نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: طول كشيدن اجراي queryها در برنامه

طول كشيدن اجراي queryها در برنامه

با سلام به همه دوستان
    من توي يكي از فزمهاي برنامه ام queryهاي سنگيني دارم كه اجراي اونها گاهي 30ثانيه يا بيشتر طول ميكشه. آيا راهي هست كه اجراي يك query زمان كمتري مصرف كنه آخه اينجوري كاربر حوصله اش سر ميره و برنامه هم الان خيلي زشت و كند اجرا ميشه
    با تشكر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Thumbs up نقل قول: طول كشيدن اجراي queryها در برنامه

ًQuery رو در Store Procedure بنویس نه توی برنامت .

موفق باشی، بای بای

نقل قول: طول كشيدن اجراي queryها در برنامه

توي sql هم اجراش طول ميكشه. من يك راه حل بسيار تخصصي تر مي خوام ممنون از توجهتون

ما هم توی قسمت گزارش ساز برنامه به این مشکل برخوردیم البته زمان خیلی بیشتری صرف اجرای Query میشد که فعلا با MultiThered یه کارایی تونستیم بکنیم

نقل قول نوشته شده توسط davoodrm666_666 مشاهده تاپیک
    فعلا با MultiThered یه کارایی تونستیم بکنیم
    تصوري كه من از threed دارم (درست يا غلط) اينه كه كدهايي كه ميخواهيم بطور موازي توي برنامه اجرا بشه رو توي يك threde بنويسيم بطوري كه در حين اجراي اين كدها كاربر بتونه با برنامه تعامل داشته باشه. ولي گمان ميكنم threde توي سرعت اجرا تأثيري نداشته باشه.

مشكل من اينه كه اصلا قرار نيست تا اتمام اجراي دستورات كاربر با برنامه كار كنه و فقط بايد بشينه و منتظر باشه......
    اگه راهي هست كه اجراي queryهاي سنگين توي برنامه سريعتر صورت بگيره بفرمائيد لطفا

نقل قول نوشته شده توسط sanaz e مشاهده تاپیک
    تصوري كه من از threed دارم (درست يا غلط) اينه كه كدهايي كه ميخواهيم بطور موازي توي برنامه اجرا بشه رو توي يك threde بنويسيم بطوري كه در حين اجراي اين كدها كاربر بتونه با برنامه تعامل داشته باشه. ولي گمان ميكنم threde توي سرعت اجرا تأثيري نداشته باشه.

مشكل من اينه كه اصلا قرار نيست تا اتمام اجراي دستورات كاربر با برنامه كار كنه و فقط بايد بشينه و منتظر باشه......
    اگه راهي هست كه اجراي queryهاي سنگين توي برنامه سريعتر صورت بگيره بفرمائيد لطفا
    بله دقیقا همین طوره که شما میگید ما به دلیل زمان بسیار بالای واکشی (بین 3 تا 15 دقیقه) مجبوریم از این روش برای جلوگیری از هنگ کردن برنامه استفاده کنیم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •