نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: ایجاد فایل exe

ایجاد فایل exe

سلام می خواستم بدونم چه طور می تونم یه فایل exe از پروژه بسازم طوری که دیگه احتیاج به نصب برنامه نباشه و فقط با استفاده از فایل exe که از پروژه ساختم برنامه اجرا بشه
    با تشکر از همه دوستان

نقل قول: ایجاد فایل exe

سلام

دوست عزیز تمام فایل های exe که در ویژوال استودیو میسازی این قابلیت رو دارن. فقط تنها مورد اینه که رو سیستم دات نت فریم وورک حتماً باید نصب باشه
    اگه میخوای دات نت فریم به برنامه ات الحاق بشه برنامه هایی هستن که اینکارو می کنن مثل Xenocode

موفق باشی

ممنون از راهنمایی شما من برنامه ای دارم که چند تا فایل ریپورت هم داره و کتربرا باید از اینترنت اونو داناود کنن نمی خوام فریم ورک بهش اضافه بشه کاربر می تونه جداگانه اونارو یکبار دانلود کنه ولی به خاطر اینکه کاربر باید هر چند روز یکبار ورژن جدید برنامه رو دانلود کنه اگه حجم برنامه زیاد باشه خوب ایراد می گیرن
    حالا این برنامه این قابلیت رو داره که فایل های ریپورت هم به برنامه اضافه کنه و یه فایل اجرایی به ما بده بدون اینکه نیاز باشه فریم ورک رو به فایل اجرایی اضافه کنه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

فکر نمیکنم
    فایل های گزارش باید حتما در کنار فایل اجرایی باشه
    حداقل من تا حالا همچین چیزی ندیدم

کاربر جدید
    محل زندگی
    ملک خدا

بهترین راه حل اینه که از کریستال ریپورت دات نت استفاده نکنی ...
    من شخصا علاقه ای به کریستال ریپورت ندارم و ترجیح می دهم از PrintDocument استفاده کنم سخته اما کنترل تمام صفحه و همه چیز در دست شما است و در ضمن نیازی هم به همراه بودن ریپورت با exe برنامه نیست ......... و نکته مهمتر اینکه سرعت بالای اجرا و چاپ ریپورت های مججد از خوصوصیات مهم این شیوه است

ولی فکر کنم بشه تو دلفی دیدم همچین کاری می کنن ف یه برنامه دلفی دیدم که کلی فایل ریچورت داره اما کل برنامه یه فایل اجرایی و هیچ فایل ریپورتی هم کنارش نیست حالا تو خود دلفی همچین امکاناتی داره نمی دونم

سلام دوستان من با برنامه Xenocode فایل exe برنامه رو ساختم جالب اینه بر خلاف اونچیزی که دوستمون گفت فایل های ریپورت هم خودش می شناسه و همراه پروژه می کنه
    بازم از کمک همگی دوستان ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •