نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: رفرش کردن datagridview از طریق فرم دیگر

Question رفرش کردن datagridview از طریق فرم دیگر

با سلام
    من خیلی جستجو کردم ولی نتیجه ای نگرفتم
    من در فرم اول یه datagridview دارم که اطلاعاتو نشون میده وقتی کاربر روی دکمه افزودن می زنه یه فرم جدید باز میشه و کاربر اطلاعات جدیدی را درج می کنه و وقتی فرم دوم را می بنده میخوام در فرم اول datagridview رفرش شده باشه که من هر کاری کردم نشد که نشد
    از دوستان میخوام زحمت بکشند و کدشو واسم بذارن
    با تشکر

نقل قول: رفرش کردن datagridview از طریق فرم دیگر

form2.showdialog();
    // کدهای Refresh دیتا گرید ویو

اگر منظور از رفش نمایش اطلاعات جدید هم هست بعد از فراخوانی نمایش فرم 2 اطلاعات دیتاگرید ویو رو دوباره لود کنید.

Question نقل قول: رفرش کردن datagridview از طریق فرم دیگر

میشه بیشتر توضیح بدید....
    ببینید من میخوام وقتی فرم دوم را بستم datagridview ایی که در فرم اول هست update شده باشه مثلا اگه در فرم دوم عمل insert یا update انجام داده باشم وقتی فرم دوم را بستم تغییرات را درون فرم اول یعنی در datagridview ببینم.

بازم ممنون که سوال منو پیگیری می کنید.
    منتظر جوابتون هستم.

شما اطلاعاتی رو که باید نمایش بدید رو درون یک دیتاتیبل بریزید و دیتاگریدویو رو دوباره به دیتاتیبل وصل کنید.

اگر مایل هستید پروژه رو بذارید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    esfahan

نیازی به این همه کار نیست ، فرم اول رو یه بار دیگه فراخوانی کنید ،
    پارامترهاشم null میذارید ،
    مثلاً به این صورت ،

FrmFactorList_Load(null,null);

ببینی دوستان فرم اول من که شامل گریدویو هست ثابت می ماند و فرم درو که حاوی تعدادی textbox هست و عمل درج اطلاعات را انجام میدهد بر روی فرم اول دیده می شود که وقتی فرم دوم بسته می شود فرم اول همچنان ثابت قرار گرفته بدون اینکه بخواهیم از طریق فرم دوم از فرم اول شی ساخته و آن را show کنیم

من اون دستور form1_load(null,null را انجام دادم و در صورتی جواب می دهد که از form1 شی ساخته و آن را show کنم که در این صورت 2 تا فرم 1 دارم

لطفا کمکم کنید دوستان

با سلام
    میتونی تو فرم دومت یه دیتا گرید ویو کپسوله کنی به گرید فرم اولت بعد تو رویداد فرم کلوزینگ فرم دومت این گرید کپسوله رو رفرش کنی

دوست عزیز من براتون یه پروژه خیلی ساده گذاشتم اگر مشکلی داشتید در خدمت هستم.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

بازم سلام
    ببخشید من نمیتونم کد شما را با استفاده از datatable به پروژه خودم ربط بدم
    ببینیم من در Form1_load() ابتدا datagridview را به صورت دستی به جدولم وصل کردم (یعنی با کمک دستور select )
    و در فرم دوم هم با دستور insert محتویات درون textbox ها را هم درون جدولم درج می کنم .

نمونه برنامه ای که برام گذاشتید همون چیزیه که میخوام ولی ارتباط دستوراتمو با کد شما یعنی استفاده از datatable نمیدونم آخه تو برنامه شما به صورت مجازی داده ها را ایجاد و نشان میدهد که با بستن برنامه و دوباره باز کردن نتیجه ای نمیبینیم.

ممنون میشم کمکم کنید تا حالا داشتم روش کار میکردم که دیگه مزاحم شما نشم ولی شرمنده ، بازم نیاز به کمک شما دارم

سلام
    سوال تکراری است./
    جواب هایی هم که داده شده اند، به هیچ عنوان مناسب و صحیح نمی باشند.!
    جستجو کنید.

مجموعه آموزشی Asp.Net Core Mvc کاملا به زبان فارسی(21 ماژول و 15 ساعت فیلم آموزشی همراه با سورس کامل تمرینات و پروژه عملی انجام شده در طول آموزشی)
    مشاهده جزئیات در آدرس http://www.mkiani.ir/blog/content/53084

وب سایت : http://www.mkiani.ir
    پست الکترونیک : mkiani3000@gmail.com

موفق و پیروز باشید.
    مهدی کیانی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •