صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 48

نام تاپیک: بهترین آنتی ویروس

کاربر دائمی آواتار Keyhan Clever
    محل زندگی
    گرگان

بهترین آنتی ویروس

مدتیه که من کلید کردم روی آنتی ویروسم
    میشه راهنماییم noکنین بهترین آنتی ویروس چیه ؟
    mc afee بهتره یا kaspersky و هر کدومشون چه ویژگی هایی دارن ؟
    دوستم بهم میگه eset smart security بریزم
    از طرفی شنیدم اینها نسخه trial هستن و کامل کار نمیکنن
    و بهترین نسخه آنتی ویروسهای free آنتی ویروس avast هست
    حالا میشه راهنماییم کنین ؟

نقل قول: بهترین آنتی ویروس

mc afee و kaspersky هر دوشون آنتی ويروس های خوبی هستند.
    احتمالا بيش از 95% امنيت رو تضمين می كنند. ( البته به شرطی كه به موقع آپديت بشه )

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

و بهترین نسخه آنتی ویروسهای free آنتی ویروس avast هست
    به نظر من یه امنیت رایگان ولی در حد 70 % خیلی بهتر میتونه از امنیتی ظاهر بشه که در حد 90 % باشه ولی پایداری و مداومت نداره.
    من خودم از اول از avast استفاده میکنم و اگر خودم شلوغی نکنم ( منظورم اینه که فایلهای مشکوک رو اجرا کردن هست ) مشکلی برام پیش نمیاد.

کاربر دائمی آواتار mahdi68
    محل زندگی
    تبریز

دوست خوبم اگه سیستم قویی داری و مشکل آپدیت نداری bitDefender2009 امتحان بکن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

به نظر من تمامی آنتی ویروس دارنده گواهینامه های +AV و VBultin همگی زمانی معنای واقعی امنیت رو دارن که نسخه اصلی اونها خریداری بشه وگرنه همشون یه جور عمل میکنن.
    ( سه ماه آپدیت نمیکنی , وقتی میذاری رو آپدیت تو 2 دقیقه به روز میشه !!!!! اون هم با Dialup های زغالی )

bitDefender بدترين آنتی ويروسی بود كه من تو عمرم امتحان كردم. من الان از Kaspersky استفاده می كنم و هيچ مشكلی هم ندارم.

محل زندگی
    گرگان

خوب حالا اکتیویشن کدهای کاسپرسکای رو از کجا باید گیر بیارم؟
    من با kaspersky چندتا مشکل دارم
    یکی من با این که از adsl دارم ولی موقع آپدیت وقتی 99% که شد یه دفعه تموم میشه و به 100% نمیرسه و پیام میده که باید آپدیتش کنی و وقتی که دوباره هم آپدیتش میکنی بازم همون آش و همون کاسه
    دومش که key های kaspersky رو از کجا گیر بیارم ؟
    از kaspersky key finder هم که استفاده میکنم با این که هم از windows installer و هم از net freamwork استفاده میکنم و وقتی که صفحه key finder باز میشه توش هیچ key نمیاد
    حالا من چکار کنم بهتره ؟

نقل قول نوشته شده توسط Armin060 مشاهده تاپیک
    bitDefender بدترين آنتی ويروسی بود كه من تو عمرم امتحان كردم. من الان از Kaspersky استفاده می كنم و هيچ مشكلی هم ندارم.
    من از اكثر آنتي ويروس ها استفاده كردم.
    bitDefender total Security 2009 بهترين آنتي ويروسيه كه ديدم و همين الان هم ازش استفاده ميكنم. (بعدي Kaspersky)
    به اين دليل كه اولا از تمام آنتي ويروس ها به روز تره.
    دوما سرعت خوبي داره و همه چيزش قابل تنظيمه كه سرعت بهتر هم ميشه.
    سوما دائما به كاربر پيام نمي ده و بعضي از اعمال كاربر رو بعد يه مدت ياد ميگيره و خودش بدون پرسش انجام ميده.
    هر هفته آپديتش رو بصورت فايل نصبي روي سايتش ميذاره.
    يه چيز جالب ديگش اينه كه وسط دانلود يك فايل exe هم، اونو اسكن ميكنه و اگه مورد داشت، جلوي دانلود رو ميگيره.

و اما مهمترين دليلش اينه كه راحت ترين كرك بين آنتي ويروس ها رو داره.
    با يك كليك تا سال 2047 كار ميكنه.

بهترین به نظر من BitDefender2009

کاربر دائمی آواتار adinochestva
    محل زندگی
    jre

نقل قول نوشته شده توسط bahman_akbarzadeh مشاهده تاپیک

و اما مهمترين دليلش اينه كه راحت ترين كرك بين آنتي ويروس ها رو داره.
    با يك كليك تا سال 2047 كار ميكنه.
    دقیقا دلیل اینه که به هیچ دردی نمی خوره
    انقدر بی ارزشه که سازنده اینترنت رو بررسی نمی کنه تا patch کنه !
    به نظرم kasper معقول ترینه حداقل هر 1 ماه key اکسپایر میشه باید دوباره دونبال کرک بگردی ولی نشون میده ارزش دارن مشتریاشون !

به اين دليل كه اولا از تمام آنتي ويروس ها به روز تره.
    فكر كنم اشتباه می كنيد.

دوما سرعت خوبي داره و همه چيزش قابل تنظيمه كه سرعت بهتر هم ميشه.
    اكثر آنتی ويروس ها همين طور هستند.
    ولی من وقتی BitDefender رو نصب كردم به دليل سرعت بسيار كند و سنگينی برنامه كامپيوتر قفل كرد.

سوما دائما به كاربر پيام نمي ده و بعضي از اعمال كاربر رو بعد يه مدت ياد ميگيره و خودش بدون پرسش انجام ميده.
    قابليتی هست كه گاهی اوقات موجب از بين رفتن فايل های مهم ميشه.

هر هفته آپديتش رو بصورت فايل نصبي روي سايتش ميذاره.
    اكثر آنتی‌ ويروس ها همين طور هستند.

يه چيز جالب ديگش اينه كه وسط دانلود يك فايل exe هم، اونو اسكن ميكنه و اگه مورد داشت، جلوي دانلود رو ميگيره.
    آنتی ويروس های ديگه رو نمی دونم ولی Kaspersky و Mcafee همه چيز هایی كه دانلود ميشه رو چك می‌كنند.

یکی من با این که از adsl دارم ولی موقع آپدیت وقتی 99% که شد یه دفعه تموم میشه و به 100% نمیرسه و پیام میده که باید آپدیتش کنی و وقتی که دوباره هم آپدیتش میکنی بازم همون آش و همون کاسه
    هميشه و برای همه چی چنين مشكل هایی پيش مياد. فايل های آپديتش هم تو اينترنت هست. يه سرچ بزن پيدا می كنی.

Kaspersky رو ببند و برو به سايت http://www.kavkiskey.com/ . بعد Key های مورد نظر رو دانلود كن و از سايت بيا بيرون و دوباره Kaspersky رو باز كن و از Key هایی كه دانلود كردی استفاده كن.

من قبلا طرفدار Kaspersky بودم، ولي الان از Bitdefender كاملا راضي هستم و تا الان به مشكلي - چه از لحاظ آپديت و چه از لحاظ ويروس - بر نخوردم.
    اينم بايد بدونيد كه BitDefender Antivirus 2009 در آخرين ارزيابي جهاني رتبه اول و BitDefender Internet Security هم رتبه دوم رو بعد از Zone Alarm داره.
    در نهايت بازم سليقه ايه.
    اگر به اين نگاه ميكنيد كه هر كدوم كه سخت تر كرك بشن بهترن، بهتره از Panda استفاده كنين كه تا حالا هيچ كس نتونسته درست حسابي كركش كنه.
    در ضمن اينم بگم كه نسخه 2009 خيلي با 2008 فرق ميكنه.
    شايد دوستا نسخه 2008 رو امتحان كردن.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

اينم بايد بدونيد كه BitDefender Antivirus 2009 در آخرين ارزيابي جهاني رتبه اول و BitDefender Internet Security هم رتبه دوم رو بعد از Zone Alarm داره.
    در نهايت بازم سليقه ايه.
    این امر هم سلیقه ای هست , هر سازمان میاد و واسه خودش اطلاعیه میده که این اول هست و ...
    به نظر من رضایت کاربر حرف اول و آخر رو میزنه. البته خوب اینها هم میتونن ملاک باشن ولی همه چیز نیستن.

محل زندگی
    گرگان

Lightbulb نقل قول: بهترین آنتی ویروس

هميشه و برای همه چی چنين مشكل هایی پيش مياد. فايل های آپديتش هم تو اينترنت هست. يه سرچ بزن پيدا می كنی.
    .
    حالا الآن من بخوام درسترمان آنتی ویروسمو آپدیت کنم نمیشه ؟
    یعنی باید حتما فایلهای آپدیتشو دانلود کنم ؟

کاربر دائمی آواتار adinochestva
    محل زندگی
    jre

نقل قول نوشته شده توسط bahman_akbarzadeh مشاهده تاپیک
    من قبلا طرفدار Kaspersky بودم، ولي الان از Bitdefender كاملا راضي هستم و تا الان به مشكلي - چه از لحاظ آپديت و چه از لحاظ ويروس - بر نخوردم.
    http://www.virusbtn.com/news/2008/09_02
    avira
    avast
    ...

محل زندگی
    گرگان

Kaspersky رو ببند و برو به سايت http://www.kavkiskey.com/ . بعد Key های مورد نظر رو دانلود كن و از سايت بيا بيرون و دوباره Kaspersky رو باز كن و از Key هایی كه دانلود كردی استفاده كن.
    ببینید آخرین نسخه منتشر شده از kaspersky ورژن 2010 یا خودمونی تر ورژن 9 هستش
    اما این سایت حد اکثرش تا ورژن 8 لایسنس میذاره

من هنوز خبری از Kaspersky 2010 نشنيدم. ولی اگر واقعا خود Kaspersky Lap اين نسخه رو نوشته باشه به زودی لايسنس هاش توی اون سايت گذاشته ميشه.

محل زندگی
    گرگان

من هنوز خبری از Kaspersky 2010 نشنيدم. ولی اگر واقعا خود Kaspersky Lap اين نسخه رو نوشته باشه به زودی لايسنس هاش توی اون سايت گذاشته ميشه.
    الآن حدود چندروزه که من از توی خود سایت رسمی کاسپرسکای ورژن 2010 رو دانلود کردم
    یک سریع اشکالات که توی ورژن قبلی بود مثل بخش آپدیت یا اشکال توی اسکن برطرف شده و ظاهرش هم عوض شده
    به نظرم شیک تر و با هیبت تر شده
    فقط مشکلش پیدا نشدن اکتیویشن کد هاشه

با سلام
    به نظر من بهترين انتي ويروس كه خيلي هم سنگينه norton ميباشد
    بعد از نورتون هم Mcafee Enterprise بهترين ميباشد
    بعدش هم kaspersky و نود 32 و ....
    نظر بدين

كسي طريقه به روز رساني Kaspersky Anti-Virus Control Centre را ميدونه
    راهنمايي كنيد لطفا!!

کاربر دائمی آواتار masoud.t123
    محل زندگی
    غرب تهران

برترین آنتی ویروس kaspersky البته بنده هنگامی که کلید ها را از سایت kavkiskey دانلود می کنم برنامه می گوید برای ورژن چینی است!

برترین انتی ویروس ... تو دنیاست و هیچ کسی رقیبش نیست و بهترین است و...

این طور حرف زدن ها می شه همون جریان مقایسه ی زبان های برنامه نویسی. اون دوست عزیزی(Keyhan Clever) که تایپیک را زدند معیارشون از انتی ویروس خوب چی هست ایا سرعت، به روز بودن، قدرت تشخیص و... ملاک هست،ضمن این که ظاهرن خودشون تو off topic کردن بحث همکاری دارند با پرسیدن سوالاتی از قبیل
    خوب حالا اکتیویشن کدهای کاسپرسکای رو از کجا باید گیر بیارم؟
    من با kaspersky چندتا مشکل دارم
    از kaspersky key finder هم که استفاده میکنم با این که هم از windows installer و هم از net freamwork استفاده میکنم و وقتی که صفحه key finder باز میشه توش هیچ key نمیاد
    حالا من چکار کنم بهتره ؟
    و
    حالا الآن من بخوام درسترمان آنتی ویروسمو آپدیت کنم نمیشه ؟
    یعنی باید حتما فایلهای آپدیتشو دانلود کنم ؟
    و
    ببینید آخرین نسخه منتشر شده از kaspersky ورژن 2010 یا خودمونی تر ورژن 9 هستش
    اما این سایت حد اکثرش تا ورژن 8 لایسنس میذاره
    بقیشم بی خیال.
    دوست عزیز سایت محل تخصصی مباحث مربوط به برنامه نویسی است تا بر طرف کردن مشکل kasper شما.
    پس از دوستان خواهش دارم اگه قراره بحث علمی پیش بره بهتره ملاک ها و معیار ها مشخص بشه وگرنه این جا محل کی بهتره و کی قوی تره می شه اخرشم قفل می شه(بعد از 150 صفحه پست زدن).در اخر اصلن عنوان تایپیک به بحث نمی خوره.
    با تشکر از شما عزیزان

کاربر دائمی آواتار _abiriamir
    محل زندگی
    ایران، شیراز،...، خونمون، روبروی مانیتور

بذارین منم نظرمو بگم
    کسپراسکای به چند دلیل :
    1- برای مشتریاش ارزش قاعله و نمیزاره برنامه اش به همین راحتی آپدیت بشه
    درسته که منم نسخه اصلیش رو ندارم ولی هم خیلی ناراحتم و هم خیلی برام مهمه که برای مشتریاش ارزش قاعل باشه
    2- آنتی ویروسی که نتونه از آپدیت غیرمجازش جلوگیری کنه به درد لای جرز دیوار میخوره
    3- سرعت بالاش
    4- به روز رسانی قویش
    5- سادگی اون
    6- اینرنت سکیوریتیش حرف اول رومیزنه (به نظر خیلی ها مثل خود من)

اگر هم بعضی ها بخوان از آنتی ویروس های رایگان با درجه امنیت پایین تر استفاده کنن بحثش جداست ولی آنتی ویروس هایی مثل BitDefender و Nod32 که رایگان نیستن ولی به راحتی پچ میشن یعنی. . .

کاربر دائمی آواتار _abiriamir
    محل زندگی
    ایران، شیراز،...، خونمون، روبروی مانیتور

راستی در مورد پچ کسپراسکای هم باید بگم که تنها چیزی که دیدم خوب برای کرکش کار میکنه Trial Resetter اونه که اونم ان شاءالله تا چند ماه آینده توسط شرکت کسپراسکای شناخته و از صحنه کرک های کسپراسکای پاک میشه

کاربر جدید آواتار khaleqi_nik
    محل زندگی
    تهران

Smile Kaspersky Internet Security 2009

با سلام خدمت تمامي دوستان

به نظر من:

mcafee و bitDefender بدترين آنتي ويروس ها و ابزارهاي امنيتي رو دارن به دليل زير :

- موقع اجرا و اسكن فايل ها بيشترين ميزان حافظه از رم رو برا خودشون اشغال ميكنن و باعص كاهش شديد سرعت ميشن !

------------------------------------
    Kaspersky Internet Security 2009 بهترين ابزار امنيتي حال حاضر است ، من از نسخه اورجينال و قابل آپديت استفاده ميكنم و خيلي هم راضيم تازه kaspersky يه شركت روسيه و با ايرانم مشكلي نداره !

من با این که از adsl دارم ولی موقع آپدیت وقتی 99% که شد یه دفعه تموم میشه و به 100% نمیرسه و پیام میده که باید آپدیتش کنی و وقتی که دوباره هم آپدیتش میکنی بازم همون آش و همون کاسه
    پاسخ : اگر مشكل كليد معتبر نداريد ميشه گفت كه كسپراسكي همين جوري هست و يه مدتي روي 99% ميمونه و بعد 100% ميشه !

من يك سايت رو ميشناسم كه در زمينه كليد كسپراكي فعاليت ميكنه و هر روز كليدهاي معتبر رو ميزاره رو نت آدرسش : http://www.kavkiskey.com
    (البته قبلش بايد كسپراسكي رو exit كنيد چون آنتي ويروس به شما اجازه ورود به اين سايت رو نميده)

كسي طريقه به روز رساني Kaspersky Anti-Virus Control Centre را ميدونه
    راهنمايي كنيد لطفا!!
    دوست عزيز من هم قبلا مثل شما فكر ميكردم و همش دنبال آپديت غير مجاز كسپر بودم ولي بعد به اين نتيجه رسيدم كه امنيت كامل ارزش پرداخت هزينه رو داره

Thumbs up نقل قول: بهترین آنتی ویروس

با سلام به شما دوست عزیز.
    1- mc afee بهتره یا kaspersky و هر کدومشون چه ویژگی هایی دارن ؟
    هر کدام از این آنتی ویروس ها معایب و مزایای خودشان را دارند. به عنوان مثال مک آفی سرعت سیستم رو کند می کنه و با ویستا زیاد سازگار نیست اما از اطمنان و پایداری قابل قبولی برخورداره. کاسپرسکی یکی از بهترین هاست که ترکیب معقولی از امنیت و سرعت را داراست اما بزرگترین عیب آن این است که Keyهایی که برای نرم افزار پیدا می کنید هر چند وقت یکبار به BlakList شرکت اضافه شده و از کار می افتند. norton هم که هم کند می کنه و هم زیاد قابل اعتماد نیست.
    2- دوستم بهم میگه eset smart security بریزم
    یکی از بهترین آنتی ویروسهایی که می تونید استفاده کنید ESET Smart Security یا ESET Antivirus هستش که در عین سبکی، با بهره گیری از تکنیک های هوش مصنوعی از عملکرد خوبی برای شناسایی و مقابله با ویروسهای جدید برخورداره. در ضمن ESET Smart Security il هم انتی ویروسه و هم فایروال و آنتی اسپم.
    3- از طرفی شنیدم اینها نسخه trial هستن و کامل کار نمیکنن
    البته ک*ر*ک های زیادی برای این نرم افزار در اینترنت وسایت های دانلود فارسی زبان موجوده که من برای رعایت قوانین سایت از ذکر اونها عذخواهی می کنم.
    4- و بهترین نسخه آنتی ویروسهای free آنتی ویروس avast هست
    بله یکی از بهترین هاست. اما چون در ایران می تونید به رایگان نسخه های کامل و تجاری نرم افزار ها رو پیدا کنید من توصیه نمی کنم امنیت کامپیوترتون رو با ریسک مواجه کنید.
    امیدوارم که کمک کرده باشه.
    آخرین ویرایش به وسیله CodeWizzard : پنج شنبه 15 مرداد 1388 در 11:46 صبح

کاربر دائمی آواتار noroozifar
    محل زندگی
    کرمان

eset smart security v4 از همه بهتره دلیل 1. اصلا سرعت سیستم را نمیگیره
    2. حجم فیل ها برای آپدیتش خیلی پاینه و راحت حتی با اینترنت خیلی سرعت پایین هم آپدیت میشه فقط در بار اول آپدیتش طول میکشه
    3. یک نرم افزار nodlogin همراهش هست که خودش به راحتی پسوردهای لازم را برای آپدیتش را میگیره
    4. حجمش کمه
    5. در اکثر ویروسهای معروف جواب داده و آنها را پاک کرده هوش مصنوعی خوبی داره
    6 . من خیلی ازش رازی هستم حدود 3 سال دارم استفاده میکنم حتی یکبار به خاطر ویروس کامپیوترم دچار مشکل نشده

محل زندگی
    تهران

با سلام به شما دوست عزیز.
    1- mc afee بهتره یا kaspersky و هر کدومشون چه ویژگی هایی دارن ؟
    هر کدام از این آنتی ویروس ها معایب و مزایای خودشان را دارند. به عنوان مثال مک آفی سرعت سیستم رو کند می کنه و با ویستا زیاد سازگار نیست اما از اطمنان و پایداری قابل قبولی برخورداره. کاسپرسکی یکی از بهترین هاست که ترکیب معقولی از امنیت و سرعت را داراست اما بزرگترین عیب آن این است که Keyهایی که برای نرم افزار پیدا می کنید هر چند وقت یکبار به BlakList شرکت اضافه شده و از کار می افتند. norton هم که هم کند می کنه و هم زیاد قابل اعتماد نیست.
    2- دوستم بهم میگه eset smart security بریزم
    یکی از بهترین آنتی ویروسهایی که می تونید استفاده کنید ESET Smart Security یا ESET Antivirus هستش که در عین سبکی، با بهره گیری از تکنیک های هوش مصنوعی از عملکرد خوبی برای شناسایی و مقابله با ویروسهای جدید برخورداره. در ضمن ESET Smart Security il هم انتی ویروسه و هم فایروال و آنتی اسپم.
    eset smart security v4 از همه بهتره دلیل 1. اصلا سرعت سیستم را نمیگیره
    2. حجم فیل ها برای آپدیتش خیلی پاینه و راحت حتی با اینترنت خیلی سرعت پایین هم آپدیت میشه فقط در بار اول آپدیتش طول میکشه
    3. یک نرم افزار nodlogin همراهش هست که خودش به راحتی پسوردهای لازم را برای آپدیتش را میگیره
    4. حجمش کمه
    5. در اکثر ویروسهای معروف جواب داده و آنها را پاک کرده هوش مصنوعی خوبی داره
    6 . من خیلی ازش رازی هستم حدود 3 سال دارم استفاده میکنم حتی یکبار به خاطر ویروس کامپیوترم دچار مشکل نشده
    دوست عزيز اشتباه مي كنيد ، NOD32 یک آنتی‌ویروس اهل اروپای شرقی (اسلواکی) است که از نظر حضور در بازار بزرگ IT جهان علی الخصوص نرم‌افزار جایی ندارد. فروش NOD32 بیشتر در کشورهای توسعه‌نیافته و جهان سوم می‌باشد و در بازار بزرگ اروپا و آمریکا و حتی آسیای شرق نتوانسته به ره به جایی ببرد.

معايب ناد 32 :
    سرعت پایین اسکن، اتلاف و مصرف بیش‌از اندازه منابع و Resource سیستم، کند کردن بوت ویندوز، نداشتن GUI و اینترفیس زیبا، سیستم آپدیت کند و با حجم بالا، نداشتن مدیریت شبکه و سرور کارآمد و کاربرپسند، تخریب برخی فایلها در هنگام اسکن، ، نداشتن ویژگی بروز بودن و سیستم‌های جدید مانند انجین مالویر و انجین روتکیت و...

منبع مطالبي كه عرض كردم : http://bestantivirus.blogsky.com

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

معايب ناد 32 :
    سرعت پایین اسکن، اتلاف و مصرف بیش‌از اندازه منابع و Resource سیستم، کند کردن بوت ویندوز، نداشتن GUI و اینترفیس زیبا، سیستم آپدیت کند و با حجم بالا، نداشتن مدیریت شبکه و سرور کارآمد و کاربرپسند، تخریب برخی فایلها در هنگام اسکن، ، نداشتن ویژگی بروز بودن و سیستم‌های جدید مانند انجین مالویر و انجین روتکیت و...

من با نود کار کردم ، اینایی که گفتین توی نسخه های قدیمیش دقیقا برعکس گفته شماست
    فقط توی نسخه های جدیدش چندبرابر نسخه های قبلی روی سیستم بارمیگذاره.

در ضمن نود به صورت سرویس اجرا میشه نه یک دیوایس ، بعد از بوت شدن ویندوز تازه فعال میشه شما چطوری میگین کند کردن بوت ویندوز ؟
    سیستم آپدیت نود سریعترین و کم حجم ترین مدل آپدیتیه که دیدم.
    نسخه های سرور اون را تضمین میدم تاحالا ندیدین و الا اینا را نمینوشتین :)
    و......
    در مجموع این متن شما در اکثر موارد فاقد ارزشه.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    من با نود کار کردم ، اینایی که گفتین توی نسخه های قدیمیش دقیقا برعکس گفته شماست
    فقط توی نسخه های جدیدش چندبرابر نسخه های قبلی روی سیستم بارمیگذاره.

در ضمن نود به صورت سرویس اجرا میشه نه یک دیوایس ، بعد از بوت شدن ویندوز تازه فعال میشه شما چطوری میگین کند کردن بوت ویندوز ؟
    سیستم آپدیت نود سریعترین و کم حجم ترین مدل آپدیتیه که دیدم.
    نسخه های سرور اون را تضمین میدم تاحالا ندیدین و الا اینا را نمینوشتین :)
    و......
    در مجموع این متن شما در اکثر موارد فاقد ارزشه.
    دوست عزيز يادمه 4 يا 5 يال پيش در نمايشگاه الكامپ تهران نمايندگي ناد 32 در غرفه خودش كلي پوستر و تبليغ زده بود كه ناد حرف اولو تو ويروس كشي ميزنه و تو جهان اوله و تا حالا هيچ ويروسي تاب نيورده جلوش !

بعد از اين همه تبليغ و اين صحبتا من رفتم نادو نصب كردم و باهاش كار كردم اصلا به تبليغاش نمي خورد . تازگي ام (همين چند ماهه پيش) دوباره رفتم سراغشو باهاش كار كردم اصلا اينترفيس جالبي نداشت ، سرعت اسكنش هم خيلي پايين بود حداقل در مقابل كسپراسكي اين طور بود.

به هر حال ناد32 تونسته با تبلیغاتی حجیم و با صرف هزینه‌هایی گزاف و با استفاده از ضعف اطلاعات کارشناسان IT کشورمان بازار نسبتاً مناسبی را برای خودش دست و پا کنه.

کاربر تازه وارد آواتار Naruto
    محل زندگی
    تهران

سری به تستهای Av-Comparatives بزنید.همه دنیا قبولش دارن.
    هیچ آنتی ویروسی هوش NOD32 رو نداره.لعنتی False Posotive هاش خیلی کمه.تقریبا در حد نورتون.
    اما فکر نمیکنم Self Protection قوی داشته باشه.تا یکی دو سال پیش گزارشات زیادی بود مبنی بر اینکه راحت از حافظه خارج میشه.
    اما از اوضاع الانش خبر ندارم.
    یه سایت روسی سال 2008 بهترین Self Protection را به Kaspersky اختصاص داد. بعد هم نورتون.
    اختلاف رتبه اول و دوم هم خیلی زیاد بود.

یه توصیه:
    سعی کنید یه برنامه امنیتی رو انتخاب کنید و همیشه از همون استفاده کنید.چون بهش مسلط میشید و به قول معروف قلقش میاد دستتون.
    اگر هر روز یه مارک جدید نصب کنید فرداش کلافه تون میکنه و سیستمتون هیچوقت امن نخواهد بود.
    تستهای Av-Comparatives یادتون نره.

سلام
    كسي تا حالا avg رو امتحان نكرده؟
    بين آنتي ويروسهاي مجاني خوبه

کاربر دائمی آواتار mehdi_turbo
    محل زندگی
    Half Of The World

منم نظر م اينه كه يه انتي ويروس را انتخاب كنيد و هميشه با اون كار كنيد
    ولي گاهي اوقات انتي ويروس هايي مي ايند كه ادم حيفش مي ايد از اونا استفاده نكنه !
    مثل من كه عمري با مكافي كار مي كردم بعد nod امد و من را باخودش برد

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط khaleqi_nik مشاهده تاپیک
    دوست عزيز يادمه 4 يا 5 يال پيش در نمايشگاه الكامپ تهران نمايندگي ناد 32 در غرفه خودش كلي پوستر و تبليغ زده بود كه ناد حرف اولو تو ويروس كشي ميزنه و تو جهان اوله و تا حالا هيچ ويروسي تاب نيورده جلوش !
    بعد از اين همه تبليغ و اين صحبتا من رفتم نادو نصب كردم و باهاش كار كردم اصلا به تبليغاش نمي خورد . تازگي ام (همين چند ماهه پيش) دوباره رفتم سراغشو باهاش كار كردم اصلا اينترفيس جالبي نداشت ، سرعت اسكنش هم خيلي پايين بود حداقل در مقابل كسپراسكي اين طور بود.

به هر حال ناد32 تونسته با تبلیغاتی حجیم و با صرف هزینه‌هایی گزاف و با استفاده از ضعف اطلاعات کارشناسان IT کشورمان بازار نسبتاً مناسبی را برای خودش دست و پا کنه.
    چندسالی هست که Nod32 هیچ نمایندگی رسمی در ایران ندارد ( اونائی هم که ادعا میکنند دروغ میگویند) به سایت رسمی نود که مراجعه کنید هیچ اسمی از ایران نیست ،

من تاحالا تبلیغات این شرکت را ندیدم ، چیزائی که گفتم تجربی بود.
    از نظر قدرت مثل کسپرنیست ، ولی اینائی هم که شما گفتین وصله های ناجوری بود که بهش نمیچسبید :)

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    چندسالی هست که Nod32 هیچ نمایندگی رسمی در ایران ندارد ( اونائی هم که ادعا میکنند دروغ میگویند) به سایت رسمی نود که مراجعه کنید هیچ اسمی از ایران نیست ،

من تاحالا تبلیغات این شرکت را ندیدم ، چیزائی که گفتم تجربی بود.
    از نظر قدرت مثل کسپرنیست ، ولی اینائی هم که شما گفتین وصله های ناجوری بود که بهش نمیچسبید :)
    دوست عزيز منم عرض كردم 4 يا 5 سال پيش بود . درست يادم نيست ! اون موقع نمايندگي داشت . به هر حال شما شما به آدرس http://internet-security-suite-review.toptenreviews.com بريد ، اسمي از ناد 32 در بين برترين internet securityهاي سال 2009 ديده ميشه ؟

من كه هر چي نگاه ميكنم چيزي نمي بينم !!!!!!!!!
    توي اين آدرس 10 تا internet security برتر جهان با هم مقايسه شدن

قبول كنيد كه ناد 32 يك آنتي ويروس شكست خوردست

نمی دونم چرا هیشکی G-Data رو دوست نداره.

2 تا دیتابیس داره.هم بانک آواست رو داره هم بیت دفندر.
    اینترنت سکیوریتیش با اون تولبارش که به IE ملحق میشه و میتونه جلوی اجرای اسکریپت ها و موارد ناخواسته رو بگیره چیز جالبیه.
    عمق اسکنش بالاست ولی بالتبع سرعت اسکنش تعریفی نداره.
    قبل از دانلود یه دور اسکن مقدماتی داره که بعضی ها رو کلافه کرده .
    در کل اگه امتحانش نکردین یه تستی بکنین شاید مشتری بشین.
    آخرین ویرایش به وسیله Babak.Hassanpour : شنبه 17 مرداد 1388 در 21:21 عصر

سلام پسرم.
    McAfee بهترین بید.

نقل قول نوشته شده توسط ahn2007 مشاهده تاپیک
    سلام پسرم.
    McAfee بهترین بید.

منظورت از بید، بود بید؟
    آره واقعا بهترین بید.
    پدر بزرگ از خاطراتت با مکافی واسمون بگو
    آخرین ویرایش به وسیله Babak.Hassanpour : شنبه 17 مرداد 1388 در 20:05 عصر

کاربر تازه وارد آواتار Naruto
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط khaleqi_nik مشاهده تاپیک
    دوست عزيز منم عرض كردم 4 يا 5 سال پيش بود . درست يادم نيست ! اون موقع نمايندگي داشت . به هر حال شما شما به آدرس http://internet-security-suite-review.toptenreviews.com بريد ، اسمي از ناد 32 در بين برترين internet securityهاي سال 2009 ديده ميشه ؟

من كه هر چي نگاه ميكنم چيزي نمي بينم !!!!!!!!!
    توي اين آدرس 10 تا internet security برتر جهان با هم مقايسه شدن

قبول كنيد كه ناد 32 يك آنتي ويروس شكست خوردست
    نتایج Toptenreviews اصلا معتبر نیست. اگه خواستید مدرک براتون میارم.
    جمله آخرتون واقعا ناامید کننده ست.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط ahn2007 مشاهده تاپیک
    سلام پسرم.
    McAfee بهترین بید.
    McAfee آنتي ويروسه خوبيه به شرطي كه شما يه ابر كامپيوتر داشته باشيد ! حالا اگه خواستيد بر روي كامپيوترهاي خانگي هم نصب كنيد مسلئه اي نيست فقط برا اينكه كاهش سرعت زياد به چشم نياد بايد يه سي پي يو 8 به بالاي دو هسته اي + يه رم 32 گيگ رو سيستمتون داشته باشيد .

نقل قول نوشته شده توسط Naruto مشاهده تاپیک
    نتایج Toptenreviews اصلا معتبر نیست. اگه خواستید مدرک براتون میارم.
    جمله آخرتون واقعا ناامید کننده ست.
    دوست عزيز مداركتون رو ارائه بديد !

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •