نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشگل در اجرای برنامه در کامپبوتر های مختلف

مشگل در اجرای برنامه در کامپبوتر های مختلف

سلام به همه ی دوستان

من یه برنامه در یک کامپیوتر با مشخصات گرافیکی زیر نوشتم:

1-کارت گرافیکی Gforce 8600

2- مانیتور wide,15

و در resolution : 1280 by 800 pixels

حالا من این برامه رو رو کامپیوتر مشتری اجرا می کنم فرم هایی که یه صورت maximum هستن

به صورت کامل نمایش داده نمی شن .و عکس هایی هم که برای back ground فرم ها

گذاشتم هم به یه رنگ دیگه در اومدن .خلاصه این که همه چیز به هم ریخته.

البته باید بگم که مانیتور مشتری wide نیست و کارت گرافیکیش هم پایینتره .

چطور باید این مشگل رو حل کنم ؟

کاربر دائمی آواتار Unknownlive
    محل زندگی
    زیر آسمون شهر

نقل قول: مشگل در اجرای برنامه در کامپبوتر های مختلف

شما در خاطصیت Properties فرم می توانید با مقدار دهی Maximumsize مشخص کنید که حداکثر سایز چه قدر باشه خوب مسلما وقتی رزولیشن شما بالاتره و شما برای رزولیشن های بالا طراحی کردید و قتی رو پایین تر می ره یا باید برید و رزولیشن سیستم مشتری را تنظیم کنید یا با دستوری که نوشتم محدوده حداکثر شدن را بگید یا مثلا مشخصات رزولیشن را بر گردونید و با شرط ان را تنظیم کنید که بدترین راه چون پردازنده الکی اتلاف می شده در خصوص رنگ ها هم فکر کنم شما از رنگ های زیبا تب Web استفاده کردید باید عرض کنم که اونا رنگ ثابتی نیستند و ممکنه رو سیستم دیگه یه جور دیگه باشه چون مثلا یه دلیلش اینه که تعریف نشده و یا عمق رنگ گرافیکی پایین تره

نقل قول نوشته شده توسط Unknownlive مشاهده تاپیک
    شما در خاطصیت Properties فرم می توانید با مقدار دهی Maximumsize مشخص کنید که حداکثر سایز چه قدر باشه خوب مسلما وقتی رزولیشن شما بالاتره و شما برای رزولیشن های بالا طراحی کردید و قتی رو پایین تر می ره یا باید برید و رزولیشن سیستم مشتری را تنظیم کنید یا با دستوری که نوشتم محدوده حداکثر شدن را بگید یا مثلا مشخصات رزولیشن را بر گردونید و با شرط ان را تنظیم کنید که بدترین راه چون پردازنده الکی اتلاف می شده در خصوص رنگ ها هم فکر کنم شما از رنگ های زیبا تب Web استفاده کردید باید عرض کنم که اونا رنگ ثابتی نیستند و ممکنه رو سیستم دیگه یه جور دیگه باشه چون مثلا یه دلیلش اینه که تعریف نشده و یا عمق رنگ گرافیکی پایین تره

خوب این یه مشگل در کار برنامه نویسی به حساب می یاد . خوب ممکنه یکی بخواد یه برنامه

بنویسه و در تعداد زیاد به فروش بذاره خوب در این حالت که نمی تونه بره و تک تک resolution

همه سیستم ها رو دستکاری کنه.

در ضمن فرم هایی که در برنامه من به حالت maximum هستن اصلا نصف قسمت فرم

در کامپیوتر مقصد قابل دسترسی نیست حداقل اگه یه scroll پیدا می شد که بشه با اون

به اجزای مختلف دسترسی داشت می شد یه کاری کرد

در ضمن من رو فرم هام از split container استفاده کردم که مشگل محو شدن قسمتی از

فرم در قسمت panel1 رخ می ده که در اصل قسمت عمده فرم رو هم تشکیل میده.

من یه عکس از حالت اصلی و حالت محو شده گذاشتم .
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار fa_te64
    محل زندگی
    مشهد-تهران

فک کنم اگه با خاصیتهای فرم جداکننده مثل lock یا dock... رو تغییر بدین مشکلتون حل شه.مشکل من رو که با جداکننده حل کرد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •