نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مقایسه دو source code بدون استفاده از source control

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

مقایسه دو source code بدون استفاده از source control

من دو پروِژه در حال حاضر دارم که نسخه های مختلفی از یک پروژه هستند و می خوام اختلاف این دو نسخه رو به دست بیارم. از هیچ ابزار source controlیی هم برای این نسخه ها استفاده نکردم.
    حالا چطور می تونم اختلافات این دو source code رو به دست بیارم؟؟
    لطفا راه حلی ارائه بدید که وابسته به زبان نباشه( برای C#‎ و VB.Net تفاوتی نداشته باشه)

مرسی

نقل قول: مقایسه دو source code بدون استفاده از source control

سلام

ابزارهای زیادی برای گرفتن DIFF بین دو فایل موجود است مثلا من از نرم افزار GetDiff برای این کار استفاده میکنم. نرم افزار دیگری که من از آن استفاده کردم WinMerge-2.12.2-Setup.exe بوده است که میتونید از روی اینترنت دانلود کنید.

نقل قول: مقایسه دو source code بدون استفاده از source control

نقل قول نوشته شده توسط naeeme مشاهده تاپیک
    من دو پروِژه در حال حاضر دارم که نسخه های مختلفی از یک پروژه هستند و می خوام اختلاف این دو نسخه رو به دست بیارم. از هیچ ابزار source controlیی هم برای این نسخه ها استفاده نکردم.
    حالا چطور می تونم اختلافات این دو source code رو به دست بیارم؟؟
    لطفا راه حلی ارائه بدید که وابسته به زبان نباشه( برای C#‎ و VB.Net تفاوتی نداشته باشه)

مرسی

سلام.
    اگر Visual Studio رو روی دستگاهتون نصب کردید، گزینه زیر رو انتخاب کنید:

Start > Microsoft Visual Studio 2005 > Visual Studio Tools > Visual Studio 2005 Command Prompt

سپس در Command Prompt بنویسید windiff و کلید Enter رو بزنید. بدین ترتیب نرم افزار WinDiff که وظیفه اش مقایسه فایلها و دایرکتوریها با هم دیگه هستش، باز میشه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •