نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: کدام برنامه بهتر است؟

کاربر دائمی آواتار بیتافرهی
    محل زندگی
    Tehran

Question کدام برنامه بهتر است؟

سلام
    من الان دارم با visual studio برنامه ای تحت وب برای پروژه ام مینویسم.اما مشکلم با طراحیش است ،چون تا حالا طراحی وب انجام ندادم.
    دوستان برای طراحی چه برنامه ای را پیشنهاد میدند؟از هر کس می پرسم ،یه برنامه ای را پیشنهاد میده.
    front page,expression web,DreamWeaver , یا حتی استفاده از خود Visual studio
    کدوم بهتره؟(با توجه به این که من میخوام کدی که اینها تولید میکنند را داخل VS بیارم)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    شهریار

نقل قول: کدام برنامه بهتر است؟

بهترین واسه طراحی همون vs هستش. امکاناتی که داره تو هیچ ادیتوری پیدا نمی شه.
    موفق باشید.

نظر منرو بخوای فقط dw

اگر از Visual Studio استفاده می کنید یعنی اینکه در چهارچوب مایکروسافت برنامه تولید می کنید. برای این منظور توصیه شرکت مایکروسافت Microsoft Expression Web است که علاوه بر هماهنگی کامل با پلت فرم این شرکت (مانند ASP.NET ) دارای قابلیت های فراوانی برای طراحی صفحات وب است.

نقل قول نوشته شده توسط بیتافرهی مشاهده تاپیک
    سلام
    من الان دارم با visual studio برنامه ای تحت وب برای پروژه ام مینویسم.اما مشکلم با طراحیش است ،چون تا حالا طراحی وب انجام ندادم.
    دوستان برای طراحی چه برنامه ای را پیشنهاد میدند؟از هر کس می پرسم ،یه برنامه ای را پیشنهاد میده.
    front page,expression web,DreamWeaver , یا حتی استفاده از خود Visual studio
    کدوم بهتره؟(با توجه به این که من میخوام کدی که اینها تولید میکنند را داخل VS بیارم)
    من frontpage رو پیشنهاد میکنم!
    این expression web واسه ماها که با frontpage کار کردیم کابوسه! لعنتی اصلا نمیشه دوخط کد نوشت توش هی پیشبینی میکنه و دوباره باید برگردی عقب پیشبینی هاشو پاک کنی!!(البته به احتمال زیاد این چیزاش غیر غعال هم باید بشه ولی من دنبالش نرفتم)
    البته یه خوبی هایی هم داره

این expression web واسه ماها که با frontpage کار کردیم کابوسه! لعنتی اصلا نمیشه دوخط کد نوشت توش هی پیشبینی میکنه و دوباره باید برگردی عقب پیشبینی هاشو پاک کنی!!(البته به احتمال زیاد این چیزاش غیر غعال هم باید بشه ولی من دنبالش نرفتم)
    البته یه خوبی هایی هم داره
    به نکته درستی اشاره کردید. مسئله هوشمندی این نرم افزار برای من هم مصیبت است. اما با توجه به خوبی هایی که فرمودید توجیهی برای استفاده از این نرم افزار است. چون از نسل Front Page و ادامه راه آن است امکانات بیشتری نسبت به آن در اختیار کاربر قرار می دهد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

این expression web واسه ماها که با frontpage کار کردیم کابوسه! لعنتی اصلا نمیشه دوخط کد نوشت توش هی پیشبینی میکنه و دوباره باید برگردی عقب پیشبینی هاشو پاک کنی!!
    من خودم هم از expression web استفاده می کنم و مشکلی ندارم اصلا. intellisense توی این نرم افزار یا VS مشکلی برای کد نویسی ایجاد نمی کنه و تا وقتی شما enter نزنی این عبارت پیش بینی شده ثبت نمیشه و نیازی هم نیست که برگردی پاکش کنی!!!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •