نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: سوال در مورد SQL-SERVER

سوال در مورد SQL-SERVER

من می خواهم برنامه ای بنویسم که از بانک sql Server استفاده کند شنیدم که Enginy دارد که می توان به کمک آن این برنامه را بر روی هر سیستمی نصب کرد آیا مشکلاتی هم به وجود می آورد جهت تنظیم آن با برنامه کاربردی و آیا می شود بر روی هر ویندوزی نصب گردد آیا می شود راحت پشتیبان گیری کرد متشکر می شوم که تجربه هایتان را در اختیار من قرار دهید.
    VIP=Very Important Person

کاربر دائمی آواتار vadood
    محل زندگی
    تهران
    از چیزی که شما نوشتی بر می آد که SQL سرور قابلیت نصب برنامه شما را داشته باشه؛ اگه سوال اینه جواب مسلما خیر هست

اما من تصور می کنم منظور شما MSDE است، که می شه به همراه برنامه خودتون توزیعش کنید. توی BOL سری بزنید به بخش Distributing SQL Server with Applications

سلام خسته نباشید
    متاسفم ببخشید من بد نوشتم من می خواهم برنامه ای(Appliction)بنویسم مبتنی بر net. و می خواهم بر روی کامپیوتر های مختلف نصب شود :

1.آیا این امکان وجود دارد بدون نصب خود برنامه sql server 2000 برنامه من اجرا گردد و به بانک متصل شود؟
    2.آیا از لحاظ فارسی نوشتن فارسی به مشکلاتی بر می خورم در استفاده از بانک sql ؟
    3.ایا از لحاظ سورت فارسی به مشکلاتی بر می خورم یا خیر یا با استفاده از فونت tahoma مشکلی نخواهم داشت ؟
    4.و در نهایت ممکن است به چه مشکلاتی بر خورد کنم

دوست عزیزم،
    برای اینکه از Client مثل نرم افزار خودتون، به SQL Server کانکت بشین، نیازی ندارین SQL Server رو روی کلاینت هم نصب کنین. فقط کافیه ADO نصب شده باشه تا از طریق اون به SQL Server در هر کجای دنیا متصل بشین.
    در حال حاضر، تنها مشکل SQL Server با Sort فارسی اینه که یکی دو کاراکتر، بعد از حرف ی Sort میشن و غیر از این هیچ مشکل دیگه ای از لحاظ ورود اطلاعات و نگهداری آون نخواهید داشت.

خوب شما این مشکل را به چه صورت رفع می کنید.

شرکتهای نرم افزاری، عموما از این مشکل اغماض میکنند. ولی ظاهرا نرم افزارهایی هم در ایران برای رفع این اشکال تولید شده اند که من تا به حال از اونها استفاده نکردم و شرکتهایی هم که باهاشون در ارتباطم، ترجیح میدن SQL Server توسط این نرم افزارهای جانبی دستکاری نشه.
    به هر حال، دیر یا زود مایکروسافت Farsi Collation رو در SQL Server پشتیبانی میکنه..
    موفق باشید

تاپیک های مشابه

1. تفاوت Response.Redirect با Server.Transfer و Server.Execute
    نوشته شده توسط odiseh در بخش Classic ASP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 18 بهمن 1388, 20:13 عصر
  2. Link Server & Import Data In SQL Server 2000
    نوشته شده توسط A.Farzin در بخش SQL Server
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 01 دی 1386, 13:53 عصر
  3. طای HTTP/1.1 500 Server Error Server: Microsoft-IIS/5.1 Date...
    نوشته شده توسط nak303 در بخش PHP
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 25 بهمن 1384, 10:02 صبح
  4. پیغام خطا پس از نصبSQL Server 2000 روی Windows Server 2003
    نوشته شده توسط ravanfar در بخش SQL Server
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 03 دی 1383, 23:41 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید