نمایش نتایج 1 تا 1 از 1

نام تاپیک: 2 سوال پیرامون ستاپ

کاربر دائمی آواتار noshin2008
    محل زندگی
    اصفهان زیبا

Question 2 سوال پیرامون ستاپ

سلام دوستان

ببینید من تقریبا با تمام برنامه های ستاپ ساز آشنا هستم و تقریبا کار با اونهارو هم بلدم.
    از کوچیک گرفته تا بزرگترینشون که اینستال شیلد هستش.(اینها که گفتم مقدمه چینی کردم)
    حالا سوال من اینکه چطور میتونم یه ستاپ هوشمند برای برنامه هام بسازم .به عبارتی میخوام مقدار تو رجیستری ذخیره شه که اون ستاپ ساده نباشه خواب نباشه بیدار باشه بفهمه رو سیستم اومده که اگه کاربری خواست اون برنامه رو نصب کنه پیقام بده که اون نرم افزار رو سیستم وجود داره که آیا میخواهید دوباره نصب کنید و غیره............
    اقا اصلا میخوام برای نرم افزارهایی که رو سیستم نصب کردم با نرم افزاهای ستاپ ساز برای اونها ستاپی هوشمند به اسم خودم بزنم اینطوری
    لطفا راهنماییی کنید

و اما سوال دوم

من نرم افزار advance installer از اینترنت نسخه 6.9.1 را دانلود کردم یه کرک هم باهاش بود
    ولی متسفانه کرک بهش نخورد خیلی تو اینترنت جستجو کردم به سایتهای کرک هم سر زدم ولی چیزی دستگیرم نشد

من میدونم که نسخه بالا تری هم اومده .دوستان تر خدا اگه شما همین نسخه فعلی که گفتم کرک رو داری بهم بدین یا تگه سراغ دارین بهم بگین یا اگه نسخه بالاتر رو دارین با کرک اونها بهم بگین که چه بهتر.
    شایان ذکر است که دیگه نسخه پایین نباشه میخوام 6.9.1 به بعد باشه
    یه نکته دیگه : نسخه اش entrprise یا pro هم باشه عیبی نداره >> اینم تخفیف <<

ازتون ممنونم

اضافه<< البته با عرض معذرت از مدیران و دوستان>>

ازدوستان اگه کسی کرک واسه وبندوز 7 نسخه آلتامیت رو دارو برای من بزاره

با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله noshin2008 : جمعه 29 خرداد 1388 در 20:47 عصر دلیل: کرک برای ویندوز 7

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •