نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: صفحه بندی

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

Unhappy صفحه بندی

با سلام
    ببینید من یه جدول تو اوراکل دارم که حدود 6 میلیون رکورد توشه و ما توش یه ستونه یونیک داریم که سورت نمیشه و همچنین پی کی هم هست
    حالا فرض کنید که ما ا اطلاعات این جدول رو میخوایم توی دیتا گرید به صورت صفحه های صد رکوردی نمایش بدیم اما مشکل اینه که من نمی خوام(به دلایلی این کار مشکل داره و اینجا نمیشه توضیح داد) صفحه بندی وابسطه به اون فیلده باشه. همچنین من از روش اضافه کردن ستون مجازی به دیتا تیبل هم استفاده کردم اما اون بدتره چون حلقه ی فور بخواد شش میلیون دیتا رو رو اد کنه اصلا برنامه تو مد هنگ میره
    از دوستان میخوام که اگر روش دیگه ای برای صفحه بندی اطلاعات بلدن خواهشن به من کمک کنن (یا حداقل اشاره ای بکنن)
    با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول: صفحه بندی

سلام
    من یه بار عنوان یه مطلب رو توی این تالار دیدم که در مورد صفحه صفحه کردن دیتا گرید ویو بود اما هر چی گشتم پستی رو که به اون لینک داده بود پیدا نکردم! عنوانش چیزی مثل این بود: صفحه صفحه کردن کنترل daatagriid مثل توی وب.
    یه پست دیگه هم بود درمورد اینکه با تعدا رکورد های زیاد چی کار کنیم. شما هر کدوم که بیشتر مد نظرتونه سرچ کنید.
    ببخشید کاش می تونستم اطلاعات به درد خورد تری بهتون بدم!

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

Unhappy نقل قول: صفحه بندی

دوستان خواهش میکنم کمک کنید.یا حداقل به تالار اوراکل یه سری بزنید به نظر میرسه منزوی ترین قسمت سایت اونجاست.
    آیا هیچ روش دیگه ای برای اینکار وجود نداره؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •