته پولیه و باید اونا رو بخرید. البته اگه این کار براتون خیلی مهمه ارزش این رو داره که کامپوننت های این شرکت رو بخرید چون آخر گرافیک و تمه.
    یعنی کسی Register شدهی این کامپوننتها رو نداره که در اختیار دیگران بزاره . در کل تو ایران و میگم .

نمیدونم کسی دقت کردین یا نه بعضی از سیستم ها فونتها رو جالب زیبا تر نشون میدن . و بعضی ها مثل سیستم من خیلی بد . که فکر میکنم این به ویندوز برمیگرده . یادمه تو دابل آپ ایکس پی یه گزینه ای تو کنترل پنل بود که با انتخاتب اون شکل و شمایل فونتها رو خوشکل میکرد .
    یا دقت کردین ت نسخه های پایین افیس فونتها رو درست نشون نمیده .

راستش اصلا اینجوری حال نمیکنم .
    ADVGlowButton مربوط به شرکت Tms رو دانلود کردم . و اون این امکان رو داره که فونت رو در سه حالت نشون بده . اما بدبختی رجیستر نیست دیگه و اگر دلفی در حال اجرا نباشه قبل از ورود به برنامه دست ادم رو میشه که رجیستر نیست .
    آیای راهی هست که بشه نحوه نمایش فونتها رو درست کرد . (یعنی تو همه سیستم ها ) .

یادمه تو دابل آپ ایکس پی یه گزینه ای تو کنترل پنل بود که با انتخاتب اون شکل و شمایل فونتها رو خوشکل میکرد .
    Clear Type را فعال میکنه

اون این امکان رو داره که فونت رو در سه حالت نشون بده .
    این کار با استفاده از توابع +GDI انجام میشه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

Clear Type را فعال میکنه .
    چه طور میشه از این امکان تو سایر ویندوزها استفاده کرد . آیا نرم افزار جدایی هم وجو داره که بشه نصب کرد و که به عبارتی میشه زمان نصب برنامه اون رو نصب کرد و برنامه خوشکل میشه .
    این کار با استفاده از توابع +GDI انجام میشه.
    چه طور میتونم از این تابع که میگید استفاده کنم . یعنی برای کل برنامه ام ازش استافده کنم . آیا امکانش هست ؟

کاربر دائمی آواتار Batman
    محل زندگی
    ناكجاآباد

Wink نقل قول: چگونه می توان برنامه را با پوسته ویندوز وستا یا آفیس 2007 درست کرد

نقل قول نوشته شده توسط bmanfy مشاهده تاپیک
    چه طور میشه از این امکان تو سایر ویندوزها استفاده کرد . آیا نرم افزار جدایی هم وجو داره که بشه نصب کرد و که به عبارتی میشه زمان نصب برنامه اون رو نصب کرد و برنامه خوشکل میشه .
    نياز به نرم افزار يا برنامه خاصي نداره.
    روي دسكتاپ كليك راست و properties و سپس تب appearance و سپس اننتخاب كليد effect و در نهايت هم از combobox دومي گزينه clear type رو انتخاب كن.همين.
    موفق باشيد.

نياز به نرم افزار يا برنامه خاصي نداره.
    روي دسكتاپ كليك راست و properties و سپس تب appearance و سپس اننتخاب كليد effect و در نهايت هم از combobox دومي گزينه clear type رو انتخاب كن.همين.
    موفق باشيد.
    خیلی خیلی ممنون از لطفت . باورم نمیشه من سالهاست که به خاطر موضوع به این کوچکی دارم رنج میکشم . کمک بزرگی بود .
    کسی کدی داره که بشه با اون کد این گزینه رو تغغیر داد ؟
    یا آدرسی که تو رجیستری این تغییر ثبت میشه ؟

چهطور کامپوننت ADVGlowButton بدون تغییر این گزینه میتونه به صورت مستقل این تنظیمات رو روی خودش اعمال کنه ؟

چهطور کامپوننت ADVGlowButton بدون تغییر این گزینه میتونه به صورت مستقل این تنظیمات رو روی خودش اعمال کنه ؟
    گفتم، استفاده از توابع +GDI. درباره اش هم قبل توضیح دادم؛ جستجو کنید.

گفتم، استفاده از توابع +GDI. درباره اش هم قبل توضیح دادم؛ جستجو کنید.
    بله این رو که قبل فرمودید . منظورم این بود چه طوری . اما خوب فرمودید که قبلا توضیح دادین . چشم جستجو می کنم .
    ممنون .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •