نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: اضافه کردن موارد گرافیکی وزیبا سازی محیط فرم در اکسس

اضافه کردن موارد گرافیکی وزیبا سازی محیط فرم در اکسس

تا حالا جایی ندیدم که تو اکسس از قالبهای گرافیکی بالا مثلا تصاویر متحرک برای یاتن ها یا حتی فرم یه چیزی شبیه به تصاویر متحرک یا اسکرین سیورها در قالب فرم استفاده بشه یا نه یا اصلا در اکسس همچون قابلیتی وجود داره یا نه البته برای شروع یک نمونه که از همین سایت گرفتم رو گذاشتم ولی می خوام خیلی بالاتر از این باشه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: zip tap.zip‏ (10.0 کیلوبایت, 439 دیدار)
    آخرین ویرایش به وسیله amir4_1363 : چهارشنبه 10 تیر 1388 در 11:30 صبح

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: اضافه کردن موارد گرافیکی وزیبا سازی محیط فرم در اکسس

نقل قول نوشته شده توسط amir4_1363 مشاهده تاپیک
    تا حالا جایی ندیدم که تو اکسس از قالبهای گرافیکی بالا مثلا تصاویر متحرک برای یاتن ها یا حتی فرم یه چیزی شبیه به تصاویر متحرک یا اسکرین سیورها در قالب فرم استفاده بشه یا نه یا اصلا در اکسس همچون قابلیتی وجود داره یا نه البته برای شروع یک نمونه که از همین سایت گرفتم رو گذاشتم ولی می خوام خیلی بالاتر از این باشه
    با سلام
    نمونه هاي ديگر را نيز در فايل ضميمه ببينيد!
    موفق باشيد

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط alirezabahrami مشاهده تاپیک
    با سلام
    نمونه هاي ديگر را نيز در فايل ضميمه ببينيد!
    موفق باشيد
    با سلام مجدد
    فايل ضميمه در محيط vba تهيه و طراحي شده و براي اجراي آن بايد برنامه ويژوال بيسيك را نصب كرده باشين. يك اسكرين سيور مربوط به بارش برف است . و اگر اساتيد بزرگوار تغييرات و اصلاحات لازم در كد هاي آن جهت استفاده درمحيط اكسس ميدادند خيلي جالب ميشد . البته خودم تا اندازه اي در جهت تغييرات كد هاي آن كلنجار رفتم ولي متأسفانه موفق به اجراي آن نشدم .

ممنون ازتون ولی ما داریم راجع به اکسس بحث میکنیم نه vb ونکته بعدی ایا امکان تغییر شکل کامند ها هستش یا نه یعنی از شکل چهار ضلعی به دایره یا مثلث یا شکل خاص دیگری یا حتی از ایکونها میشود در این زمینه استفاده کرد یا نه

اگه دوستان همکاری داشته باشند در این خصوص مطئمنا به جاهای خوبی میرسیم

ظاهرا فایل بالا رو دوستان یا ندیدند یا اینکه هیچ تمایلی به بحث زیبا سازی محیط برنامه ها رو ندارند در صورتی که امروزه ظاهر کار هم مهم هست

اگه خودتون به این چیزا علاقه ندارین لا اقل به ما کمک کنید تا تو این زمینه بریم جلو

کاربر دائمی آواتار mohammadsaleh
    محل زندگی
    تهران

سلام دوست عزيز

همانطور كه شما هم اشاره كرديد ظاهر برنامه را بايد زيبا كرد. من خودم به اين موضوع اهميت زيادي ميدم . چند روز پيش در حال تهيه برنامه اي بودم كه به فكر ايجاد ظاهري شبيه برنامه يوليد افتادم . با استفاده از برنامه ويرايش تصاوير قسمت هاي مورد نياز رو جدا كردم و به فرم افزودم . البته اگه بخواهي زيبايي كارو ببيند بايد زمينه كار را با قسمت منو از نظر رنگ و تركيب هماهنگ كنيد . درضمن رزولوشن را هم 1024 در 768 قرار بديد.

اين مدل ميتوني با طراحي تو برنامه هاي ويرايش تصاوير به شكل هاي دلخواه شما براي كامند ها توسعه پيدا كنه .

البته يه مطلب رو هم بگم كه اگه تصاوير مورد استفاده زياد بشن در رويداد موس مو ممكنه كه در بعضي تصاوير پنهان يا اشكار لرزش و پرش ديده بشه كه جالب نيست و اميدوارم دوستان با ايده هاي خود باعث بهتر شدن نمايش بشوند

با تشكر .
    من علمني حرفا فقد صيرني عبدا . امام علي عليه السلام

واقعا قشنگ بود منظور من هم همین موارد بود که دوستان خیلی در این زمینه همت نمی کنند

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •