نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: خواندن فایل rss

کاربر دائمی
    محل زندگی
    كرج

خواندن فایل rss

من با استفاده از simplexml_load_file یک فایل rss1 رو باز می کنم اما تگ هایی که به شکل <dc:date> هست رو نمیتونم مقدارشون رو بخونم و ارور میده همچنین میخواستم بدونم که مقدار خاصیت ها رو چه شکلی میشه خوند مثلا توی تگ <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?> چطور میشه مقدار version رو خوند ؟

ممنون میشم اگه دوستان جواب بدن

نقل قول: خواندن فایل rss

برای سوال اول شاید این مفید باشه: SimpleXMLElement::getNamespaces یا این: SimpleXMLElement::getDocNamespaces

کاربر دائمی
    محل زندگی
    كرج

این ها رو دیده بودم اما چیزی متوجه نشدم . لطفا اگه میشه یک مثال واضح بزنید
    ممنون

احتمالا با xpath میشه. نمونه: http://www.dimuthu.org/blog/2008/09/...-in-simplexml/

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    شهریار

Question نقل قول: خواندن فایل rss

با تشکر از سوال خوبتون.
    منم یه سوال داشتم در زمینه rss. بعضی سایت ها rss feed دارن . که با کلیک بر روی اون یه صفحه ای باز میشه که لینک جدید ترین مقالات توشه. مثلا یه نمونه از لینک های rss feed برای سیستم جوملا این شکلیه: index.php/articles?format=feed&type=atom
    حالا سوال اینه که با این لینک چطور میشه بع فایل xml مربوط به آر اس اس دسترسی پیدا کرد.
    این کار رو خیلی از سایت ها انجام میدن. ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

نقل قول نوشته شده توسط mojtaba00 مشاهده تاپیک
    حالا سوال اینه که با این لینک چطور میشه بع فایل xml مربوط به آر اس اس دسترسی پیدا کرد.
    سلام
    اگر سوالتون رو درست متوجه شده باشم، شما میخواید از روی URL به کدهای XML دسترسی پیدا کنید؟ درسته؟
    اگه اینطوره، کافیه با این URLها مثل یه فایل External برخورد کنید یعنی انگار میخواید محتویات این فایل رو توی اسکریپتتون نمایش بدید: domain.com/files/somefile.txt
    فرقی نمی کنه چون اون URL هم خروجی متنی میده.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •