نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: خطا در مورد oledbcommand

خطا در مورد oledbcommand

سلام
    من يه مشكلي با oledbcommand داشتم به اين صورت كه وقتي از كد زير استفاده ميكنم خطا ميده

cmd = New OleDbCommand("select lesson_name as 'نام درس',lesson_type as 'نوع درس' from choice inner join present on choice.p_code=present.p_code inner join lesson on lesson.lesson_code=present.lesson_code

مي دونم چون ازinner join استفاده ميكنم اگار طولاني ميشه كه خطا ميده اما نميدونم چيكار بايد كرد.
    اگه كسي ميدونه لطفاً راهنمايي كنه.

نقل قول: خطا در مورد oledbcommand

در ضمن من اون رو به اين شكل هم نوشتم ولي بازم اشكال پيش مياد

Dim cmd9 AsString
    cmd9 = "select lesson_name as 'نام درس',lesson_type as 'نوع درس' from lesson inner join present on lesson.lesson_code=present.lesson_code inner join choice on choice.p_code=present.p_code where stu_code='" & Me.TextBox1.Text & "' and ch_year='" & Me.TextBox8.Text & "' and ch_term='" & Me.TextBox9.Text & "'"
    Dim cmd2 AsNew OleDbCommand(cmd9, tolabcon)

انگار با زياد شدن طولش مشكل دار ميشه

نقل قول: خطا در مورد oledbcommand

من فهميدم كه مشكل از كجاست.بالاخره اين قدر گشتم تا فهميدم.نابرده رنج گنج ميسر نميشود. مشكل اينجا بود كه 2 تا اينرجوين داشتم و بايد پرانتز ميگذاشتم.اين طوري:

"select lesson_name as 'نام درس',lesson_type as 'نوع درس' from (lesson inner join present on lesson.lesson_code=present.lesson_code) inner join choice on choice.p_code=present.p_code where stu_code='" & Me.TextBox1.Text & "' and ch_year='" & Me.TextBox8.Text & "' and ch_term='" & Me.TextBox9.Text & "'"

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •