نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشکل بعد از آپلود سایت

کاربر جدید آواتار mohsen_t1
    محل زندگی
    همسایه ی امام رضا

مشکل بعد از آپلود سایت

من یه سایت نوشتم که دو تا بانک اطلاعاتی داره . یکی که ماله ایجاد کاربره و کنترل اونه که با امکانات آماده خود ویژوال استدیو ایجاد شده (aspnetdb.mdf) و دومی رو که خودم درست کردم.

بعد از آپلود به بانک اطلاعاتی گیر داد . که من کانکشن استرینگ بانکی رو که خودم نوشته بودم درست کردم . حالا این بانک aspnetdb.mdf رو چطوری کانکشن استرینگ درست کنم .
    الان صفحاتی که به بانک خودم وصل هست کامل نشون داده می شه . ولی صفحاتی که از بانک aspnetdb.mdf استفاده می کنه به کانکشن استرینگش گیر میده.
    از کمکتون منمون می شم.

محل زندگی
    همسایه ی امام رضا

Unhappy نقل قول: مشکل بعد از آپلود سایت

یکی کمک کنه.
    من این سایتو باید تا قبل عید تحویل می دادم .
    این بانک aspnetdb کانکشنی نداره یا من ندیدم . ویژوال خودش بهش وصل می شه . من چه طوری کانکشن استرینگ براش درست کنم رو سرور بهش وصل شه .

نقل قول: مشکل بعد از آپلود سایت

دوست من شما باید دیتابیستو از طریق SQL Server Management Studio اسکریپت بسازی و اون بفرستی روی هاستت یه راه دیگه واسه اپلود فایل دیتابیس کاربرانت اجرای فایل aspnet_regsql.exe میباشد شما می تونی هردو دیتابیستو توی یکی ذخیره کنی
    و نام کانکشن استرینگ پیش فرض LocalSqlServer است من توی پروژه هام کامل با اینا کار کردم الان وختم کمه توضیح بدم میتونی اونو یه نگاه بندازی
    موفق باشی
    سال نو هم مبارک

محل زندگی
    همسایه ی امام رضا

ممنون. یعنی جداول بانک دیگه رو بیارم داخل همین بانک و بعد کانکشن درست کنم و با یه بانک کار کنم.
    سال نو شما هم مبارک.
    آخرین ویرایش به وسیله mohsen_t1 : یک شنبه 02 فروردین 1388 در 11:40 صبح

نقل قول نوشته شده توسط Saber_Fatholahi مشاهده تاپیک
    دوست من شما باید دیتابیستو از طریق SQL Server Management Studio اسکریپت بسازی و اون بفرستی روی هاستت
    من اسكريپت ساختم وقتي مي خوام آپلود كنم اين خطا مي ده(از قسمت AddNwe Database با گذينه Restore)

Error: Add new database user failed: Password validation failed. The password does not meet Windows policy requirements because it is too short

نقل قول نوشته شده توسط Saber_Fatholahi مشاهده تاپیک
    و نام کانکشن استرینگ پیش فرض LocalSqlServer است
    اين هم كانكشن استرينگي كه تو Web.Config و پنل هاست اضافه كردم(البته نام بانك تغيير دادم به info چون به اسم aspnetdb قبول نمي كرد و مي گفت اين بانك هست)
    Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector  y|Info.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User

آيا اشكال از اين استرينگ هست ؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •