صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 136

نام تاپیک: گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب - پنجشنبه(17 اردیبهشت) - ساعت 3(سه) بعد از ظهر

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z

نقل قول: گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب - پنجشنبه(17 اردیبهشت) - ساعت 3(سه) بعد ا

سلام

البته می دونم برای این کامنت خیلی دیره ولی به نظرم اگر روز جمعه بود بهتر بود. پیشنهادم اینه که یک قرار عمومی دیگه برای روز جمعه تنظیم بشه که سعادت ملاقات اون دسته از عزیزانی که نمی تونند در روز پنجشنبه حضور پیدا کنند از دست نره..
    امیدوارم به همه دوستان خوش بگذره..

نقل قول: گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب - پنجشنبه(17 اردیبهشت) - ساعت 3(سه) بعد ا

با سلام به همه دوستان
    چقدر خوشحالم که قرار امسال هم پابرجاست.
    امیدوارم بتونم بیام چون به خاطر کسالت یکی از عزیزانم بیمارستان هستم
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

به خاطر کسالت یکی از عزیزانم بیمارستان هستم
    آقا کیا، کم شما را زیارت می کنیم. انشاء الله در حال اون عزیز هم به حق محمد و آل محمد صلوات الله علیهم اجمعین بهبود حاصل بشه.

یا علی

پ.ن. بنده هم نتونستم در جمع دوستان حاضر بشم. انشاء الله همگی موفق باشند.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

گردهمایی برگزار شد،
    از دوستانی که تشریف آوردتد از طرف گروه مدیریت جامعه برنامه نویس کمال سپاسگزاری را دارم،
    جای دوستانی که سعادت دیدارشان نصیبمان نشد، سبز بود،
    عکس هایی هم گرفته شد که به زودی بر روی سایت قرار می گیرند،/
    I've just started tweeting!
    @Alireza_Maddah

کاربر دائمی آواتار piroozman
    محل زندگی
    تهران

با عرض سلام خدمت کلیه دوستان عزیز
    من اهل قم هستم و اتفاقا امروز(17/02/88) اومده بودم نمایشگاه و تا ساعت 4 هم اونجا بودم و . . .
    اما اصلا خبر نداشتم که قرار یک گردهمایی در نمایشگاه برگزار بشه. من خیلی دوست داشتم که دوستان و اساتید محترم را در این گردهمایی ببینم. ای کاش می شد ترتیبی اتخاذ می کردید که وقایع و اخبار مهم (مثلا همین برگزاری گردهمایی، انتشار مجله برنامه نویس و . . . ) از طریق نامه های الکترونیکی به اعضا اطلاع رسانی بشه. واقعا چرا نشه . . .
    ----------------------------------------------------------------------------
    عبارات باقاعده (Regular Expressions) در NET Framework.
    آخرین ویرایش به وسیله piroozman : پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388 در 22:37 عصر دلیل: ایجاد اشتراک

دیدار بسیار جالبی بود

سلام.
    نمیشه چنین اخبار هایی برای ایمیل اعضا ارسال شود ؟

نمیشه چنین اخبار هایی برای ایمیل اعضا ارسال شود ؟
    سیستمی برای این کار آماده شده که انشاء الله در رویدادهای بعدی از آن استفاده خواهد شد.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار Ali_Fallah
    محل زندگی
    همین نزدیکی ها

با سلام
    ديروز 5شنبه 17 ارديبهشت ماه يك روز بياد ماندني براي من بود
    ديدن اساتيد محترم برنامه نويس، آقايان كرامتي ، آقاي مداح ، آقاي قرباني و كاربر محترم با نام كاربري قيصر و...
    خيلي هم دوست داشتم كه آقاي كشاورز را از نزديك ملاقات كنم
    انشاء ا... كه اين گردهم آيي به شكل مناسبتري ادامه پيدا كند

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

عکس دسته جمعی:

خوب بهتره هر کسی اسمشو بگذاره تا با هم بیشتر آشنا بشیم :
    خودم : ردیف بالا ، دست راست آقای کرامتی.

کاربر دائمی آواتار Ali_Fallah
    محل زندگی
    همین نزدیکی ها

معرفي

خب من هم خودم رو معرفي ميكنم

آخرین ویرایش به وسیله Ali_Fallah : دوشنبه 21 اردیبهشت 1388 در 22:44 عصر

سلام
    منم خیلی دوست داشتم که در جمع دوستان باشم ولی این افتخار نصیب من نشد
    اما فکر کنم خیلی دیگه از بچه ها هم مثل من بودن و یا دیر مطلع شدن و یا هنوز هم بی خیرن !
    من چون معمولا در 2 یا 3 بخش خاص سایت سر میزنم کمتر بخش اعلانات رو نگاه می کنم ....
    من هم پیشنهاد می کنم که این جور اعلانات رو در کنار تبلیغات برگزاری کلاسها در بالای تمام صفحات بزارید
    یا به قول دوستان Email بفرستید ...

با تشکر از مدیریت سایت آقای کرامتی عزیز
    خواستن ، توانتستن است !!!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    corniche street

من خیلی دیر رسیدم.این همه راه اومدم اخرشم این شد.

مدت زیادی بود که گرفتاری های شخصی واقعا اجازه نمی داد مثل سابق در خدمت دوستان باشم اما وقتی خبر نمایشگاه رو شنیدم مطمئن بودم که مجددا همه تو نمایشگاه جمع می شن. خوب وقتی به سایت سر زدم دیدم که بله همچنان مثل گذشته و یا حتی با شور بیشتری این گردهمایی برگزار شده. واقعا خوشحال شدم که بعد از فکر کنم حدود 7 سال همچنان سایت بهتر از همیشه داره ادامه می ده که این رو مدیون مدیریت سایت می دونم و بر خودم دیدم که تشکری حتی ناچیز از همه کسانی که برای سر پا نگه داشتن سایت زحمت می کشن، داشته باشم.
    دوستان تقریبا همه جدید هستند. بهرحال خیلی خیلی از دیدن حاج مهدی، مسعود و علیرضا رو که می دونم این چند وقت اخیر خیلی زحمت کشیده، خوشحال شدم. امیدوارم موفق باشید
    هر که بر مرکب باطل نشیند ، در سراى پیشمانى فرودش مى‏آورند

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

به به! عجب بكگراندي!
    در كل معذرت ميخوام ولي چرا اينقدر بهم ريخته عكس گرفتيد؟ حداقل يه طوري عكس مي گرفتيد كه معلوم بشه تو نمايشگاه هستيد! اين طور فكر كردم كه رفتيد ديدن آثار باستاني!

اي كاش منهم اونجا بودم!
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

اگه یکی از دوستان زحمت بکشه با فتو شاپ بکگراند عکس رو عوض کنه خیلی عالی میشه

کاربر دائمی آواتار مهدی قربانی
    محل زندگی
    تهران

سلام
    برای من هم سعادتی بود که افتخار حضور در جمع دوستان برنامه نویس رو پیدا کردم و امیدوارم این دیدارها کماکان ادامه داشته باشه .

دوستان تقریبا همه جدید هستند. بهرحال خیلی خیلی از دیدن حاج مهدی، مسعود و علیرضا رو که می دونم این چند وقت اخیر خیلی زحمت کشیده، خوشحال شدم. امیدوارم موفق باشید
    هاشم جان، امیدوارم که باز هم مثل سابق بتوانیم همکاری خوذ را در سایت با یکدیگر داشته باشیم، به هر حال از پستی که ارسال کردی، به نوبه ی خود خوشحال شدم و از لطفت هم سپاسگزارم،/
    I've just started tweeting!
    @Alireza_Maddah

کاربر دائمی آواتار محمدامین شریفی
    محل زندگی
    تهران - شیراز

Smile نقل قول: گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب - پنجشنبه(17 اردیبهشت) - ساعت 3(سه) بعد ا

جناب DelphiAssistant میشود روی عکستان،نام دوستان را بنویسید.من فقط 5 نفر از دوستان را می شناسم.در کل انتشاراتwiley حضور پرشوری در بخش نشر خارجی داشت.و در آخر هم نفهمیدیم که انتشارات apress و dummies و wrox چه سر و سری با این wiley دارند که همشون در جلد اول نوشتن wiley press،واقعا دیگه کمیته ضد انحصار طلبی داره کوتاهی میکنه!.(بازم Microsoft press جوان مرد!)من با دوست خوبم آقا حسین کتاب electronic project for dummies را پسندیدم و حالا مشغول دانلود آن هستیم.

من چون معمولا در 2 یا 3 بخش خاص سایت سر میزنم کمتر بخش اعلانات رو نگاه می کنم ....
    تاپیک مربوط به نمایشگاه بصورت اطلاعیه در بالای همه بخش ها قرار گرفته بود.

فکر کنم 12-11 نفر از دوستانی که در سال های پیش هم شرکت می کردند، حاضر شدند. مابقی دوستان به نظرم جدید می رسند. کلا استقبال خوب بود.

علیرضا مداح که هر سال داره بیشتر آب میشه! مسعود غیبی هم نمیدونم چه رژیمی گرفته که داره تبدیل میشه به پوست و استخون. مهدی عسگری هم که همون یک مقدار پوست و استخونی که داشت رو هم داره از دست میده!
    شماها چرا از حاجی الگو برداری نمی کنید؟!!

حاجی، فکر کنم با این سیری که این دوستان دارند طی می کنند، نیاز به یک کلاس افزایش وزن داشته باشند، و گرنه سال دیگه حداقل مهدی عسگری و علیرضا مداح تقریبا اسکلت خالص میشند!

در هر حال، امیدوارم به دوستان خوش گذشته باشه.

موفق باشید

بیانیه :
    "جناب آقای کشاورز، عدم حضور جنابعالی در این گردهمایی و عدم اطلاع عموم از وضعیت فیزیکی کنونی شما جای هرگونه پاسخی را می بندد. امید است به زودی زود برادران ستون پنجم استخدامی سایت، تحلیل کاملی از حال و احوال شما برای مدیران ارسال نمایند. باشد که مورد بررسی قرار گیرید!" ;) :-"

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران

با سلام خدمت همه دوستان

از اینکه توفیق زیارت دوستان از نزدیک به من دست نداد متاسفم

از باب اطلاع رسانی به حقیر چه کتابهای مناسبی در نمایشگاه بود؟

VIP آواتار raravaice
    محل زندگی
    Tehran

ضمن اینکه خدا به بنده رحم کرد که تونستم جناب M-Gheibi رو با شناختی که از عکسهای قدیم ایشون داشتم بشناسم و ایشون غیب نشدن! ;)
    من هم به نوبه خود خوشحالم که تونستم لحظاتی هر چند کوتاه رو در جمع دوستان و اساتید سپری کنم و امیدوارم مدت کوتاه حضور بنده حمل بر جسارت تعبیر نشده باشه.

با آرزوی موفقیت برای تمام عزیزان زحمت کش.

کاربر دائمی آواتار newgoldenman
    محل زندگی
    همشهري حضرت معصومه (س)

سلام به همگی
    متاسفانه بنده هم مثل خیلی های دیگه نتونستم بیام.
    از دیروز عصر رفته بودم یكمی اونطرفتر از قزوین، كه امروز صبح كنكور بدم. جاتون خالی!!
    البته پریشب با آقای مداح هم هم صحبت میكردیم به ایشون هم گفتم. به هر حال خیلی دلم میخواست منم باشم. امیدوارم كه بهتون خوش گذشته باشه. ایشالا سال آینده.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    کاشان

ای کاش من هم بودم .
    وقتی به عکسی که آقای delphiassisstant در پست 90 گذاشتن نگاه کردم ، یاد عکس های تیمی شرکت های بزرگ خارجی افتادم .
    الحق ظاهر بچه ها شبیه بر و بچ گوگل و مایکروسافته !!!
    راستی ماشاالله بچه های پر و پیمونم زیاد داریم { در جواب گزارش افراد رژیم گرفته }

یه چیز دیگه . اگه اشتباه نکنم آقای DelphiAssisstant در مرکز تصویر با پیرهن مشکی هستند . فقط می خواستم بگم خیلی خوش عکسن و با این تیپ مامور مخفی خیلی شبیه مامورین ماتریکس هستن !!!

به هر حال خیلی دوست دارم سال دیگه بیامو پرو بالمو به اساتید بزنم شاید یه فرجی شد ما هم استاد شدیم .

با آرزوی موفقیت همه برنامه نویسای ایران

VIP آواتار Sajjad.Aghapour
    محل زندگی
    اهل کاشانم .. روزگارم بد نیست

خیلی خوب بود .جای همگیتون خالی.با بعضی از چهره ها آشنا شدم که واقعا به هیچ عنوان نمی خواستم این افتخار رو از دست بدم(چون من خودم پا شدم اومدم و بچه های داشگاه رو پیچوندم).
    به هر حال.همه میگن من تابلوام.ولی من از راست ،دومین نفر ردیف نشسته ها هستم (آره دیگه.همون پیراهن نارنجیه) و مخلص همه برو بچه های برنامه نویس ......
    Close your eyes, take a deep breath, click your heels three times, and say, "There's no better thing than Inversion of Control and Dependency Injection, generic specialization, the decorator pattern, chains of responsibilities, and extensible software."

کاربر تازه وارد آواتار miladnoori67
    محل زندگی
    تهران

من ساعت 3:10 اونجا بودم اما کسی رو ندیدم و بعد از 5 دقیقه ایستادن گفتم برم تو یه دوری بزنم . و دیگه وقتی رفتم تو اصلا یادم رفت قرارو. من یه پیشنهاد دارم اگر امکان داره یه گردهمایی دیگه وسط هفته بزارید برای اعضایی که نتونستن بیان. چه اشکالی داره؟ این کار که واسه سایت هزینه ای در بر نداره. لطفا جواب بدید.

من موقع همایش داخل نمایشگاه بودم ولی نمیدونستم دوستان کجا جمع میشن. هر چی سعی کردم یه جایی تو محوطه برای کاننکت شدن به اینترنت پیدا کنم نشد. گویا نمایشگاه پوشش وایرلس هم نداره.
    انشاالله سال آینده ...

سلام؛
    بقیه عکس ها چی شد؟خیلی عکس گرفته بودیم!

با سلام به همه.
    از عکسای دوستان معلومه همه جوونن....... ای بابا منه پیرمدو بگو کجا اومدم

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    آقا کیا، کم شما را زیارت می کنیم. انشاء الله در حال اون عزیز هم به حق محمد و آل محمد صلوات الله علیهم اجمعین بهبود حاصل بشه.

یا علی

پ.ن. بنده هم نتونستم در جمع دوستان حاضر بشم. انشاء الله همگی موفق باشند.
    حاج علی عزیزم امیدوارم شما و دوستان و خانواده های محترم همواره در پناه خداوند منان سالم و تندرست و کامروا باشید
    انشاءالله یه مقدار گرفتاریهای پیش اومده کمتر بشه در خدمت و دست بوسی اساتید هستم
    آخرین ویرایش به وسیله kia1349 : شنبه 19 اردیبهشت 1388 در 13:51 عصر
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

من که دومین بارم بود در همچین گردهمایی هایی شرکت می کردم (قبلیش الکامپ 87 بود)
    بچه ها کمتر بودن نسبت به اون موقع و زیاد برای من جالب نشد (فرصت نشد با اکثر بچه ها آشنا بشم)
    یه سری دوستان رو قبلا دیده بودم: آقای مداح ، obalitjoon ، h.jaza ، whitehat و. ...
    یه سری هم جدید بودن: آقای غیبی ، خانم زمانی ، آقای برمودا ، آقای خارایی ، آقای صادقیان و ....

(اگه بخوام جایزۀ "بیشترین تفاوت بین آواتار و چهرۀ واقعی" رو به یه کاربر بدیم ، اون m.hamidreza ست . )
    پ ن: حالا نه که خیلی خودم شبیهم به آواتارم
    We work in the dark, we do what we can, we give what we have.
    Our doubt is our passion and our passion is our task.
    The rest is the madness of art

نقل قول نوشته شده توسط Delphi-7 مشاهده تاپیک
    با سلام به همه.
    از عکسای دوستان معلومه همه جوونن....... ای بابا منه پیرمدو بگو کجا اومدم
    منم بار اولم بود که می اومدم و فکر نمیکردم که اعضای سایت اینقدر جوون باشن . بیشتر از همه با دیدن آقای مداح خیلی جا خوردم . آخه آدم همیشه از روی آویتور یک نفر قیافشو تصور می کنه منم فکر می کردم ایشون باید همسن بیل گیتس باشن.

کاربر تازه وارد آواتار gheysar14
    محل زندگی
    همه جا زیر سایه خدا !!

من هم از آشنایی بادوستان گرامی- آقایان کرامتی، فلاح، قربانی، فتح الهی و خانم یزدانی و ... خیلی خوشحال شدم امیدوارم شاهد حضور بیشتر خانم ها در دیدارهای بعدی باشیم

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    كشور فرشته گانِ اروپا سوئد

Smile نقل قول: گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب - پنجشنبه(17 اردیبهشت) - ساعت 3(سه) بعد ا

سلام و عرضه ادب,

ای کاش من هم ایران بودم و تو این جامع گرم و صمیمی شرکت میکردم, انشاالله بطلبه سال دیگه .

اما درمورد جناب مداح باید یه نکته رو بگم چون دیدم اکثر دوستان جا خوردن با دیدن عکس ایشون یا چهره, ماشالله ایشون شاید سن کمی داشته باشن , اما بقول یکی از دوستان که فکر میکردن جناب مداح هم سن بیل گیتس هست باید بگم سن ایشون در اون حد نیست خوشبختانه اما اطلاعات ایشون خیلی زیاده ,و برای من افتخار دوستی با ایشون و خدارو شکر این سایت برای این موافق هست که صاحبان و مدیران جوان , شاداب و کار کشته و از همه مهمتر با سطح علمی بالا . سر دوستان رو درد نمیارم امید ورم این سایت مثل همیشه و هروز شاهد پیشرفت‌های علمی و فرهنگیش باشیم .

و در اخر مثل همیشه اگه تکست یا لغاتی اشتباه لپی داره شرمنده چون سایت ترجمه به فارسی میکنه من نمیتونم فارسی بنویسم

کاربر جدید آواتار doodaa
    محل زندگی
    ایران یه روستائی به نام نظرقلی

سلام به همه ی اساتید
    منم خیلی خوشحال شدم که تونستم تو این جمع حضور داشته باشم دیدن بچه ها باعث افزایش انگیزه ام شد امیدوارم که خدا کمک کنه تا برنامه نویسی من بهتر از همه بچه های این سایت بشه.!
    آمین...!

متاسفانه نتونستم بیام و دوستان رو ببینم، انگار استقبال کمتر از الکامپ بوده است

احتمالا دوشنبه بتونم بیام از دوستان اگر کسی دوشنبه میاد پیام خصوصی بده تا بتونیم همدیگر رو ببینیم
    (در کار جدید فقط من برنامه نویسم و بقیه الکترونیک و برق هستند، مردم از بس برنامه نویس ندیدم)
    آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
    آن لحظه،
    لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .

برنولی

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •